زندگی پیچیده امروز ، مردم را متمایل به سکونت در آپارتمان کرده است .در این سبک جدید که سالهای اخیر طرفداران بسیاری داشته است اصل بر این است که فضای خانه به طرز منظمی چیده شود. و ضروری ترین وسایل را در کمترین فضا قرار دهد .از جمله وسیله‌ای که  جزء ضروریات زندگی امروز حساب می شود تلویزیون می باشد. به دلیل کوچک بودن فضاهای خانه های شهری برای بعضی خانه ها امکان قرار دادن میز تلویزیون وجود ندارد، و وجود کودکان در منازل که امکان دسترسی بیشتری به تلویزیون دارند ،برای اینگونه خانه ها پایه های نگهدارنده توصیه می شود ،به جای استفاده از میزتلویزیون از پایه های نگهدارنده تلویزیون استفاده شود.پایه های نگهدارنده انواع مختلفی دارند که به بعضی از آنها میپردازیم، پایه های نگهدارنده از جنس آلیاژ قوی و فولاد میباشد که می تواند وزن زیاد را تحمل کند و بر قدرت جاذبه زمین غلبه کند .این پایه ها از نظر اقتصادی به صرفه بوده و حمل آن آسانتر و فضای کمی اشغال می کنند .این خصوصیات باعث شده این پایه ها طرفداران بسیاری داشته باشد. علاوه بر استفاده شخصی ،این پایه‌های نگهدارنده تلویزیون در ادارات، شرکت ها، بیمارستان ،و سالن های کنفرانس نیز استفاده می شود که عموما بر روی دیوار نصب می شوند.


                     میز تلویزیون ام دی اف


فهرست مطالب

  • انواع پایه های نگه دارنده تلویزیون
  • انواع مدل میز تلویزیون
  • نکات خرید میز تلویزیون
  • فروش اینترنتی میز تلویزیون


انواع پایه های نگه دارنده تلویزیون

 به طور کلی 3 نوع پایه های نگهدارنده وجود دارد که شامل پایه های نگهدارنده دیواری متحرک، پایه های نگه دارنده دیواری ثابت، و پایه های نگه دارنده دیواری بازوی و چرخشی که هر کدام رو به صورت جدا گانه معرفی می کنیم ،در این گروه از پایه  های نگهدارنده متحرک در تمام جهان قابلیت چرخ دارد چرخش به بالا و پایین ، چپ و راست ، گردشی می باشد این براکت با قیمت مناسب و با رعایت استناندارد و در طرح های مختلف ساده شده هست. پایه دیواری نگهدارنده تلویزیون ثابت با فاصله کم ، این اصلی ترین پایه نگهدارنده تلویزیون است در بسیاری از موارد  کارایی دارد. نصب این پایه به دیوار می توان تلویزیون خود را از آن آویزان کرد. این پایه به صورت ثابت است و قابلیت چپ و راست یا بالا و پایین کردن و حرکت دادن تلویزیون را ندارد. آنچه که خریدار باید به هنگام خرید پایه نگهدارنده تلویزیون به آن توجه کند عبارتند از، حداکثر توان و ظرفیت در نگهداری تلویزیون ،سازگاری با اندازه حلقه ی جای پیچ های پشت تلویزیون مدنظر ،نوع دیواری که قرار است تلویزیون مورد نظر روی آن قرار بگیرد . می توان گفت پایه های نگهدارنده جایگزین مناسبی برای میز تلویزیون می‌باشد.


    پایه نگهدارنده تلویزیون           


انواع مدل میز تلویزیون

امروزه انواع مدل میز تلویزیون در بازار وجود دارند که انها را معرفی می کنیم . میز تلویزیون فلزی محکم است و سبک تر از چوب این مدل ها ساختاری ظریفی دارند، میز های فلزی می توان طرح های جدیدی روی انها اعمال کرد. میز تلویزیون های فلزی معمولا همراه با قفسه های شیشه ای ساخته می شود. اگر در سایر وسایل دکوراسیون منزل وسایل فلزی دارید می توانید میز تلویزیون خود را فلزی خریداری کنید. میز تلویزیون های شیشه ای ، این مدل میز ها ظاهری زیبا و ظریف و فضای تصویر را باز کرده و تلویزیون را به زیبایی نمایش می گذارند .این میز ها برای افرادی که به مرتب بودن بسیار اهمیت میدهند گزینه ای خوبی میباشد، میز های شیشه ای قیمت مناسب و ارزان تری دارند فقط باید در هنگام خرید توجه داشته که از شیشه های نشکنی استفاده شده باشد. میز تلویزیون چوبی، این مدل نیز طرفداران خود را دارد. و میزان خرید این نوع میز از سایر میز ها بیشتر است جنس میز های چوبی عمدتا از ام دی اف و نئوپان می باشد این مدل میزتلویزیون ها داری فضاهای برای قرار دادن وسایل تزئینی  می باشند، قیمت این می  ها در بازار از میز های فلزی و شیشه ای قیمتی بالاتر دارد، اگر در منزل خود وسایل چوبی دارید این میز ها گزینه خوبی برای خرید میباشند. 


                میز تلویزیون


نکات خرید میز تلویزیون

از جمله مواردی که در طراحی و دکوراسیون داخلی باید به آن توجه داشت نوع و جنس میز تلویزیون و نحوه قرار گرفتن آن در منزل می باشد . امروزه طرح ها و مدل های مختلف با تنوع زیاد در بازار وجود دارد که با توجه به نوع و ترکیب رنگ دکوراسیون میز تلویزیون مناسب خود را خریداری نمود. نکاتی که در هنگام خرید میز تلویزیون باید به آن  توجه کرد ،اولین مورد متناسب بودن مدل و رنگ و جنس میز با دکوراسیون می باشد ، که این قضیه اگر به درستی رعایت شود می تواند دکوراسیون خاص، زیبا و دلنشینی به اتاق نشیمن خانه شما بدهد،  دومین موردی که باید به ان توجه داشت ،سایز و ابعاد میز میباشد که خریدار باید ابتدا اندازه و اینچ تلویزیون خود را در نظر بگیرد و با توجه به آن میز تلویزیون خود را خریداری کند .اندازه استاندارد برایمیزتلویزیون نسبت به خود تلویزیون این است که از هر طرف 10سانتی متر بزرگتر باشد .و این امر نیز به سلیقه خریدار بستگی دارد .رنگ میز تلویزیون ، این قضیه به رنگ دکوراسیون بستگی دارد که میز تلویزیون خریداری شده با رنگ دکور منزل تناسب داشته باشد و این  قضیه نیز سلیقه ای می باشد .جنس میز ها میتواند فلزی، شیشه ی، و چوبی باشد یا ترکیبی از چوب و شیشه باشد . مدل های مختلفی از این میز تلویزیون در بازار به چشم میخورد بعضی ساده و بعضی مدرن و داری طبقه و قفسه و کشو می‌باشند. 


                                   خرید اینترنتی میز تلویزیون


فروش اینترنتی میز تلویزیون

بهترین راهکار برای خرید میز تلویزیون خرید اینترنتی می باشد. با خرید اینترنتی میز تلویزیون  می توان از جدیدترین طرح ها مطلع شد و به روز ترین مدل ها را خریداری کرد، به راحتی و سهولت و در کوتاه ترین زمان در هر مکانی می توان میز مورد نظر خود را خریداری کرد. با توجه به رقابت بین فروشگاه های اینترنتی بیشتر فروشگاه های اینترنتی تخفیف های برای محصولات خود در نظر می گیرند ، و می توان میز تلویزیون خود را با قیمت کمتر نسبت به بازار تهیه کرد .