طبق بررسی جدیدی که انجام شده نشان می‌دهد زنان به‌طور متوسط ​​هر روز 55 دقیقه برروی آرایش مو و آرایش خود وقت می‌گذارند. این تقریبا 335 ساعت یا دو هفته کامل در هر سال است.

نگاهی به مطالعات مختلف در مورد عادات آرایشی مصرف‌کنندگان نشان می‌دهد که یک سوم تا نیمی از خانم‌های مورد بررسی در هرکجا، هرگز بدون آرایش از خانه خارج نمی‌شوند. آرایش‌کردن به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین امور روزمره بسیاری از خانم‌ها محسوب می‌شود و داشتن یک فضای اختصاصی مانند یک میز آرایش به‌منظور بهره‌وری بیشتر ، بسیار احساس می‌شود.

ایده‌هایی برای صرفه‌جویی در زمان با کمک میز آرایش

این که شما چه آن را میز‌توالت (vanity)، میز کمدلباسی (dressing table)، میز ‌آرایش (makeup vanity)، میز ‌آرایش (vanity table)، میز آرایش و تزیینات (cosmetics vanity) یا میز آرایشی (cosmetics table) بنامید، میزهای آرایش کاربرد زیادی دارند.

داشتن یک ناحیه آرایشی شیک که امور زیبایی شما تقریبا هر روز در آنجا اتفاق می‌افتد، مطمئنا عملی است زیرا به شما کمک می‌کند تا منظم باشید. همچنین به شما امکان می‌دهد تا یک فضای شخصی و راحت برای تکمیل تشریفات زیبایی خود داشته باشید. بیایید به برخی از ایده‌های میز‌های آرایش نگاهی بیاندازیم. این مقاله به بررسی دقیق و کامل، چگونگی سودمند بودن آنها و همچنین برخی از ملاحظات قبل از خرید، می‌پردازد.

میز آرایش چوبی

به محصولات زیبایی خود نظم دهید.

در سال 2015، در یک بررسی از 4000 زن ایالات‌متحده در مورد لوازم‌ آرایشی و بهداشتی، مشخص شد که زنان به‌طور میانگین زیر 40 عدد محصولات آرایشی دارند، اما به‌طور‌معمول تنها از پنج‌ تا از آنها استفاده می‌کنند. 75٪ از افراد مورد بررسی گفتند که به‌طور‌معمول لوازم‌آرایشی خود را تا آخر استفاده نمی‌کنند.

با داشتن بیش از حد نیاز انواع لوازم‌آرایشی و مارک‌های تجاری برای انتخاب، باعث می‌شود نگه‌داشتن همه ملزومات زیبایی و محصولات مراقبتی یک چالش باشد. داشتن یک فضای اختصاصی که برای تامین نیازهای شما در به‌کار بردن لوازم آرایش به‌وسیله‌ی یک میزکمد‌دار جادار، کشوهایی با تقسیم‌کننده و کمد با فضای ذخیره‌سازی ایجاد شود و می‌تواند در منظم‌ نگه‌داشتن مکان آماده‌شدن روزانه شما تفاوت بزرگی ایجاد کند.


با داشتن یک فضای آرایش سازمان‌یافته، شما می‌توانید:

• وسایل را بسیار راحت‌تر پیدا کنید.

• موارد کمتری را گم کنید.

• احتمال انجام خریدهای تکراری کمتر کنید.

• قادر به تحت‌نظر قرار‌دادن بهتر محصولات آرایش خود در مورد تاریخ مصرف آنها باشید.

خرید میز آرایش

فضای کاری بسیار کاربردی ایجاد کنید.

داشتن فضای کاری اختصاصی و به‌خوبی طراحی‌شده آرایشی که همه چیز در یک مکان و در دسترس باشد، کار روزانه زیبایی را کارامد خواهد کرد. که باعث صرفه‌جویی در وقت شما می‌شود و دشواری جستجوی مواردی را که نمی‌توانید پیدا کنید را به حداقل می‌رساند. برخی از برنامه‌های کاربردی آرایشی دارای جزییات بسیار هستند و  نیاز به ریزه‌کاری‌‌های بسیار دقیق دارند و زمان بیشتری را می‌طلبند، بنابراین آخرین چیزی که شما در هنگام استفاده از لوازم‌آرایشی خود می‌خواهید احساس کنید، شتاب، ریخت‌و‌پاش و احساس ناراحتی است. و در حالی‌که برخی از خانم‌ها هنگام استفاده از لوازم‌آرایش یا مرتب‌کردن موی خود کاملا می‌ایستند، بسیاری از خانم‌ها نشستن برای انجام این کارها را راحت‌تر و کارآمد‌تر می‌دانند. شما می‌توانید مکان آرایشی خود را به شکلی که ترجیح می‌دهید با ‌حداکثر قابلیت راحتی، طراحی کنید. این شامل انتخاب یک صندلی راحت، قرار‌گرفتن میز در ارتفاع دلخواه شما و انتخاب نور مناسب و آینه مناسب برای مکان آرایش‌کردن شما است.


چرا طراحی میز آرایش سفارشی بهتر است؟

شما می‌توانید مقداری از پولتان را صرفه‌جویی کنید و میز‌ آرایش را بصورت آنلاین یا از فروشگاه‌های‌‌‌‌‌ بزرگ خریداری کنید. اما اگر می‌خواهید یک فضای آرایش با ظاهری زیبا و باکیفیت، خوش‌ساخت و با گزینه‌های طراحی بیشتر اضافه کنید، یک میزآرایش سفارشی بهترین انتخاب است. در هنگام کار با طراح کمد‌های سفارشی و تولیدکننده ها ، شما آزادی بیشتری برای کاملا اختصاصی‌کردن میز‌آرایش خود خواهید داشت. با ورود مستقیم به طراحی مبلمان و امکان گفتگو با سازنده سرویس خواب ، شما پس از نصب محصول خود از همه چیز رضایت کامل دارید.

 میز آرایش مدرن

انعطاف‌پذیری مکان برای قرار گرفتن میز آرایش

میزهای آرایش با فضاهای مختلف منزل هماهنگ هستند در نتیجه در هنگام انتخاب مکان انعطاف‌پذیری بیشتری به شما می‌دهد. همچنین شما به فضای زیادی برای میز آرایش احتیاج ندارید، که در هنگام انتخاب مکان، مشکلی نخواهید داشت. اگر فضای قابل ‌استفاده‌ای برای آن در‌نظر گرفتید، "بهترین انتخاب" قطعا گزینه هماهنگی طراحی میز آرایش شما با آن است.

هر یک از اتاق‌های زیر برای میز‌آرایش ایده‌آل است:

• کمد/ اتاق لباس

• اتاق‌خواب اصلی

• اتاق حمام/ توالت


شما سزاوار این هستید که بهترین خودتان باشید.

ما متوجه شده‌ایم که چندین دلیل کاربردی برای تهیه میز آرایش وجود دارد. اگر در کارهای روزمره زیبایی و مراقبت خود، وقت زیادی را از دست می‌دهید، یک فضای خود‌مراقبتی شخصی، روشی مناسب مراقبتی است که باعث بهبود کیفیت "زمان شما " می‌شود. همچنین اضافه‌کردن میز ‌آرایش به شما این امکان را می‌دهد تا دکوراسیون خود را با زیبایی‌شناسی پرتجمل تلفیق کنید که باعث بهبود احساس شما به محیط می‌شود. این امر می‌تواند باعث شود که امور روزانه زیبایی شما، کمتر خسته‌کننده باشد.