برخی از عناصر در خانه‌ی ما وجود دارند که ما صرفا به‌عنوان موارد هنری و برخی دیگر را فقط موارد کاربردی میدانیم. با این وجود، در بسیاری از موارد، دکوراسیون و خصوصیات طراحی می‌توانند همزمان هر دو هدف را ارایه دهند. یک آینه در اتاق‌خواب فرقی ندارد. این به شکل و عملکرد یک اتاق‌ خواب کوچک می‌افزاید و این کار را انجام می دهد بدون اینکه هیچ وقت احساس ناموزونی در مکان کنید. با‌این‌وجود، آینه میز آرایش سنتی یا آینه بزرگ در داخل اتاق‌لباس تنها گزینه‌های موجود در اینجا نیستند. شما می‌توانید با درهای آینه‌ای که دو عملکرد مختلف را در یک ترکیب می‌کنند، یک قدم جلوتر بروید!

تخت خواب یکنفره

کاغذ دیواری  رنگ و الگو را در این اتاق‌خواب کوچک آپارتمان سن پترزبورگ به ارمغان می‌آورد.

درهای آینه‌ای در اتاق‌خواب‌های کوچک می‌توانند به شکل در اصلی اتاق‌خواب، دری که اتاق‌خواب را به حمام متصل می‌کند یا می‌تواند در کمد‌لباسی باشد. کدام مسیر را علاقمندید در آینه‌ای باشد که به سبک اتاق، فضای موجود و همچنین توزیع نور در داخل آن هماهنگ باشد. این نگاهی به بهترین و خلاقانه‌ترین اتاق‌خواب‌ها با در‌های آینه‌دار از طرح‌های ساده تا کاملا غیرقابل‌قبول است. ایده‌ای که حتما باید تابستان امسال آن را اجرا کنید!

 

کمد و کمدلباسی آینه‌ای

ساده‌ترین و متداول‌ترین ایده در‌های آینه‌ای، تعویض درهای قدیمی کمد اتاق‌خواب خود با در‌هایی که آینه‌کاری شدند. این یک انتخاب مشخصا آسانی است و مزایای زیادی دارد. این درهای کشویی در اتاق‌خواب کوچک، فضایی که دید وسیع تری را ایجاد می‌کند. هرگونه تاریکی را از بین می‌برند و در اتاق به‌طور‌کلی احساس سرزندگی می‌کنید. این در‌ها خیلی گران نیستند و با انواع مختلفی از سبک‌ها از مدرن و اسکاندیناوی گرفته تا شیک و الکتریکی به راحتی هماهنگ هستند.

قیمت سرویس خواب

اتاق‌خواب مدرن و دوست‌داشتنی به‌رنگ خاکستری و سفید با در‌های آینه‌ای هوشمند کمد و پاتختی آینه‌ای.


مدل سرویس خواب

اتاق‌خواب مینیمال با در‌های کمد آینه‌ای و یک محیط سرزنده.


سرویس خواب مدرن

درهای آینه‌ای وصله‌ای حتی در اتاق‌خواب سنتی نیز خوب به‌نظر می‌رسند و محدودیتی در سبک ندارد.


سرویس خواب ارزان و شیک

اتاق‌خواب مدرن قرمز و سفید بی‌نظیر با درهای آینه‌ای زیبا که کمدلباس در پشت آن پنهان است.


درها با آینه پرداختشده

درهایی که با آینه پرداخت‌شده کمیاب‌ هستند زیرا بیشتر صاحب‌خانه‌ها واقعا نمی‌خواهند در اصلی اتاق خواب خود را با دری بسیار براق‌تر تعویض کنند. با این‌حال، شما هنوز هم می‌توانید از این ایده بهره ببرید و می‌توانید از در آینه‌ای برای تشخیص اتاق‌خواب از حمام استفاده کنید. سبک درها در اینجا محدود به دوره‌ی معاصر نیست و شما می‌توانید طراحی‌های سنتی‌تر و همچنین مطابق با سبک‌های اتاق‌خواب مانند فرانسوی، ‌روستایی یا حتی ویکتوریایی داشته ‌باشید.


خرید اقساطی سرویس خواب

در کشویی مانند گاراژ اتوموبیل با آینه پرداخت‌شده. این مدل درها برای اتاق‌خواب مدرن روستایی با رنگ‌های خنثی مناسب است.


سرویس خواب نوجوان

اتاق‌خواب مدرن آرام ویکتوریایی به‌رنگ سفید و خاکستری با درب آینه‌ای که به اتاق روشنایی می‌بخشد.


خرید سرویس خواب نوجوان دخترانه

در آینه‌ای بزرگ که منتهی به راه‌پله می‌شود. همچنین مقداری رنگ قرمز به اتاق‌خواب اضافه می‌کند تا از حالت یکنواختی خارج گردد.

انعکاس سبک اتاق خواب

شما فقط ممکن است فضای کافی برای یک اتاق لباس جداگانه در اتاق‌خواب کوچک نداشته‌باشید و این همان چیزی است که باعث می‌شود در آینه‌ای کاربردی باشد. هنگامی‌ که دکوراسیون سبک دهه 70 و 80 را نگاه می کنید زیبایی خاصی مربوط به آن دوره را خواهید دید. این درهای جذاب برای اتاق‌خواب‌هایی که شما احساس می کنید فضای کسل‌کننده‌ای دارند، کاملا مناسب می‌باشند. و اگر شما از آن دسته افرادی هستید که مدت زمان زیادی در مقابل آینه می‌ایستید، این ایده را حتی جذاب‌تر خواهید‌یافت.

سرویس خواب نوجوان پسرانه

درهای آینه‌ای کشویی هوشمند کمد‌لباس برای اتاق‌خواب کوچک مدرن.


فراتر از در آینه‌ای، قاب (یا عدم وجود آن) در اطراف آن است که در واقع یک سبک را ایجاد می‌کند. به همین دلیل است که هر نوع اتاق‌خوابی می‌تواند به‌راحتی در با آینه در روی آن داشته‌باشد. اگر بچه‌هایی در خانه دارید که مرتب به اتاق‌خواب می‌روند، ما موافق هستیم که این سبک، بهترین ایده  نیست.

قیمت سرویس خواب نوجوان

کمد ‌لباس مدرن مینیمال اتاق‌خواب با درهای آینه‌ای که جذابیت بصری خاصی به آن می‌بخشد.


مدل سرویس خواب 2020

ظاهر مناسب اتاق‌خواببتان با درهای آینه‌ای کمدلباسی بیابید.