Menu
Your Cart

تخت خواب نوجوان مدل 521

معرفی سرویس خواب نوجوان مدل 521

محصول یک تکه برند آرام چوب شامل تخت خواب نوجوان می باشد.در طراحی سرویس خواب نوجوان مدل 521 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای فرزند دلبندتان را داشته باشد و همچنین قابلیت استفاده برای جوان دختر و پسر را دارا می باشدجنس بدنه محصول از MDF ساخته شده و نمای کار، پوشش رنگ می باشد و دارای کشوهای ریلی سه زمانه است و در رنگ های سفید و انتخابی خریدار، عرضه می گردد. البته شما به راحتی می توانید با توجه به نیاز و ابعاد موجود اتاق خواب فرزندتان اجزاء دیگری چون میز تحریر، مبلمان، میز آرایش و... را به صورت جداگانه خریداری نمایید .

سعی کرده ایم کیفیت را اصول اولیه کار خود قرار دهیم سرویس خواب نوجوان ایده آلی برای فرزندتان تولید کرده و با توجه به نیاز شما عزیزان، تغییرات لازم را بر روی تخت انتخابیتان اعمال نماییم. برای انجام تغییرات شرکت آرام چوب هیچگونه محدودیتی ندارد.

                                    

                     سرویس خواب نوجوان

ابعاد سرویس خواب نوجوان مدل 521

تخت نوجوان : دارای عرض 200، عمق 90


گارانتی و خدمات پس از فروش

24 ماه گارانتی بر اساس شرایط و ضوابط شرکت آرام چوب و دارای 60 ماه خدمات پس از فروش می باشد.

شرایط فروش

بصورت نقد و اقساط می توانید محصولات این مجموعه را خریداری نمائید. به روشی که در صورت اقساطی بودن 50 درصد مبلغ را ابتدای کار و مابقی را طی دو فقره چک یکماهه پرداخت می کنید.

زمان تحویل

از زمان ثبت سفارش محصول 15 الی 45 روز کاری زمان نیاز می باشد تا سفارش تحویل شما عزیزان گردد.

شرایط ارسال

بعد از اتمام کار شما عزیزان می توانید سرویس خواب نوجوان سفارشی خود را درب کارخانه تحویل گیرید و یا اینکه  به خواست شما با باربری مجموعه هماهنگ کنید و در هر نقطه از ایران ساکن هستید، کار برایتان ارسال گردد.

توجه: شما دوستان بسته به نیاز خود و فضایی که در اختیار دارید می توانید هر یک از اجزای این ست را که مایل بودید به صورت مجزا خریداری نمایید.

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب