Menu
Your Cart

تخت دو طبقه مدل 780

جدید -26 %

معرفی اجمالی محصول

محصول یک تکه برند آرام چوب شامل تخت خواب دو طبقه نوجوان می باشد. در طراحی تخت دو طبقه نوجوان مدل 780 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای فرزندان دلبندتان را داشته باشد و همچنین قابلیت استفاده برای فرزند دختر و پسر را دارا می باشد. تخت دو طبقه مدل 780 مناسب برای رده سنی از کودکی تا نوجوانی می باشد. جنس بدنه تخت دو طبقه MDF می باشد و نمای کار، پوشش رنگ می باشد و در رنگ های سفید و  رنگ های انتخابی خریدار، عرضه می گردد. سعی کرده ایم کیفیت را اصول اولیه کار خود قرار دهیم تا محصولی ایده آل را برایتان تولید کرده و با توجه به نیاز شما دوستان گرامی، تغییرات لازم را بر روی تخت انتخابیتان اعمال نماییم. در نتیجه محدودیتی برای انجام تغییرات نخواهیم داشت و به سادگی تا جایی که فضا و طرح سرویس خواب اجازه دهد امکان اضافه و کم کردن موارد اصلاحی برایمان مقدور می باشد.


                                               خرید اینترنتی تخت دو طبقه


توضیحات تکمیلی 

ابعاد تخت دو طبقه

تخت دو طبقه(ابعاد تشک خور): دارای عرض 80، طول 180


 گارانتی و خدمات پس از فروش تخت دو طبقه

24 ماه گارانتی بر اساس شرایط و ضوابط شرکت آرام چوب و دارای 60 ماه خدمات پس از فروش می باشد.


شرایط فروش تخت دو طبقه

بصورت نقد و اقساط می توانید محصولات این مجموعه را خریداری نمائید. به روشی که در صورت اقساطی بودن 50 درصد مبلغ را ابتدای کار و مابقی را طی چهار ماه پرداخت می کنید.


تخت دو طبقه نوجوان


زمان تحویل تخت دو طبقه

از زمان ثبت سفارش محصول 15 الی 45 روز کاری زمان نیاز می باشد تا سفارش تحویل شما عزیزان گردد.


 شرایط ارسال تخت دو طبقه

بعد از اتمام کار شما عزیزان می توانید سرویس  تخت دو طبقه سفارشی خود را درب کارخانه تحویل گیرید و یا اینکه  به خواست شما با باربری مجوعه هماهنگ کنید و در هر نقطه از ایران ساکن هستید، کار برایتان ارسال گردد.

توجه: شما دوستان بسته به نیاز خود و فضایی که در اختیار دارید ابعاد را می توانید تغییر دهید و یا اینکه تکه ایی از سرویس مورد نظر خود را حذف و یا حتی اضافه نمایید.

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب