با توجه به درآمدهای امروزه بسیاری از افراد به هنگام خرید لوازم مورد نیاز خود باید موارد زیادی را در نظر بگیرند تا بتوانند به خوبی هزینه هایشان را مدیریت کنند. در نتیجه قبل از خرید مدل سرویس خواب نوزاد نوجوان در ابتدا سعی کنید آگاهی کامل از آن محصول را داشته باشید و در کنار زیبایی تخت نوزاد به امنیت آن نیز توجه بیشتری نشان دهید. به صورتی که تخت انتخابیتان دارای محافظ باشد تا کودک شما روی زمین نیافتد و همچنین لبه های تخت نیز آسیبی به کودک نرساند.

 

  مدل های سرویس خواب نوزاد نوجوان


مدل سرویس خواب نوزاد نوجوان     

تخت نوزاد آرام چوب      

قیمت تخت خواب کودک   

سرویس خواب نوزاد نوجوان آرام چوب

      خرید آنلاین سرویس خواب نوزاد       

مدل تخت و کمد پسرانه

 مدل تخت و کمد نوزادپسر

گاهی زیبایی تنها معیار مناسب برای خرید تخت و کمد نوزاد و کودک نمی باشد و موارد دیگری همچون استانداردهای اولیه نیز باید پر اهمیت تر باشد که با رعایت کردن آن امنیت جسمی و روحی کودکان برقرار می گردد و فرزند شما در طول شب خوابی آرام را تجربه خواهد نمود.

حال اگر جنسیت فرزند شما پسر باشد فقط کافیست رنگ مورد نظر برای سرویس خواب نوزاد یا تخت و کمد مناسب با روحیات نوزاد پسر باشد. براحتی می توانید تخت های دو منظوره خریداری کنید تا علاوه بر سنین نوزادی برای دوران نوجوانی نیز قابل استفاده باشد.

     

سرویس خواب نوزاد ارزان

تخت خواب کودک آرام چوب

تخت خواب کودک پسرانه

تخت خواب کودک دخترانه

سرویس خواب نوزاد مارک های معروف

خرید اقساطی سرویس خواب نوزاد

 

مناسب ترین ابعاد استاندارد تخت و کمد نوزاد نوجوان

ابعاد استاندارد برای تخت نوزاد نوجوان همه جا به یک اندازه می باشد و به معنای دقیق تر می توان گفت که به صورت جهانی می باشد. برای تخت نوزاد ابعاد 70*130 و تخت نوجوان 90*200  در نظر گرفته می شود، البته امروزه بسیاری از والدین از تخت های دو منظوره استفاده می کنند که ابعاد آن 80*180 می باشد که تا سن 4 سالگی قسمت نوزادی آن و بعد از 4 سالگی از قسمت نوجوان آن می توانید استفاده نمایید.

      

ابعاد تخت نوزاد نوجوان

ابعاد تخت خواب کودک آرام چوب

ابعاد تخت نوزادآرام نوزاد

ابعاد اجزا سرویس خواب نوزاد نوجوان

ابعاد سرویس خواب نوزاد

 نمونه های دیگر سرویس خواب نوزاددخترانه و پسرانه

مدل سرویس خواب نوزاد نوجوان

خرید آنلاین سرویس خواب نوزاد آرام چوب

مدل سرویس خواب نوزاد دخترانه