ازدواج برای بسیاری از خانواده ها و فراهم نمودن جهیزیه موضوع مهمی به حساب می آید و می توان گفت در انتخاب و خرید لوازم ضروری و مهم برای شروع یک زندگی مشترک را باید با دقت بیشتری انجام دهند. حال دکور اتاق خواب نیز جزو آن کارهای مهم به شمار می آید. تمامی عروس خانم ها به دنبال به روز ترین و زیباترین مدل سرویس خواب  هستند تا بتوانند به کمک آن شیک ترین و خاص ترین نوع چیدمان را برای اتاق خواب عروس خود داشته باشند. در ادامه این مطلب شما را با ایده های زیبا برای خرید سرویس خواب عروس آشنا خواهیم نمود.

مدل های تخت خواب های سلطنتی عروس

امروزه تخت خواب های سلطنتی  با منبت کاری های زیاد و شیک در بین عروس خانم ها جایگاه ویژه ایی پیدا کرده است و به همین دلیل است که تخت سلطنتی را به عنوان مناسب ترین گزینه به عنوان تخت خواب عروس می نامند. انواع این منبت کاری ها به صورت گلهای ریز، اشکال هندسی گوناگون و  یا گاها فرشته های برجسته مینیاتوری می باشد که به زیبایی هر چه بیشتر کار کمک می کند. رنگ هایی که اصولا برای این مدل تخت های سلطنتی برمی گزینند، رنگ های خاصی می باشد که در روزگاران قدیم اشخاص با شرایط مالی عالی توان خریداری آن را داشتند، که اصطلاحا این رنگ های سلطنتی شامل قرمز، آبی فیروزه ایی و سبز یشمی می باشد. امروزه دیگراین محدودیت ها وجود ندارد و برای تولید سرویس خواب سلطنتی عروس از رنگ های نقره ایی، سفید و طلایی نیز استفاده می گردد که طرفداران بسیاری دارد.
سرویس خواب ترک، مدل های اسپرت عروس

سرویس خواب ترکیه ایی به عنوان شیک ترین و لوکس ترین مدل ها شناخته شده است. ترکیب و چیدمان این نوع سرویس ها برای فضای داخلی اتاق خواب عروس بسیار مناسب بوده و هیچ محدودیتی برای تقارن با دیگر وسایل به دلیل تنوع بالا در مدل و طرح وجود نخواهد داشت و اصولا دارای کیفیت مناسب برای استفاده مداوم می باشند. مدل سرویس خواب اسپرت عروس ترکیه ایی برا عروس خانم های عزیز کارایی فراوانی جهت قرار دادن انواع لوازم جانبی دارد.