با استرس و دلهره ای که البته با شوق همراه بود وارد آزمایشگاه شدم. رفتم جلوی گیشه پذیرش و گفتم که اومدم جواب آزمایشمو بگیرم. مسٔول پذیرش اسمم رو پرسید و بعد از چند دقیقه، برگه جواب رو روبری من نگه داشت و از اونجا که اضطراب رو توی صورت من میدید، با لبخند گفت مبارک باشه! من که یه لحظه   مات مونده بودم، یهو بخودم اومدم و با خوشحالی برگه رو گرفتم و اومدم بیرون.

حالا باید به امیر خبر بدم، الان بگم یا صبر کنم تا بیاد خونه؟ کلی با خودم کلنجار رفتنم و تصمیم گرفتم منتظر شم تا بیاد و چشم تو چشم بهش این خبر رو بدم. اون شب تو خونه ما غوغایی بپا بود. خبر اومدن یه نی نی کوچولو کلی شور و شوق به خونه ما آورده بود.بعد از چند روز که کم کم به خودمون اومدیم و شروع کردیم به برنامه ریزی واسه کارهایی که باید انجام میدادیم. مامانم و سمیرا خواهرم میگفتن تا هنوز برام سخت نشده و سنگین نشدم باید بریم و خریدهامون رو انجام بدیم، ولی من واقعا نمی دونستم از کجا باید شروع کنم واسه همین هم شروع کردم به چندتا از دوستام و فامیل که تازگی ها بچه دار شدن بودن تماس گرفتم و ازشون اطلاعات گرفتم.

یه لیست از وسایلی که باید میخریدیم رو تهیه کردم و یه لیست هم از جاهایی که برا خرید مناسب هستن، نکته جالبی که بهش برخوردم این بود که که بیشتر فروشگاه های لیست فروشگاه های اینترنتی بود که به گفته بچه ها هم تنوع کالای و هم خدماتشون  خیلی خوب بوده، اما حالا وقتش بود که خودم دست بکار شم.

اول از همه باید سرویس خواب نوزاد رو میخریدیم که بقیه وسایل رو با توجه به اون ست کنیم برای خرید سرویس خواب نوزاد اسم یه کارخانه تولیدی رو از جند نفر شنیدم که هم از کیفیت خیلی خوب و هم قیمت های منصفانش تعریف میکردن.

 میگفت که 6 ماه قبل برای خرید سرویس خواب نوزادی به همه مراکز فروش سرویس خواب سر زده، ازبازار یافت آباد و دلاوران تا حسن آباد و بقیه رو زیرپا گذاشته و آخرش هم از آرام چوب تخت و کمد پسرانه خیلی خوشگلی سفارش داده بود.

سمانه هم میگفت که از قبل آرام چوب رو میشناخته، دو سال قبل برای خواهر­زادش سرویس چوبی سیسمونی نوزاد رو ازش سفارش دادن و خیلی راضی بودن، الان خودش هم ازشون خرید اینترنتی کرده بود ولی میگفت چون محدودیت فضا داره فقط تخت نوزاد و کمد تک سفارش داده و به موقعه هم تحویل گرفته.


خرید اینترنتی سرویس خواب نوزاد

نتیجه مشورت گرفتنم این شد که من و امیر هم شروع کردم به سرچ کردن و رفتیم تو سایت آرام چونب، باورم نمیشد اینهمه تنوع طرح و رنگ داشته باش. 3 مدل تخت و کمد شیک رو انتخاب کردیم، هرچند جون ما هنوز نمیدونیم که نی نی ما پسره یا دختر مدارم نمونه کارها رو از نزدیک ببینم. روز 5 شنبه با مامان و امیر رفتیم کارخونه آرام چوب که نمایشگاه هم داخل کارخونه بود و هم نمونه کارهای آماده رو میشد دید و هم اینکه مطمین بشیم که ای دی اف دارن استفاده میکنن.چون میتونستیم داخل کارخونه سفارش در حال تولید رو ببینیم و حتی میتونستیم اونجا بخوایم که نمونه رنگ مورد نظرمون رو هم تست بگیرن. خلاصه که همه چیز خیلی عالی بود و اولین خرید سیسمونی نوزاد ما انجام شد.

سرویس خواب نوزاد مدل درنا

من سرویس خواب نوزاد  مدل درنا رو انتخاب کردم و قرار شد که 2 هفته بعد درب منزل تحویل بگیریم.

وقتی که سفارش ما رسید من از خوشحالی داشتم بال در میاوردم، همه چیز مثل نمونه هایی که دیده بودم تمیز وعالی بود. تازه هزینه ارسال هم ازمون نگرفتن و گفتن که به تهران و کرج و قزوین رایگان ارسال میکنن، این یکی دیگه عالی بود.

الان که دارم براتون تعریف میکنم 1 هفته دیگه مونده تا گل پسر ما بدنیا بیاد و همه چی آمادس واسه مامان و بابا شدن من و بابا امیر.


مقالات مرتبط:
عکس و مدل تخت خواب نوزادی دخترانه و پسرانه