Menu
Your Cart

فروشگاه سرویس خواب نوزاد نوجوان در آذربایجان شرقی

مجموعه آرام چوب فعالیت فروش اینترنتی خود را در شهر آذربایجان شرقی در زمینه سرویس خواب نوجوان آغاز نموده است و برای اطمینان همشهریان عزیز امکان پرداخت اینترنتی را به صورت اقساطی فراهم کرده و با توجه به انتخاب هر تکه از سرویس خواب نوزاد نوجوان که شامل تخت خواب نوجوان، پاتختی، انواع کمد، دراور، شلف و ... قیمت هر کدام را جداگانه لحاظ می نماید.


اتاق خواب و سرویس خواب نوجوان پسرانه

الان وقت آن رسیده تا نوجوان شما تصمیم بگیرد که  اتاق خوابش را تفییر دهد و یا به ظاهر جدیدی تبدیل کند. شما می خواهید از این روش برای آموزش مهارت سنجی کودک خود استفاده کنید. زمان آن فرا رسیده است، زیرا در نهایت همه بچه ها به جای استفاده از فضای کوچک کودکانه که در آن بزرگ شده اند علاقه مند به داشتن فضای بزرگتر هستند. اجازه دادن به نوجوان راهی است برای کمک به تمام مراحل زندکی او. این کار  باعث می شود که او بتواند توانایی خودش را بروز دهد و همچنین یا بگیرد که مسئولیت کارهای خود را برعهده داشته باشد.


                              خرید سرویس خواب نوجوان پسرانهوقتی برای اولین بار در اتاق با نوجوان خود صحبت می کنید ، می فهمید که او همه چیز را بیشتر می خواهد. به عنوان مثال ، او می خواهد صندلی اضافی و فضای خواب برای دوستان در دسترس باشد. نگران نباشید. فراهم کردن آنچه او می خواهد لازم نیست گران باشد. با استفاده از کمی نبوغ می توانید به او کمک کنید بدون اینکه هزینه زیادی را متقبل شوید ، یک اتاق خواب فوق العاده با سرویس خواب نوجوان زیبا برای او ایجاد کنید.

1. اولین کاری که شما و نوجوانتان باید انجام دهید این است که ایده هایی ارائه دهید. شما ممکن است بخواهید که وی برخی از دوستانش را در این جلسه دعوت کند. به آنچه می گویند گوش دهید و فقط به طور خودکار به ایده هایشان "نه" نگویید. این زمان بسیار خوبی برای شماست که بتوانید افکار ، ایده ها ، خواسته ها و حتی نگرانی های خود را به اشتراک بگذارید در حالی که هم اتاق را به هم وصل می کنید و هم ایده های خوبی را برای اتاق جدید خود ارائه می دهید که هر دو را دوست خواهید داشت.

2. مواردی را که نوجوان شما دوست دارد در اتاق جدید خود داشته باشد تعیین کنید. سپس سعی کنید مناطق مختلفی را در اتاق برای کارکردهای مختلف تنظیم کنید. شاید او یک  میز آرایش را دوست داشته باشد که بتواند مو و آرایش خود را انجام دهد. در مورد یک محدوده مطالعه ، یک منطقه ورزش یا مکانی برای تعطیل کردن با دوستان چطور آیا فکری برای آن هم خواهید کرد؟ اتاق را تا آنجا که ممکن است دنج و در حد امکان چند منظوره در فضای موجود بسازید.

3. ایده های نوجوان شما برای اتاق جدید او بدون شک مجموعه جدیدی از مبلمان اتاق خواب را شامل می شود. شما باید وضعیت پول را با او توضیح دهید و به او کمک کنید تا درک کند که مسئولیت پرداخت بسیاری از چیزهایی که او می خواهد بر عهده او خواهد بود. در مورد روشهای جایگزین و کم هزینه تر برای به روزرسانی اتاق خود صحبت کنید و مطمئن شوید که او در هر کاری که انجام می شود شرکت می کند.

                        خرید اقساطی سرویس خواب نوجوان4- ممکن است راه هایی را پیشنهاد کنید که بتواند در حالی که هنوز از همان مبلمان استفاده می کند ، اتاق خود را دوباره تغییر دهد. در اینجا چند ایده وجود دارد که ممکن است بخواهید به او بدهید:

* با استفاده از تکنیک های خلاقانه نقاشی مانند اسفنج نقاشی یا استفاده از استنسیل ، مبلمان او را رنگی روشن کنید.

* قطعات نگهدارنده قدیمی را که قبلاً برای اسباب بازی ها و کتاب های او استفاده می شده را ببرید و آنها را به شیوه ای بالغ تر جمع کنید. سپس تمام قطعه جدید را به یک رنگ بکشید و سخت افزار تزئینی یا روشنایی لهجه را اضافه کنید.

* شما می توانید فقط با خرید سبکی بزرگتر از تختخواب او را به روز کنید.

* با جستجوی وسایلی که دیگر در بقیه خانه از آنها استفاده نمی کنید ، وسایل مبلمان جدیدی پیدا کنید تا از آن به دکوراسیون نوجوانان اضافه کنید.

* مبلمان ها را مجددا تنظیم کنید. بعضی اوقات این روش کافی است تا با استفاده از رنگ و نور مبلمان اتاق خواب نوجوان تان را بازسازی کنید.

* به سراغ فروش گاراژها ، مغازه های دست دوم بروید که به دنبال یافتن وسایلی هستند که بسیار جالب به نظر می رسند اما بسیار کم هزینه هستند.

5- بر سازماندهی و ذخیره سازی در اتاق نوجوان خود تأکید کنید. هنگام تصمیم گیری در مورد مواردی که در اتاق وجود دارد می توان به قفسه ها ، یک تخت‌خواب با فضای زیر آن ، راه هایی برای حداکثر رساندن فضای داخل کمد وی و غلتک های نگهدارنده می توان اشاره کرد که  در زیر تختخواب او قرار بگیرند. قبل از شروع تزئین ، همه چیز را سازماندهی کنید.

6. بیشتر نوجوانان برای نقاشی اتاق های خود ایده های عجیب و غریب (برای شما) خواهند داشت. آیا او چیزی را می خواهد که بتوانید در خانه خود تحمل کنید؟ از این گذشته ، رنگ ها می توانند بر خلق و خوی تأثیر بگذارند ، و نوجوانان در حال حاضر تعداد زیادی از آنها را دارند. اگر احتمالاً با ترجیحات او پیش بروید ، زیرا همیشه می توانید بعداً روی آنها نقاشی کنید. شما همچنین ممکن است فقط از رنگ او در یک دیوار استفاده کنید.

7. بهترین لوازم جانبی ممکن برای اتاق نوجوان شما چیزهایی است که خودش ساخته است. مواردی مانند کولاژها ، تابلوهای اعلانات و وسایل نقاشی شده دستی را در آن قرار دهید. او دوست دارد این موارد را به صورت شواهد نشان دهد تا استعدادها و توانایی های خود را نشان دهد. همچنین مواردی همچون غنائم کسب شده ، مدالهای ورزشی یا هر چیز دیگری که موفقیتهای او را نشان می دهد ، به وضوح نمایش داده شود.

8. برای نوجوانی که عاشق پوستر است ، می خواهید تابلوهای اعلانات ، نوارهای چوب پنبه یا چیزهای دیگری را تهیه کنید که بتواند پوسترهای خود را بدون قرار دادن نوار روی دیوارهای تازه رنگ شده آویزان کند. یکی دیگر از پیشنهادات این است که یک کمد لباس یرا در یک انتهای اتاق آویزان کنید

وقتی همه چیز گفته شده و تمام شد ، متوجه می شوید که تمام برنامه ها و مذاکرات شما به خوبی انجام شده است. و همیشه به یاد داشته باشید وقتی ذهن تان به شما می گوید ایده های او را سانسور کنید ،  ایده های او بخش مهمی از شخصیتی است که او در حال تبدیل شدن است. او به فرصتهایی برای بیان ذائقه خود نیاز دارد درست مانند اینکه به اتاق بزرگی از خودش نیاز دارد تا بتواند رویای خود را انجام دهد.

                     سرویس خواب نوجوان دخترانه


                               سرویس خواب نوجوان ارزان


                               مدل سرویس خواب نوجوان


                              قیمت سرویس خواب نوجوان

ادامه مطلب

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.