Menu
Your Cart

فروشگاه سرویس خواب نوزاد نوجوان در ارومیه

خرید سیسمونی نوزاد یکی از هیجان انگیز ترین و البته پرهزینه و گران ترین خریدها برای مادر و پدرهایی است که صاحب فرزند می شوند. در این مقاله که توسط فروشگاه سرویس خواب نوزاد نوجوان در ارومیه گردآوری شده به شما کمک می کند که خرید سیسمونی ارزشمندی را تجربه کنید.

خرید سیسمونی نوزاد

از دستکش های بدون خراش ارزان تا شنل با قیمت مناسب و کاپشن برای زمستان نوزاد.

 

راهنمایی سریع سیسمونی نوزاد

در خرید سیسمونی نوزاد ترکیبی از اندازه‌های 0-3 ماهه و 3-6 ماهه را در لیست خرید خود قرار دهید، از آنجا که شما نمی دانید نوزاد شما چقدر بزرگ خواهد بود تا زمانی که او را ببینید. اندازه یک نوزاد تازه متولد شده ممکن است بسیار کوچک باشد.

مجموعه ای از ملزومات سیسمونی نوزاد را برای تولد کودک خود آماده کنید، اما تا زمانی که نمی دانید نوزادتان در چه اندازه ای است از خرید اقلام زیاد (لباس)، و آنچه که احساس می کنید استفاده کردنش راحت است، خودداری کنید.

یک راهنمایی سیسمونی، در خرید سیسمونی برای نوزاد، برای شما مفید است، اما به یاد داشته باشید، لیست توصیه شده ما برای اقلام سیسمونی، فقط یک توصیه است. آنچه را که احساس می کنید برای نیازهای شما مفیدتر خواهد بود خریداری کنید یا در لیستتان قرار دهید. (اگر زمستان بچه را مد نظر ندارید از لباس های زمستانه رد شوید!)

 

ویژگی سیسمونی نوزاد

لیست سیسمونی نوزاد شما می تواند به اندازه دلخواه تان بزرگ یا کوچک باشد، اما چند چیز ضروری وجود دارد که شما به محض ورود به خانه از بیمارستان، آنها را انجام خواهید داد (و چند تا چیز که باید آنها را همراه خود داشته باشید تا کودک را به خانه بیاورید). در اینجا لیستی از آنچه را که باید در سیسمونی شما باشد، آورده شده است:

 

برای پوشیدن:

1 لباس خانه: یک پیراهن، شلوار (با پاپوش یا بدون پاپوش)، جوراب، و یک کلاه

4 – 8 عدد پیراهن آستین کوتاه

4 – 8 عدد پیراهن سرهم یا سوئیت (لباسی که به شکل پیراهن و شورت، باهم است)

4 عدد ست پیراهن و شلوار

4 عدد پیراهن سرهم پاپوش دار (سرهمی که کل بدن، از جمله تا انگشتان پا را می پوشاند )

1 – 3عدد  لباس های فصلی

1 – 2 عدد مایو شنا برای تابستان بچه

 

برای تغذیه:

10 – 15 عدد پارچه آروغ زنی (پارچه تمیزی است که هنگام آروغ گرفتن نوزاد بر روی دوش انداخته می شود )

 

برای خواب:

6 – 8 عدد لباس خواب یک تکه

2 عدد کیسه خواب یا قنداق

 

برای حمام:

3 – 6 عدد حوله کلاه دار

4 – 6 عدد لیف حمام

 

برای گرم نگه داشتن و محافظت:

پتوی گرفتن بچه (پتویی که هنگام در آغوش گرفتن یا گشتاندن یا بیرون بردن نوزاد از آن استفاده می شود )

4 – 8 عدد جوراب و یا پاپوش (تا زمانی که او بتواند راه برود به کفش نیاز ندارید)

2 – 4 عدد دستکش های بدون خراش (دستکش های نرمی که به دست صدمه نزند )

1 – 3 عددکلاه ، کلاه آفتابی برای تابستان بچه و کلاه بافتی برای زمستان بچه

1 – 3 عدد بلوز، برای زمستان بچه

1 عدد کاپشن برای زمستان بچه

1 عدد شنل یا سرهم پشمی کلاه دار برای زمستان بچه

 

موارد ضروری برای خرید سیسمونی نوزاد:

 

پبراهن سرهم: در رنگ ها و طرح های جالب. پیراهن سرهم می تواند هم به عنوان لباس رویی در روز و هم به عنوان لایه ای برای گرم نگه داشتن بچه، پوشیده شود. برای تعویض پوشک آرام و ملایم، به دنبال پوشک هایی با دکمه های پایه تونلی یا دکمه های آهنربایی، و پیراهن های یقه گشاد و پهن که هنگام درآوردن از تن نوزاد به راحتی از سر نوزاد رد شود، باشید.


پیراهن آستین کوتاه: نوزاد، تازمانی که بند نافش نیفتاده نمی تواند سرهم بپوشد، عموما طی یک تا چهار هفته، باید تی شرت هایی که از جلوی بدن نوزاد باز می شوند استفاده کرد (بهتر است آن شکم زیبا را ببینید)


لباس خواب: لباس های پاپوش دار ستودنی هستند، اما می توانند کار تعویض پوشک نصف شب بچه را بسیار مشکل کنند. لباس خواب آنقدر جادار است که نوزاد بتواند با پاهایش لگد بزند، و شما می توانید در تعویض پوشک نیمه شب بچه یک گوشه لباسش را به راحتی به طرف بالا یا پایین بکشید. بسیاری از آنها با طرح همراه با دکمه پایه تونلی هستند که شما می توانید آنها را به شلوار چفت کنید، و یا با دور کشسان هستند تا پاهای نوزاد را گرم و نرم نگه دارند.


قنداق یا کیسه خواب [نوزاد]: یک پارچه به شکل قنداق یا کیسه خواب نوزاد، تهیه شده از پارچه چیت و یا پنبه قابل شستشو با ماشین، به نوزاد شما کمک می کند با ایمنی کامل بخوابد، و در گرم نگه داشتن بدنش در طول هفته های اول که بدن کوچکش قادر به تنظیم دمای بدنش نیست کمک خواهد کرد.


پارچه آروغ زنی: به خصوص در هفته های نخست، زمانی که این احتمال زیاد هست که نوزاد آب دهانش را بیرون بزند، از تعداد پارچه های آروغ زنی که مرتبا تعویض خواهید کرد شگفت زده خواهید شد. پارچه های آروغ زنی جاذب و نرم کافی در دسترس داشته باشید چون همیشه یک تمیزش را نیاز خواهید داشت (به اضافه یک یدکی) برای چندین بار تغذیه در روز. بسیاری از مادرها اصرار دارند از پوشک های پارچه ای ارزان قیمت به جای پارچه آروغ زنی استفاده کنند، به هر حال، آنها برای جذب بیشتر طراحی و ساخته شده اند.

 
شنل (نوزاد]: یک شنل پشمی ضد آب، می تواند در گرم نگه داشتن بچه در طول زمستان، و گرم و نرم نگه داشتنش در هوای سرد و خنک، هنگامی که بیرون از خانه می رود، به او کمک کند. در کنار شنل، او باید در زمستان دستکش و کلاه هم بپوشد. دنبال یافتن شنل زیپ دار باشید که عمل پوشیدن و درآوردن لباس را راحت تر می کند.


ایمنی سیسمونی نوزاد

 پتوهای نرم و لطیف و سرهمی‌های ستودنی، شبیه تعریف "بی ضرر" هستند ، و در بیشتر موارد واقعا هم همینطور هستند. اما چند دستورالعمل اصلی ایمنی وجود دارد که هنگام خرید سیسمونی نوزاد یا استفاده از پتوها یا پوشاک بچه می خواهید که از آنها باخبر باشید:

از خطرات خفگی، بزرگ و کوچک، مراقب باشید. دکمه های ریز بسیار جذاب هستند، و پیراهن های کش بافت ممکن است او نوزاد پسر  را به شکل یک نسخه کوچک از پدر نشان دهد. اما دکمه، پاپیون، رشته ها، بندها، روبان ها و دیگر چیزهای تزئینی، اگر از لباس کنده شوند و داخل دستان کوک قرار بگیرند می توانند خطرناک باشند. از دکمه های پایه تونلی و بست های زیپی استفاده کنید، که نه تنها گزینه های ایمنی هستند بلکه هنگام درآوردن و پوشاندن لباس به بچه کار شما را بسیار راحت تر خواهد کرد. از بندها در قسمت گردن یا کمر جدا خودداری کنید چون می تواند موجب خفگی شوند.اول لباس ها را بشویید. باور کنید یا نکنید، لباس های برند دار تازه خریداری شده از مغازه، پاک نیستند. و بعضی لباس های نو ممکن است برخی آلرژن ها و مواد شیمیایی نظیر فرمالئیدها را به همراه داشته باشند.  همیشه قبل از اینکه پیراهن را تن بچه کنید آنها را با مواد شوینده ملایم بشویید. (این برای شما و لباس های نو شما نیز صدق می کند)مواد طبیعی، بهترین هستند. لباس های دوخته شده از پنبه ارگانیک یا سایر پارچه های ارگانیک، راحت تر خواهند بود، خوب شسته خواهند شد، و احتمال بروز واکنش آلرژیک (واکنش حساسیتی) را کمتر خواهد کرد.نگاهی به درون بیندازید. قبل از پوشاندن لباس های نوزاد، برچسب ها و مارک های روی لباس را که ممکن است موجب خراش برداشتن بدن یا آسیب به او شود، همچنین هرچیزی که از لباس آویزان است را از روی لباس بکنید. به دنبال پوشاک بچه ای باشید که بیرون آنها نیز مانند داخل آنها نرم و لطیف و صاف است. و از استفاده از پارچه ها و الیافی مثل کرک  و پلی استر که بالقوه ناراحت کننده هستند خودداری کنید.ملافه مناسب را بخرید، و پتوها، عروسک ها و بالش ها را دور از تختخواب نوزاد قرار دهید. یک تشک سفت و ملافه کاملا اندازه محکم برای تختخواب نوزاد استفاده کنید. و به منظور به حداقل رساندن خطر خفگی، از استفاده کردن از تختخواب نوزاد که حفاظ ندارد چشم پوشی کنید. و به خاطر داشته باشید که آنها به اندازه نقش لحاف و تشک زیبا و راحت داخل تختخواب و پتوی گرفتن نوزاد، جایی در داخل تختخواب نوزاد ندارند، وقتی که او خواب است.
 
آنچه که باید در هنگام خرید سیسمونی نوزاد در نظر داشته باشید:

در مورد این بخش خاص، برای آماده شدن نسبت به رسیدگی از نوزاد، چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد: همه آن جوراب های کوچک نوزاد بسیار جذاب هستند، پتوهای نوزاد بسیار نرم و شیرین هستند، بویژه زمانی که شما یک نوزاد کوچولو رو تصور کنید که قرار است به زودی داخل آن پیچیده شود. به این معنی که، این خیلی آسان و راحت است که بروید و خودتان را در بین بیست (کمی کمتر یا بیشتر) پتوی یکسان و کوهی از رخت های شستنی پیدا کنید... با شروع این سوالات کلیدی،سیسمونی نوزادی تهیه کنید که برای شما مفید باشد.


ناز و زیباست، اما آیا راحت هم هست؟ اقلام لباسی را انتخاب کنید که برای او راحت باشد، و پوشاندن و درآوردن آن برای شما آسان باشد. کار کردن با آن لباس های گردن گشاد و پهن، و دکمه های پایه تونلی، بسیار راحت تر از دکمه ها و چفت و بست های ریز است.


آیا قابل شستشو با ماشین است؟ لباس بچه، اساسا اهداف ریزه میزه و راحتی برای تف کردن و ریختن آب دهان بر روی آنها ، مدفوع کردن، ادرار کردن، و استفراغ کردن (متاسفم، ولی حقیقت داره!) هستند. دنبال مواردی باشید که بتوانید آنها را داخل ماشین لباس شویی بیندازید، و طرح های ظریفی را که مجبور خواهید بود دستی بشورید یا در بند رخت آویزان کنید (و همه این ها وقت شما را خواهند گرفت) محدود کنید.

 

نتیجه گیری: نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که هدف از خرید سیسمونی نوزاد خود را مشخص کنید. زیرا ممکن است شما به بعضی اقلام علاقمند شوید که یا دارای کیفیت خوبی نیستند و یا کاربرد چندانی برای نوزاد شما ممکن است نداشته باشد. با توجه به مواردی که در این مقاله به آن بررسی شد خرید مقرون به صرفه ای را داشته باشید تا بعدا از خرید خود پشیمان نشوید.

ادامه مطلب

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.