Menu
Your Cart

فروشگاه سرویس خواب نوزاد نوجوان در اصفهان

مدل های سیسمونی نوزاد و ست رختخواب دخترانه و پسرانه

سیسمونی نوزاد دارای اجزای زیادی می باشد که پدر و مادرها هنگام خرید لیستی از این اقلام را تهیه می کنند. برخی از این اقلام شامل  یک لحاف، ضربه گیر تخت، ملافه‌ی مناسب (استاندارد)، محفظهی پوشک، دامن تخت، پیشبند مخصوص کودک، بالش کودک و کیف اسباب بازی است. اما ست های رو تختی مدل های دخترانه و پسرانه دارد که در این مقاله به برخی از آنها با برندهای خارجی معرفی خواهیم کرد . البته انواع مدل های ایرانی باکیفیت نیز در بازار موجود است که متناسب با بودجه خود می توانید آنها را تهیه کنید.


1-سیسمونی نوزاد دخترانه soho

چک لیست سیسمونی نوزاد

بهترین ست رختخواب که برای نوزادان شیرخوار طراحی شده است. این ست هم برای دخترها و هم برای پسرها قابل استفاده است. این سیسمونی نوزاد شامل یک لحاف، ضربه گیر تخت، ملافه‌ی مناسب (استاندارد)، محفظهی پوشک، دامن تخت، پیشبند مخصوص کودک، بالش کودک و کیف اسباب بازی است. این روتختی نوزاد به دلیل موادی که با آن ساخته شده است بسیار آسان شسته می‌شود.

 این ست فقط باید با آب سرد شسته‌شود و هنگام خشک‌شدن نباید آن را اتو کرد یا در معرض گرمای زیادی قرار داد. جنس رختخواب برای قیمت آن که فقط 50 دلار است بسیار خوب است!

پتوی نوزاد از پنبه ی ضدآلرژی تولید شده است که روی پوست کودک احساس نرمی دارد و آنها را گرم نگه می‌دارد. ست سیسمونی نوزاد و سرویس خواب نوزاد Soho دارای طرح های متنوعی است که میتوانید برای مطابقت با اتاق کودک خود آنها را انتخاب کنید.

 

2-سیسمونی نوزاد مدل دوستان جنگلی 

خرید سیسمونی نوزاد

 ست سیسمونی نوزاد دوستان جنگلی مناسب برای کودک کوچک شما است. این مجموعه همراه با لحاف، تخت و ملافه  است. سایر لوازم جانبی این ست همگی جداگانه خریداری می‌شوند. این یک روتختی یونیکس است که از پلی‌استر و پنبه ساخته شده است. مواد باکیفیت آن باعث میشود که کودک در حد امکان راحت بخوابد و گرم بماند. به راحتی و فقط با اب سرد شسته می‌شود. هنگام شستشو، از سفید کننده استفاده نکنید زیرا به رختخواب آسیب می‌زند. هنگام اتو کردن، مطمئن شوید که اتو روی کمترین درجه ی گرما قرار دارد و تنها جایی که لازم است را اتو کنید.

طراحی این ست رختخواب نیز برای کودک شما انتخاب مناسبی است. شامل حیوانات جنگل مثل شیر، گورخر، زرافه و غیره است که دلنشین ترین و زیبا ترین صورت‌ها را دارند و کودک شما حتما عاشقشان می‌شود.

 

3-سیسمونی نوزاد مدل  Tyllyou

خرید اقساطی سیسمونی نوزاد

این رختخواب بهترین انتخاب برای کودکتان است، دقیقا همان چیزی که دنبالش هستید. این رختخواب از پلی‌استر ساخته شده، و برای پوست حساس و ظریف کودک شما، نرم و سبک است.این ست ضدحساسیت و انعطاف‌پذیر است بنابراین کودکتان در طول خواب احساس راحتی می‌کند.

سیسمونی نوزاد مدل Tyllyouشامل یک لحاف، دو ملافه و دو روبالشتی است. گفته می‌شود ست های این مدل بهترین و ارزان ترین قیمت را دارد. آنها تمام آزمون‌های مقرراتی را گذرانده‌اند و توسط قانون بهبود ایمنی محصولات مصرف کننده و کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده تایید شده‌اند.

ملافه‌های این ست طراحی عالی برای اتاق یک کودک دارند. آنها خورشید و سیاره‌ها را نشان می‌دهند و رنگ های استفاده شده بیشتر مناسب پسرها است. این یک رختخواب عالیست و از نظر ایمنی برای کودک کاملا بی خطر است.

 

4- سیسمونی نوزاد پسرانه‌ی Nojo

سیسمونی نوزاد دختر

اگر برای اتاق کودکتان دنبال تم سافاری هستید پس این ست بهترین انتخاب است. این ست با موادی ساخته شده است که تا حد ممکن نرم باشد. لحاف آن با پلی استر تهیه شده و هنگام کشیدن آن روی کودک احساس نرمی به او می‌دهد. همچنین این ست بسیار آسان شسته می‌شود. رختخواب را فقط با آب سرد بشویید و از سفید کننده‌ی کلری استفاده نکنید چون این ست را خراب می‌کند و تا حد ممکن در معرض کمترین درجه‌ی گرما قرار دهید.

 

5-سیسمونی نوزاد و ست رختخواب دخترانه‌ی Tillyou Unicorn 

خرید آنلاین سرویس خواب نوزاد

موجود صورتی افسانه‌ای داستان‌ها یعنی یونیکورن همان چیزیست که دختر‌ها دنبالش هستند.

این ست رختخواب بسیار بامزه که رتبه ی بالایی هم دارد، از پلی استر ساخته شده و نرمی و لطافتی که کودک شایسته‌اش است را برایش فراهم می‌کند. این رختخواب انعطاف پذیر، سبک و ضد حساسیت است. نه تنها این بلکه تمام آزمون های مقرراتی را گذرانده تا به عنوان ایمن ترین رختخواب کودک انتخاب شود و از لحاظ ایمنی توسط قانون بهبود ایمنی محصولات مصرف کننده و کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده تایید شده است. ست رختخواب شامل لحاف روبالشتی و ملافه است و هم برای تخت بچه مناسب است و هم تخت معمولی پس وقتی کودکتان به راه افتاد هم می‌توانید از آن استفاده کنید.این ست  با کیفیت برای دخترها طراحی شده است.


6_ سیسمونی نوزاد دخترانه و پسرانه

مدل سیسمونی نوزاد

این ست رختخواب با کیفیت 100% از پلی استر تهیه شده است پس برای اینکه بخشی از اتاق کودک شما باشد بسیار راحت است.

این ست با پو و وینی (شخصیت کارتونی) طراحی شده است و شامل همه ی دوستان پو و وینی مثل Piglet ، Tigger و Eeyore است. این ست شامل لحاف ، ملافه و جعبه‌ی در دار است. رختخواب یونیسکس است یعنی هم برای تخت بچه و هم تخت معمولی طراحی شده و برای بچه های 0 تا 24 ماه ساخته شده است . نه تنها برای دوره ی دوساله ی کوکان مناسب است بلکه برای هر دو جنسیت نوزادان استفاده می‌شود.

 

7- سیسمونی نوزاد با تم حیوانات جنگلی


اگر میخواهید اتاق کودک شما بیشتر تم طبیعت داشته باشد پس ما بهترین ست را برای شما داریم. این ست از طبیعت و حیوانات بامزهی آن الهام گرفته و رنگها بیشتر قهوهای ، سبز و آبی هستند.از مواد نرمی همچون پنبه و پلیاستر ساخته شده تا کودک شما را هنگام خواب گرم و آرام نگه دارد.

این ست دارای سه تکه است که شامل لحاف، ملافههای سفید و روتختی که با رنگ سبز زیبا همراه با حیوانات بامزه و دوستداشتنی طبیعت تزیین شده است، می شود. به راحتی با آب سرد شسته می‌شود و نباید از سفید‌کننده و اتو با درجه‌ی بالا استفاده کنید. همچنین روتختی را به هیچ وجه اتو نکنید چون میتواند به آن آسیب برساند.


8-سیسمونی نوزاد دخترانه‌ی با تم زرافه

سیسمون نوزاد قیمت مناسب

ست رختخوابی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد آنقدر خوب است که نمی‌توانید در برابرش مقاومت کنید.این ست بسیار باکیفیت و همچنین خیلی ارزان است. این مواد ساختار میکروفیبر دارد که با پلی‌استر پر شده است.

مجموعه متریال بکار رفته رختخواب تست شده و تمام آزمایشات را برای ایمنی گذرانده است. این ست شامل لحاف، دو ملافه، رو بالشتی و روبالشتی تزئینی است. به دلیل داشتن مواد عالی در هر فصلی قابل استفاده است و کودک شمارا در شب‌های سرد، گرم و در شب‌های گرم، خنک نگه می‌دارد. این ست رختخواب دارای طرح‌های زیادی است که می‌توانید از بین آنها هم برای دختران و هم برای پسران انتخاب کنید.

 

9- سیسمونی نوزاد دخترانه‌ی با تم میکی موس


زنده نگه داشتن نمایش میکی موس با داشتن این سیسمونی نوزاد زیبا امکان پذیر است. شما می‌توانید ست خود را از میان رنگ‌های سرمه‌ای، قرمز، سفید و آبی انتخاب کنید.

این ست بچگانه شامل روکش، رو تختی و ملافه است.  جنس رختخواب از پارچه‌های پلی‌استر است و کیفیت روی پوست کودک شما بسیار نرم است.

این رختخواب برای تخت خواب کودک استاندارد ساخته شده است و خوابی آرام و خوب را برای کودک به ارمغان می‌آورد.

 

10- سیسمونی نوزاد پسرانه‌ی Jay Franco

خرید سرویس خواب نوزاد

تزئین اتاق کودک شما با رنگ‌های قوی که با یکدیگر ترکیب شده‌اند، یک رویاست که برای آنها تبدیل به حقیقت شده است. این ست دقیقا همین را به شما می‌دهد. این رختخواب دارای رنگ‌های زیادیست که رنگ عسلی برآنها غالب است.

این طرح بر اساس نمایش دانیل و تیگی برای کودکان ساخته شده است. این مواد با‌کیفیت از پلی‌استر ساخته شده‌ ، انعطاف پذیر و همچنین ضد‌حساسیت است و در برابر تماس با پوست کودک  بسیار ایمن است. ملافه‌ها به راحتی با آب سرد و چرخش کم شسته می‌شود و با حرارت کم به راحتی اتو می‌شود.

ادامه مطلب

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.