انتخاب دکور اتاق فرزند دختر یک فرآیند هیجان انگیز و لذت‌بخش است. هرچه بزرگ‌تر شود علایق او نیز برحسب سنش تغییر می‌کند. و دانستن این نکته که چگونه اتاق او را تغییر دهید تا مطابق با رشد او باشد اهمیت بسیاری دارد. گذشته از این‌ها او احتمالا زمان بیشتری را در اتاق خودش نسبت به اتاق‌های دیگر صرف خواهد کرد. بنابراین چیدمان اتاقش به شیوه‌ای که بازتاب شخصیت خاص او باشد، مهم می‌شود.

نکات و نظرات چیدمان را حول چگونگی سازماندهی اتاق فرزند دختر از سال‌های اول بدنیا آمدنش تا دوره نوجوانی‌اش را گردآوری کرده ایم که به شما کمک خواهد کرد. پس با ما همراه شوید.

سرویس خواب نوجوان دخترانه

سال‌ اول

 هنگامی‌که فرزند یک‌ساله‌شما به سمت اولین اتاقش حرکت می‌کند زمان آن فرا رسیده که به چیدمان اتاق بچه فکر کنید! صورتی رنگ بسیار محبوبی برای اتاق فرزندان دختر است. هرچند، شما می‌توانید یک رنگ زرد ملایم، یک رنگ بنفش مطلوب یا یک آبی آسمانی خوش‌نما نیز انتخاب کنید. دخنر شما برای انتخاب کردن رنگ اتاقش بسیار کوچک است بنابراین این انتخاب برعهده شما است!

خرید سرویس خواب نوزاد پسر

به انتخاب درجه‌های ملایم‌تری از رنگ انتخابی‌تان بپردازید. اکنون زمان بسیار مناسبی برای امتحان کردن یک نقاشی روی دیوار است. چه آن را خودتان نقاشی کنید و چه برچسبی حاوی نقاشی را به دبوار بچسبانید، دکور دیوار کمی محبوبیت به اتاق خواب فرزند دختر اضافه می‌کند. برخی از گزینه‌هایی که عموم آن را برای نقاشی‌های روی دیوار می‌پسندند، درخت‌های بزرگ، حیوانات جنگل، پروانه‌‌ها، تکشاخ‌ها و اسب‌ها هستند. هنگامی‌که تکلیف دیوارها را مشخص کردید حالا می‌توانید به دنبال یک فرش مناسب برای کف اتاق بگردید. کودک شما آهسته خزیدن و راه رفتن را در این اتاق خواهد آموخت. بنابراین فرشی را انتخاب کنید که هنگام تماس با آن نرمی آن را احساس کنید تا ترغیب به رفتن روی فرش و بازی کردن با او شوید.


سال دوم

هنگامی‌که دخترتان دو ساله می‌شود هنوز هم برای این‌که درباره دکور اتاقش حرفی برای گفتن داشته باشد کمی کوچک است. بنابراین، تغییراتی که می‌دهید به انتخاب شما بستگی دارد. ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که کمی تغییر در  اسباب‌بازی‌های حیوان در اتاقش ایجاد کنید. اتاقک توری که در گوشه اتاق قرار دارد مکان بسیار مناسبی برای همه این دوستان نازنین است.

تخت خواب بچه

در دوسالگی فرزندتان، شما باید به فکر تغییر تخت ‌خواب فرزندتان به یک تخت‌ خواب برای یک کودک نوپا باشید. با اضافه کردن یک تخت‌خواب به اتاق‌خواب دختر کوچکتان قدم بزرگی برداشته‌اید و این اقدام می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد. مخصوصا اگر شما تصاویری از تخت‌ها را به فرزند دخترتان نشان دهید تا او بتواند از روی ‌‌آن‌ها انتخاب کند.تخت‌هایی که سایبان دارند پیشنهادی عالی هستند چراکه آن‌ها به او زمانی‌که برای اولین بار تخت‌خوابش را عوض می‌کند احساس امنیت می‌دهد.


سال سوم

اگر دخترتان تخت‌خوابش را در دوسالگی عوض نکرد به‌طور یقین اکنون آماده این کار است. اضافه کردن مکان سرپوشیده‌ای برای بازی در اتاق قرزندتان ایده بسیار خوبی است.


یک خیمه مخروطی کوچک در گوشه اتاق یا یک تخت مرتفع با یک فضای بازی در قسمت تحتانی‌اش از پیشنهادات بسیار خوبی هستند. همه آنها برای دخترتان فضای محرمانه‌ای مهیا می‌کنند تا با اسباب‌بازی‌هایش بازی کند. این کار باعث خواهد شد تا او فکر کند که خاص است و به رشد خلاقیت و استقلال او کمک خواهد کرد.


سال چهارم

هنگامیکه دخترتان چهارساله شد احتمالا او روی لباس پوشیدنش حساسیت زیادی نشان خواهد داد زیرا تخیل او شروع به رشد کردن می‌کند.