دکوراسیون داخلی منزل از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و به هنگام چیدمان آن باید موارد زیادی را رعایت نمود تا بهترین و زیباترین دیزاین را برای منزل خود داشته باشیم. از جمله مهمترین مورد در این زمینه انتخاب صحیح و خرید میز تلویزیون مناسب متناسب با فضای داخلی منزل و همینطور هماهنگ با تلویزیون می باشد زیرا هر تلویزیونی باید بر روی میز مخصوص خود قرار گیرد تا جلوه ایی زیبا به محیط دهد.
از طرفی به این نکته توجه داشته باشید که در اتاق پذیرایی و نشیمن وسایل زیادی وجود دارد که باید با میز تلویزیون هماهنگ نمایید. همچون مبلمان، میز  ناهار خوری، مبلمان تخت خواب شو  و ... و همینطور سعی کنید هارمونی رنگ ها را نیز لحاظ نمایید تا موفق به خلق دکوراسیونی خاص و دوست داشتنی شوید.
اما به هنگام خرید میز تلویزیون مواردی را که باید به آن ها اهمیت دهید: نوع، اندازه و رنگ میز تلویزیون می باشد و برای انتخاب مبلمان شما در ابتدا باید فضای موجود را بررسی کنید و با  توجه به ابعاد محیط اقدام به خرید مبلمان مورد نظر خود نمایید و در انتها بیایید لوازمی چون میز عسلی، ویترین، میز جلو مبلی و .. را با مبلمان ست و هماهنگ کنید.

 میز تلویزیون مدرن

همه ما به خوبی می دانیم یکی از مهمترین تجهیزات خانه میز تلویزیون می باشد که شما باید با راهنمای خرید میز تلویزیون آشنایی کاملی داشته باشید، تا از این طریق بهترین و زیباترین میز تلویزیون را برای خانه خود خریداری کنید. هر یک از تلویزیون هایی که شما خریداری می کنید بسته به نوع و اندازه ای که دارد به میز تلویزیون خاصی هم نیاز خواهد داشت، به همین دلیل برای انتخاب بهتر شما در ادامه نکاتی را برای راهنمای خرید میز تلویزیون ارائه می دهیم. 

فهرست

  • نکاتی در راهنمای خرید میز تلویزیون 
   •  اندازه میز 
   •  جنس و سبک میز 
   •  طریقه اتصال میز به تلویزیون 
  • راهنمای خرید میز تلویزیون در انواع جنس 
   •  چوبی 
   •  فلزی
   •  شیشه ای 
  • نکات مهم و ضروری برای خرید میز تلویزیون دیواری مدرن
  • انتخاب بهترین رنگ میز تلویزیون و دکوراسیون مدرن و جدید
  • انتخاب بهترین جنس میز تلویزیون چوبی و کلاسیک جدید
  • خصوصیات مهم به هنگام خرید میز تلویزیون


  میز تلویزیون جدید

  نکاتی در راهنمای خرید میز تلویزیون 

   همانطوری که بیان کردیم شما برای خرید میز تلویزیون باید به خوبی با راهنمای خرید میز تلویزیون آشنایی داشته و بر اساس آن نکات خردی خود را انجام دهید، برخی از مهمترین نکاتی که در خرید میز تلویزیون اهمیت دارد عبارت می باشد از :

  خرید میز تلویزیون

  1. اندازه میز 

   یکی از مهمترین نکاتی که در راهنمای خرید میز تلویزیون باید به آن اشاره شود و بسیار مهم است، اندازه و سایز میز تلویزیون می باشد . شما باید اندازه و سایز این میز را بر اساس مقدار اینچ تلویزیون خود انتخاب کنید. برخی از تلویزیون ها ساز کمتری دارند به همین دلیل نیازی نیست برای خرید آنها میز بزرگی خریداری کنید، چرا که در این صورت تنها خانه شما بیش از حد شلوغ می شود، برخی دیگر از تلویزیون ها بزرگ تر هستند و به همین دلیل باید برای آنها میز بزرگ تری را تهیه کنند. بنابراین در اندازه میز خود باید به ابعاد تلویزیون خود دقت بسیاری داشته باشید تا بیش از حد بزرگ و یا کوچک نباشد. 

  خرید اینترنتی میز تلویزیون

  2. جنس و سبک میز 

   همانطوری که می دانید میزهای تلویزیون از جنس های متنوعی تولید می شود که شما در نکات راهنمای خرید میزتلویزیون باید به دنبال میزی باشید که سبک مورد نظر شما دنبال می کند. اگر بخواهیم یک تقسیم بندی کلی داشته باشیم، باید بدانید میزها در انواع چوبی و شیشه ای هستند، ولی سبک و طراحی هر یک از آنها با دیگری تفاوت بسیاری دارد، به همین دلیل شما باید در ابتدا مشخص کنید که نوع شیشه ای را می خواهید و یا نوع چوبی آن را مایل هستید خریداری کنید. بعد از اینکه جنس مورد نظر خود را انتخاب کردید باید انواع طرح هایی را که در آن جنس وجود دارد را به خوبی مورد بررسی قرار دهید و آن میز را که بیشتر با سلیقه شما هماهنگ تر است را خریداری کنید.

  بهترین میز تلویزیون شیک

  3. طریقه اتصال میز به تلویزیون 

  شما در زمان خرید میز تلویزیون به یکی دیگر از نکاتی که در راهنمای خرید میزتلویزیون قرار می گیرد هم باید توجه داشته باشید. شما باید انتخاب کنید که تلویزیون خود را می خواهید با پایه هایش روی میز قرار دهید و یا اینکه آن را به وسیله براکت مخصوص به میز متصل کنید. اینکه شما از کدام یکی از این طرح ها خوشتان می آید کاملا سلیقه ای است و شما باید بر اساس سلیقه خود یکی از این مدل ها را انتخاب کنید. بر این اساس در زمان خرید میز خود باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که آیا می خواهید تلویزیون را روی میز قرار دهید و یا می خواهد آن را به میز متصل کنید. زمانی که شما به این نکته توجه داشته باشید بدون شک خردی خوبی را انجام خواهید داد.


  ضروریات خرید میز تلویزیون

  راهنمای خرید میز تلویزیون در انواع جنس 

  همانطوری که می دانید میز تلویزون انواع متفاوتی دارد که هر کی از آنها هم جنس گوناگونی دارد، در قسمت های بالا بیان کردیم که میز تلویزیون چوبی و یا شیشه ای است، ولی در این مطلب به صورت گسترده تری به این موضوع می پردازیم تا به عنوان راهنمای خرید میز تلویزیون از این نکات استفاده کنید. انواع جنس میزهای تلویزیون که شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

  رنگ های شیک میز تلویزیون

  1. چوبی 

  بیشترین مدل میز تلویزیون که امروزه در بازار وجود دارد و بسیاری از افراد آن را خریداری می کنند نوع چوبی آن می باشد. رنگ پذیری و سبک های متنوع در این جنس بسیار زیاد است و سایر تجهیزاتی که در خانه وجود دارد هماهنگ بسیار زیادی دارد. لوکس بودن یکی از مهمترین و اساسی ترین ویژگی های آن به شمار می رود و به همین دلیل بسیاری از افراد این نوع میز تلویزیون را خریداری می کنند. به طور کلی در راهنمای خرید میز تلویزیون باید بیان کنیم که اگر به دنبال بهترین و باکیفیت ترین میزهای تلویزیون هستید بدون شک باید این سبک را خریداری نمایید.
  میز تلویزیون چوبی به دلیل تنوع در انتخاب چوب و سبک مدرن شان طرفداران بسیاری دارند و راحت تر به فروش می روند. اصولا متریال استفاده شده در این نوع کار ام دی اف یا نئوپان می باشد. امکان تعبیه کشو و قفسه جهت قرار دادن دی وی دی و سایر لوازم تزیینی در این مدل وجود دارد. میز تلویزیون چوبی گران تر از مدل میز های شیشه ایی هستند و بیشتر مناسب چیدمان به سبک کلاسیک می باشند.
                                                                   دکوراسیون اتاق نشیمن بامیز تلویزیون

  2. فلزی 

  در راهنمای خرید میز تلویزیون جنس فلزی باید بدانید که برخی از آنها طرح های بسیار بی نظیر و چشمگیری دارند، به همین دلیل شاید شما از آن سبک ها و طرح ها خوشتان بیاید و آن را خریداری نمایید. بیشترین استفاده که از آنها می شود در ادارات و مراکزی که پرد تردد می باشد است. سبک و طرح هایی که در این نوع از میزها وجود دارد سلیقه ای می باشد و به همین دلیل هر فردی آنها را خریداری نمی کند.
  این دسته از میزها استحکام زیادی دارند و از نظر وزنی سبک تر از میز های چوبی ساخته شده اند. به دلیل انعطاف پذیری زیاد به راحتی شکل پذیر هستند و دارای ساختار ظریف هستند. اصولا برای ظاهر کار از قفسه های شیشه ایی استفاده می گردد و براحتی با مبلمان پایه فلزی هماهنگ می شوند.

  میز تلویزیون فلزی شیک

  3. شیشه ای 

  میز تلویزیون شیشه ایی باعث دلبازتر نشان دادن محیط می شود و از طرفی جلوه زیبایی به دیگر لوازم الکترونیکی می بخشد. با قرار دادن این میزها، احساس می کنید محیط اطراف شما براق تر می گردد. از لحاظ قیمتی نیز بسیار مقرون به صرفه تر از دیگر مدل ها می باشد و برای اشخاصی که به داشتن محیطی زیبا و منظم اهمیت می دهند بسیار مناسب می باشد. این نوع میز تلویزیون که در گذشته طرفداران بسیار زیادی داشت اما اکنون دیگر آن سهم قابل توجه در نظر مردم را ندارد، نوع شیشه ای آن می باشد. از آنجایی که امکان شکسته شدن این میزها وجود دارد بسیاری از افراد شاید این نوع را خریداری نکنند، البته باید بدانید استفاده از این میزها در گذشته بسیار رایج بوده و اکنون هم شاید بسیاری از افراد تمایل به خرید این میزها داشته باشند. 

  میز تلویزیون شیشه ای

  بر اساس نکاتی که در راهنمای خرید میزتلویزیون بیان کردیم شما باید به خوبی با این امر که کدام یکی از میزهای تلویزیون برای شما مناسب است را انتخاب کنید. به طور کلی میزهای چوبی طرفداران بیشتری را نسبت به میزهای دیگر دارد، به همین دلیل این نوع از میز را در انواع سبک و طرح ها تولید می کنند تا شما هر یک از آنها را که بیشتر می پسندید را انتخاب کنید، در انتخاب کردن آنها باید به دکوراسیون و طراحی فضای خانه خود توجه بسیاری داشته باشید. 

   
  چیدمان اتاق نشیمن با میز تلویزیون مدرن

  نکات مهم و ضروری برای خرید میز تلویزیون دیواری مدرن

  توجه به اندازه و ارتفاع میز تلویزیون از جمله با اهمیت ترین نکات به هنگام خرید میز تلویزیون به حساب می آید. درابتدا شما باید جایگاه قرارگیری تلویزیون در محیط منزل خود را تعیین و مشخص نمایید به گونه ایی که با توجه به نحوه چیدمان مبلمان و کاناپه ها شما دیدی کاملا مسلط به تلویزیون داشته باشید و در نهایت اقدام به انتخاب و خرید میز تلویزیون دیواری مورد علاقه تان متناسب با تمامی مواردی که در بالا به آن اشاره شد، نمایید.از این موضوع غافل نشوید که میز انتخابی ساخته شده فضای مورد نیاز برای قرار دادن لوازم جانبی دیگر همچون: گلدان، کتاب، انواع قاب عکس و وسایل ریز تزیینی را داشته باشد.

   میز تلویزیون دیواری جدید

  انتخاب بهترین رنگ میز تلویزیون و دکوراسیون مدرن و جدید

  در این مرحله باید به سراغ انتخاب رنگ میز برویم و برای اینکار شما باید به مسایل زیادی دقت نمایید در ابتدا توجه کنید که اتاق نشمین منزل شما شامل چه رنگ هایی می باشد یعنی مبلمان، لوازم دکوری، میز غذاخوری، لوستر و ... در این مرحله مهم می باشند. ببینید آیا تمایل دارید دیزاین مدرن و یا کلاسیک را برای محیط داخلی منزل خود داشته باشید زیرا هر رنگی نماد و نشانگر حالتی خاص و دارای معانی زیادی می باشد. از نظر گذراندن تک تک این موارد به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را برای میز تلویزیون خود داشته باشید.

  رنگ آمیزی دیوار پشت تلویزیون

  انتخاب بهترین جنس میز تلویزیون چوبی و کلاسیک جدید

  از جمله موارد مهم دیگر به هنگام انتخاب و خرید میز تلویزیون توجه به جنس سطح لایه رویی میز تلویزیون و جنس اسکلتی که قرار است میز از آن ساخته شود، می باشد. امروزه تنوع در انتخاب بسیار زیاد است و محدودیتی در انتخاب نوع میز تلویزیون وجود ندارد. هر مدلی که مد نظرتان باشد می تواند کارایی و زیبایی خاص خود را داشته باشد از میز های مدل کلاسیک گرفته تا میز تلویزیون های نیمه مدرن، کاملا مدرن و لاکچری.

  دکوراسیون فلزی میز تلویزیون ال سی دی

  شما هر کدام از این مدل ها را با توجه به چیدمان دیگر لوازم و انتخاب جنس مناسب می توانید برگزینید و از دکوراسیون متفاوت به وجود آمده نهایت لذت را داشته باشید. در ادامه نمونه هایی از جنس های متفاوت میز تلویزیون را معرفی خواهیم کرد.

   

  دیزاین تیره با میز تلویزیون

  خصوصیات مهم به هنگام خرید میز تلویزیون

  همیشه به هنگام خرید میز تلویزیون به جنس پایه ها توجه نمایید زیرا کیفیت مهم می باشد و تحمل وزن میز توسط پایه ها انجام می شود. کل لوازمی که می خواهید درون میز قرار دهید را مشخص نمایید و میز را متناسب با نیازتان و همچنین ابعاد محیط را در نظر داشته باشید تا میز را با سایز درست انتخاب و خریداری کنید. در صورتی که موفق به پیدا کردن جنس چوبی میز نمی باشید از نمونه ام دی اف استفاده کرده و بدانید که وزن آن کم تر از نوع جنس چوب می باشد.

  چیدمان میز تلویزیون