Menu
Your Cart

سرویس خواب نوزاد

ویژگی های یک سرویس خواب نوزاد

سرویس خواب نوزاد یکی از اصلی ترین لوازم اتاق خواب نوزاد است. مهمترین موارد برای انتخاب یک سرویس خواب نوزاد مناسب کیفیت،دوام و متریالی است که برای ساخت آن استفاده می شود. به طور کلی سرویس خواب نوزاد از چندین جزء تشکیل شده است که شامل تختخواب دو منظوره(مناسب نوزاد و نوجوان)، کمد، دراور و شلف می باشد. وسایل جانبی دیگری نیز به دلخواه می توان به آن اضافه نمود. تخت خواب های دو منظوره بخاطر نوع کارکرد آن مورد توجه بسیاری از خریداران است زیرا هزینه های خرید مجدد تخت خواب را کاهش می دهد.


1-انتخاب جنس مناسب برای سرویس خواب نوزاد

تخت چوبی بهترین گزینه برای سرویس خواب نوزاد است. در این میان ام دی اف جزء پر طرفدارترین ها در میان تولید کنندگان و خریداران محسوب می شود و در ضمن جایگزین خوبی برای چوب است.تخت ها فرفورژه دیگر برای نوزادان مناسب نیست زیرا امنیت کودک را میتواند به خطر بیاندازد. لوازم چوبی همیشه با دکوراسیون راحت تر ست می شود و از طرفی استحکام و دوام بالایی دارد.


2-سایز و اندازه تخت خواب نوزاد

سایز و اندازه خاصی برای تخت خواب نوزاد در نظر گرفته نشده است. اما بطور کلی سرویس خواب برای نوزاد نباید طوری باشد که امکان جابجایی نوزاد در هنگام خواب محدود شود و راحتی او سلب گردد.


3-ارتفاع و قابلیت تنظیم تخت نوزاد

ابعاد و اندازه تختخواب براساس وزن و قد کودک متغییر است .اما در بسیاری موارد این اندازه ها بصورت استاندارد تولید می گردد. با توجه به استقبال بسیاری از خانواده ها برای تخت های دو منظوره که قابل استفاده برای نوزاد و نوجوان است نکاتی در نظر گرفته می شود. بر این اساس ارتفاع تخت خواب تا سطح زمین برای نوزاد 20 الی 30 سانتیمتر در نظر گرفته می شود و برای سنین بالاتر که قد کودک نیز رشد می کند ارتفاع مناسب تخت خواب از سطح زمین 30 الی 40 سانتیمتر  مناسب است.


4-تشک مناسب برای تخت نوزاد

از آنجا که نوزاد در این دوران زمان زیادی را در خواب می گذراند، انتخاب یک تشک مناسب امری ضروری محسوب می شود. تشک نوزاد از لحاظ راحتی فرق زیادی با تشک بزرگسالان دارد پس هنگام خرید تشک به راحتی و اینکه آرامش کودک را فراهم کند دقت نمایید. تشک باید مناسب ابعاد تخت خواب نوزاد باشد و گپی بین آن ایجاد نشود که کودک در آن بیفتد.


5-رنگ سرویس خواب نوزاد

انتخاب رنگ مناسب برای سرویس خواب نوزاد اهمیت زیادی دارد که باید به آن توجه شود. رنگ ها با توجه به جنسیت نوزاد می تواند یکسان یا متفاوت باشد. بهترین رنگ برای سیسمونی نوزاد یا سرویس خواب نوزاد طیف رنگی سفید تا استخوانی باشد که در این میان رنگ صورتی،زرد، سبز برای نوزاد دختر و رنگ های آبی، سبز، برای نوزاد پسر جزو پر طرفدارترین رنگ ها به حساب می آیند.
به طور کلی انتخاب و خرید سرویس خواب نوزاد مناسب ممکن از دغدغه بسیاری از مادر و پدرهایی باشد که صاحب فرزند هستند اما با درنظر گرفتن موارد گفته شده می توانید انتخاب درستی داشته باشید . در این صورت هم در هزینه و هم در زمان خود صرفه خویی نموده اید. 


ادامه مطلب
مدل: مدل لاله
معرفی سرویس خواب نوزاد نوجوان مدل لالهسرویس خواب نوزاد نوجوان  مدل لاله شامل تخت نوزاد و یا تخت نوجوان، کمد و ویترین تک درب می باشد. مجموعه آرام چوب برای کسب رضایت بیشتر خریداران این امکان را فراهم نموده است تا با توجه به  نوع سلیقه کاربر، رنگ لمسه این سرویس خواب انتخاب شود ..
قیمت: 7,100,000تومان
قیمت ویژه: 5,900,000تومان
تولید کننده: آرام چوب مدل: مدل درنا
معرفی سرویس خواب نوزاد درناسرویس خواب نوزاد درنا شامل  تخت نوزاد، کمد دو درب و دراور 4 کشو می باشد. در طراحی سرویس خواب نوزاد مدل درنا سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای فرزند دلبندتان را داشته باشد. این  مدل از سرویس خواب نوزاد به گ..
قیمت: 8,800,000تومان
قیمت ویژه: 6,900,000تومان
مدل: مدل ویانا
معرفی سرویس خواب نوزاد نوجوان مدل ویاناسرویس خواب نوزاد نوجوان مدل مارگارت شامل چهار تکه سرویس خواب برند آرام چوب می باشد. این چهار تکه شامل تخت خواب دو منظوره، کمد دو درب، ویترین دو درب و دراور می باشد و در صورت انتخاب تکه های دیگر قیمت این مدل تغیی..
9,100,000تومان
مدل: مدل مارگارت
معرفی سرویس خواب نوزاد و سرویس خواب نوجوان مدل مارگارتسرویس خواب نوجوان نوزاد مدل مارگارت شامل تخت دو منظوره، کمد دو درب و  ویترین می باشد. مجموعه آرام چوب برای کسب رضایت بیشتر خریداران این امکان را فراهم نموده است تا با توجه به  نوع سلیقه کاربر، رنگ لمسه این سروی..
قیمت: 10,800,000تومان
قیمت ویژه: 7,800,000تومان
مدل: مدل ملیسا
معرفی سرویس خواب نوزاد نوجوان مدل ملیساسرویس خواب نوزاد نوجوان مدل ملیسا شامل  تخت دو منظوره، کمد دو درب، دراور و شلف می باشد و در صورت انتخاب تکه های دیگر قیمت این مدل تغییر خواهد کرد. مجموعه آرام چوب برای کسب رضایت بیشتر خریداران این امکان را فراهم نمود..
قیمت: 10,900,000تومان
قیمت ویژه: 8,100,000تومان
تولید کننده: آرام چوب مدل: مدل 326
معرفی اجمالی محصولمحصول یک تکه برند آرام چوب شامل یک تخت خواب است که با استفاده از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه  طراحی و تولید گردیده است. در طراحی تخت خواب  کودک مدل 326 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برا..
قیمت: 3,150,000تومان
قیمت ویژه: 2,300,000تومان
تولید کننده: آرام چوب مدل: مدل 311
معرفی اجمالی محصولمحصول سه تکه  برند آرام چوب شامل تخت خواب کودک می باشد و با بهره گیری از نیروهای زبده و با استفاده از بهترین مواد، طراحی و تولید گردیده است. در طراحی تخت مدل 311 سعی شده است که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای کودک دلبن..
قیمت: 3,050,000تومان
قیمت ویژه: 2,200,000تومان
مدل: مدل 312
معرفی تخت نوزاد مدل 312تخت نوزاد مدل 312 محصولی یک تکه از برند آرام چوب است که شامل تخت خواب نوزاد می باشد و با بهره گیری از نیروهای زبده و با استفاده از بهترین متریال طراحی و تولید گردیده است. در طراحی تخت خواب نوزاد مدل 312 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد..
قیمت: 2,900,000تومان
قیمت ویژه: 2,000,000تومان
مدل: مدل 313
معرفی تخت نوزاد مدل 313تخت نوزاد مدل 313 ، محصول یک تکه برند آرام چوب است که شامل تخت نوزاد همراه با یک قفسه جهت قرار دادن لوازم جانبی است  که در قسمت کناری تخت تعبیه شده است که  با بهره گیری از نیروهای زبده و با استفاده از بهترین مواد اولیه طراحی و تولید گردیده است. در ..
قیمت: 3,900,000تومان
قیمت ویژه: 2,600,000تومان
مدل: مدل 314
معرفی تخت نوزاد مدل 314تخت نوزاد مدل 314 ، محصول یک تکه برند آرام چوب است که شامل تخت نوزاد همراه با یک کشو می باشد که با بهره گیری از نیروهای زبده و با استفاده از بهترین متریال طراحی و تولید گردیده است. در طراحی تخت نوزاد  مدل 314 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا..
قیمت: 3,200,000تومان
قیمت ویژه: 2,100,000تومان
مدل: مدل 315
معرفی تخت نوزاد مدل 315تخت نوزاد مدل 315، محصول یک تکه برند آرام چوب است که شامل تخت نوزاد می باشد که با بهره گیری از نیروهای زبده و با استفاده از بهترین متریال طراحی و تولید گردیده است. در طراحی تخت نوزاد مدل 315 سعی شده است که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گر..
قیمت: 2,950,000تومان
قیمت ویژه: 2,000,000تومان
مدل: مدل 316
معرفی تخت نوزاد مدل 316تخت نوزاد مدل 316 ، محصول یک تکه برند آرام چوب است که شامل تخت نوزاد می باشد که با بهره گیری از نیروهای زبده و با استفاده از بهترین متریال طراحی و تولید گردیده است. در طراحی تخت نوزاد  مدل 316 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای فرزند د..
قیمت: 3,100,000تومان
قیمت ویژه: 2,000,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 116 (10 صفحه)