آنچه که برای پدر و مادرهای عزیز قبل از تولد فرزندشان مهم بوده، دکوراسیون اتاق خواب کودک شان می باشد حال در صورتی که فرزند اولشان باشد این تلاش و وسواس دو چندان می گردد. آنها دوست دارند همه چیز بهترین باشد و به خوبی می دانند که خرید سرویس خواب نوزاد از جمله تخت و کمد نوزاد جزو وسایل ضروری و مهم به شمار می آید که متراژ زیادی از فضای اتاق را به خود اختصاص می دهد در نتیجه اگر مدل و طرح مورد نظر به درستی انتخاب گردد، بیشترین رضایت نصیبتان خواهد شد. قبل از هر اقدامی با خیالی آسوده تمامی موارد برای داشتن یک سرویس خواب کودک زیبا را بررسی نمایید و سپس جهت تهیه آن دست به کار شوید به این روش بعد از خرید تخت نوزاد مورد نظرتان پس از گذشت مدتی پشیمان نخواهید شد. توصیه مهم ما اینست که، عجله نکنید!!!!
ویژگی های ابعاد استاندارد برای تخت و کمد نوزاد نوجوان

 ابعاد استاندارد برای خرید تخت و کمد نوزاد جزو فاکتورهایی می باشد که نمی توان آن را نادیده گرفت و باید متناسب با فضای داخلی اتاق خواب باشد. امروزه با توجه به گستره نیازهای افراد، اکثر برندهای موفق درصدد جداسازی و تقسیم بندی نوع و نمونه کاری هستند. اصولا تخت نوزادی دارای ابعادی معادل 70*130 هستند که فقط برای نوزادان و تا سن 5 سالگی کاربرد دارد. نمونه بعدی تخت نوزاد نوجوان بوده که دارای ابعاد 80*180 می باشد در این مدل تخت ها پایین تخت ها یک باکس کشو دار برای قرار داد لوازم ریز تعبیه شده است که بعد از سن 6 سالگی از روی تخت جدا می شود و تخت قابلیت نوجوانی را خواهد داشت. مدل دیگر از تخت وجود دارد که از همان ابتدا کاربرد نوجوانی دار دارد و مناسب برای سن 7 تا 15 سالگی می باشد این نمونه تخت ها نیز همانند مدل قبلی دارای ابعاد 80*180 هستند.

د رکلیت قضیه می توان گفت به دنبال تختی برای کودک خود باشید که اندازه متوسط را دارا باشد یعنی از لحاظ ابعادی نه بزرگ و نه خیلی کوچک باشد.


قیمت مناسب برای تخت و کمد بچه + عکس

اینکه تخت کودک خود را از کجا و از چه برندی خریداری می نمایید برروی قیمت تمام شده سرویس خواب کودک تاثیر بسزایی دارد. همیشه و در همه حال خرید از برند های مطرح دلیل بر خوب و با کیفیت بودن محصول نمی باشد و از طرف دیگر هیچ ارزانی نیز بی دلیل نمی باشد. سعی کنید با توجه به کیفیت و متریال بکار رفته در انواع سرویس خواب، هزینه کنید. شما حتی می توانید به راحتی در سایت هایی که فروش آنلاین دارند قیمت کمد بچه و دیگر تکه ها را پیدا کنید و بعد از مقایسه برندها و فروشگاه های مختلف با هم تصمیم نهایی خود را بگیرید.انواع مدل های جذاب سرویس خواب کودک پسرانه

تولید سرویس خواب نوزاد در طرح ها و مدل های خاص و زیبا رشد چشمگیری داشته و همین موضوع باعث رقابت در این صنف شده است که البته برای شما عزیزان خالی از لطف نیست و یک امتیاز به حساب می آید تا از تنوع زیاد در انتخاب تخت و کمد نوزاد بهره مند شوید. برای خرید عجله نداشته باشید و اجازه دهید جنسیت کودک تان مشخص گردد و متناسب با جنسیت، طرح و رنگ مناسب را برگزینید. اگر فرزندتان پسر باشد سرویس خواب پسرانه  و در غیر اینصورت سرویس خواب کودک دخترانه را خریداری کنید.