همه ما می‌دانیم که همه والدین در این دنیا می‌خواهند بهترین‌‌ها را برای کودک آینده خود آماده کنند. از خرید سیسمونی نوزاد ، اسباب‌بازی و حتی تزیین یک اتاق‌کودک شروع می‌شود.خب،مطمئنا برای بازسازی یک اتاق معمولی به یک اتاق‌کودک به تلاش‌های بیشتری نیاز داریم، اما کاملا ارزش آن را دارد! موردی که برای والدین آسان نیست، تصمیم‌گیری در مورد سبک اتاق دخترانه است. چه رنگی باید باشد، چه اجزایی مهم است و غیره.

اما والدین نگران نباشید. در این مقاله قصد داریم ایده های برتر اتاق‌کودک دخترانه با مدل های جدید سرویس خواب نوزاد را برای ایده‌ دادن به شما به اشتراک بگذاریم. 

سیسمونی نوزاد و ایده‌های اتاق‌کودک دخترانه سفید و صورتی

                                  سیسمونی نوزاد دختر

ما نمی‌توانیم انکار کنیم  تقریبا همه دختران عاشق رنگ صورتی هستند. به همین دلیل است که  ما این لیست را با این ایده‌ اتاق‌کودک صورتی و سفید شروع می‌کنیم. برای ایجاد تنوع بیشتر رنگ‌های صورتی مختلفی در این دیوار استفاده شده است. با این‌حال، تعادل با رنگ سفید این اتاق را حتی شیرین‌تر نیز می‌کند. محض‌ اطمینان اگر مادران بخواهند نوزادان خود را هنگام خواب همراهی کنند، قرار‌دادن صندلی یا مبل در کنار تخت خواب نوزاد مناسب است. تم صورتی با سرویس خواب نوزاد نیز همگن می باشد.


ایده‌های اتاق‌کودک و سیسمونی نوزاد دخترانه خاکستری

                                        سیسمونی نوزاد پسر

رنگ خاکستری ممکن است برای اتاق‌کودک دخترانه معمول به‌ نظر نرسد. با این‌حال، امروزه استفاده از خاکستری به‌عنوان رنگ اتاق‌کودک بسیار متداول است. در حقیقت، رنگ خاکستری هر دو احساس گرما و زیبایی را به اتاق می‌بخشد. یک الگوی رومبوس برروی دیوار جزییات بیشتری را به زیبایی‌شناسی اتاق اضافه می‌کند. با وسایل ضروری اتاق مانند تخت خواب نوزاد و مبل مطابقت دارد.


ایده‌های اتاق‌کودک و سرویس خواب نوزاد دخترانه با خرگوش‌ها

                                   خرید سیسمونی نوزاد

بهترین روش برای اتاق‌کودک شما با سبک خرگوش، ملافه‌های ایده‌آل کودک است. البته ترجیح ما برای این ایده‌ اتاق‌کودک دخترانه، خرگوش خاکستری است!


ایده‌های اتاق‌کودک دخترانه با پروانه‌ها 

                                  قیمت سیسمونی نوزاد

بهترین نکته در مورد استفاده از پروانه‌ها به‌عنوان طراحی اتاق‌کودک این است که شما همیشه می‌توانید آنها را نگه دارید زیرا کودک شما تا هنگام بزرگتر شدن، این طراحی را دوست دارد و متفاوت از سایر دکوراسیون‌هایی است که ممکن است به سرعت از آنها دور شود.


ایده‌های اتاق‌کودک دخترانه کارناوال با سرویس خواب نوزاد شیک

                       خرید اقساطی سرویس خواب نوزاد

اتاق‌کودک را با مفاهیم راه‌راه گرفته تا بادکنک‌های پر‌جنب‌و‌جوش، به یک منطقه شاد و بی‌نظیر سیرک تغییر دهید. در هنگام تزیین از وسایل با مضمون سیرک (مانند حیوانات نمایشی)، الگوهای خط‌دار (مانند نوارها)، رنگ‌های جیغ (مانند قرمز، زرد و سبز) استفاده‌کنید. مانند یک چادر کمپینگ سیرک، نوارهای لرزان یک طرح دیواری لطیف را ایجاد می‌کنند، در حالی‌که تنوع رنگ‌های جیغ شامل یک حس سرزندگی و جوانی است. طراح اتاق با استفاده از نوارهای سیرک، الگوهای جسورانه و بافت‌های دلپذیر، محیطی سرزنده را نشان می‌دهد. پنجره‌های بزرگ اتاق را مملو از روشنایی و هوا می‌کند.


ایده‌های اتاق‌کودک دخترانه ساده‌گرا (مینیمالیست)

                         لیست سیسمونی نوزاد

برای تازه مادران و پدران، حرکت در راهروهای فروشگاه‌های سیسمونی نوزاد ممکن است یک تجربه کاملا ناامیدکننده باشد. برای مینیمالیست‌ها، این چیزی جز ایجاد وحشت نیست. چه شما مینیمالیستی اختصاصی و یا صرفا یک مادر و پدر با حداقل مقدار پول و مساحت باشید، یک اتاق‌کودک کاملا مینیمالیستی در دسترس شماست. 


اتاق‌کودک دخترانه سفید با تخت خواب نوزاد همرنگ

                     سیسمونی نوزاد قیمت مناسب

در اینجا اتاق‌‌های سنتی کودک‌ وجود دارد، رنگ‌های ملایم و صورتی دیوارها، محیط ایده‌آل ملایمی برای هر دختر بچه‌ای است که بتواند در آن بخوابد. مبلمان صدف‌دریایی احساس بی‌خیالی و احتمالا رویاهای شیرین ساحلی را القا می‌کند.


ایدههای اتاق‌کودک دخترانه به سبک قو

                            خرید سرویس خواب نوزاد

یک پرنده کاملا جدید در منطقه وجود دارد که بیشتر از جغدها جابه‌جا می‌شوند. این طرح قوها به تدریج در گالری ما و در دکوراسیون اتاق‌کودک ظاهر شده، با این حال کاملا در حال رشد است.  این که آیا طرح قوها قدرت ماندگاری جغد‌ها یا سایر حیوانات خوب مانند روباه را دارند، به مرور زمان دیده می‌شود، اما اگر بخواهیم به‌راحتی بیان کنیم، مطمئنا قوها این فرصت را دارند.


اتاق‌کودک دخترانه به سبک فضا

                                سیسمونی نوزاد دخترانه

فضانورد بودن در اتاق‌کودک ایده خوبی است. به‌دلیل این واقعیت که همه فضای طراحی با مضمون فضا، به‌راحتی در بسیاری از فروشگاه‌ها موجود است. برای ساخت یک اتاق با مضمون فضا، شما فقط باید به‌دنبال ملافه‌های تختخواب، تابلو‌های نقاشی دیواری، نورپردازی و سایر طراحی‌های اتاق‌های فضایی باشید.

همه اطلاعات جمع‌آوری‌شده به شما کمک می‌کند تا اتاق دختر کوچک خود را به "دنیای دیگر" تبدیل کنید، بدون اینکه کیفیت یا طرح را به خطر بیاندازد.


اتاق‌کودک دخترانه به‌سبک شابی شیک 

                             سرویس خواب نوزاد ارزان

با توجه به اینکه طراحی شابی‌شیک(سبک روستایی) بسیار ساده است، بسیار گرم و دوستانه به‌نظر می‌رسد. این طرحی است که از نقص و جذابیت طبیعی یاد می‌کند و به‌همین دلیل بسیار انعطاف‌پذیر است. شما می‌توانید این طراحی را در هر مکان از خانه خود، مخصوصا در اتاق‌کودک اجرا کنید.


ایده‌های اتاق‌کودک دخترانه فریبنده با سرویس خواب نوزاد چوبی

                   سرویس خواب چوبی

اگر از هنر و صنایع‌دستی لذت می‌برید، این ایده‌های اتاق‌کودک دخترانه مطمئنا شما را جذب می‌کند. می‌توانید از پرده‌ای طرح‌دار، نمد و کاغذ دفترچه‌های قدیمی به‌عنوان تزیین دیواری استفاده کنید!  برای اینکه به اتاق جلوه‌ای کاملا فریبنده بدهید، طرح‌ها و آباژورهای دست‌ساز را انتخاب کنید.


ایده های اتاق کودکانه به سبک ملکه با سرویس خواب نوزاد مدل پرنسس

               سرویس خواب نوزاد دخترانه

فرزند شما شاهزاده‌خانم شما است، واقعا اینطور نیست؟ خوب، پس شما می‌توانید اتاق سلطنتی مناسب برای او آماده سازید! سرویس خواب نوزاد مدل پرنس، ایده‌آل خواهد بود. ما پیشنهاد می‌کنیم از رنگ سفید برای این اتاق استفاده کنید زیرا می‌تواند برای یک کودک خردسال و همچنین یک نوجوان به‌کار آید. و به خاطر داشته باشید که از ترکیب دو رنگ مانند خاکستری و سفید برای این ایده اتاق خیره‌کننده پیروی کنید.