اگر به دنبال این هستید که محیط داخلی اتاق خواب را متناسب با میزان فضای اشغالی توسط وسایل مورد نیار طراحی کنید، باید یک پِلن از قبل مشخص و تعیین شده را داشته باشید تا بتوانید اتاق نوزادی شیک و جذاب را دیزاین نمایید. اساسی ترین مورد برای اتاق نوزاد، سرویس خواب نوزاد است که باعث کامل تر دیده شدن اتاق می گردد و از طرفی اثر گذاری فراوانی بر روی دیزاین و دکوراسیون داخلی اتاق دارد. حال باید بگوییم این سرویس بسته به ابعاد محیط شامل تکه های متفاوتی همچون: تخت و کمد نوزاد، دراور، شلف دیواری، کتیبه و ...می باشد.

تا حد ممکن از طیف رنگ های گرم و شاد استفاده کنید تا بتوانید اتاقی آرام را برای فرزند خود طراحی کنید.فضایی که مناسب برای بازی، استراحت، مطالعه و ... باشد. به تنهایی طرح و مدل سرویس خواب و تخت نوزادی مورد نظرتان مهم نمی باشد و باید فاکتورهای ارزشمند تری مثل کیفیت و دوام را اولویت قرار دهید.امنیت تخت نوزادی نیز بسیار حائز اهمیت بوده و باید از محافظ های مستحکم در دو طرف تخت استفاده شود. و از تولید کننده بخواهید در ساخت و تولید تخت نوزای این موارد و همچنین ابعاد تخت نوزادی را به درستی رعایت کند.   

در ادامه عکس های متفاوتی از سرویس خواب کودک دخترانه و پسرانه و مدل های جدید تخت و کمد نوزاد را برایتان خواهیم آورد تا بتوانید با ایده برداری از آن به بهترین نحو ممکن اتاق خواب کودک خود را چیدمان کنید.

                               مدل تخت و کمد نوزاد اسپرت

                               خرید اینترنتی تخت نوزاد ارزان

                                    انواع مدل شیک تخت و کمد نوزاد

                               مدل جدید کمد نوزاد دختر

                             سرویس خواب نوزاد مدرن

                                خرید اینترنتی تخت نوزاد اسپرت

                              تخت و کمد نوزاد

                             خرید تخت و کمد نوزاد از بازار دلاوران

                               مدل تخت و کمد نوزاد پسرانه مدرن

                           قیمت ارزان تخت نوزادی شیک

ار

                             سرویس خواب نوزاد دخترانه زیبا

                             تخت نوزادی

                                   قیمت تخت نوزادی دخترانه ارزان