Menu
Your Cart

سرویس خواب نوزاد و نوجوان

قیمت سرویس خواب نوزاد نوجوان

خرید سرویس خواب نوزاد و نوجوان با قیمت مناسب و انتخاب تخت و کمد نوزاد در مدل های جدید و شیک برای فرزند دختر و پسر از جمله مساله مهم، برای تکمیل دیزاین اتاق خواب کودک به شمار می رود. محصولات مجموعه آرام چوب، به گونه ایی طراحی شده تا استفاده چند منظوره برای فرزند شما لحاظ گردد تا هم در زمان نوزادی و هم بعد از گذشت زمان، در هنگام نوجوانی همان سرویس خواب مورد استفاده قرار گیرد. همچنین کیفیت محصولات تولید شده باید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد، زیرا ارتباط مستقیمی با سلامت کودک خواهد داشت.

مدل: مدل درنا
معرفی اجمالی محصولاین مجموعه 4 تکه شامل تخت نوزاد، ویترین دراور تلفیقی، کمد دو درب و دراور 4 کشو می باشد. بسته به نوع سلیقه می توانید نمونه تخت جوان، تخت دومنظوره و دیگر تکه های این مدل را نیز برگزینید.در طراحی سرویس خواب نوزاد مدل درنا سعی شده که این محصول بسیار س..
8,650,000تومان
سرویس خواب نوزاد نوجوان مدل لاله
جدید
مدل: مدل لاله
معرفی اجمالیاین سرویس 3 تکه شامل: تخت نوزاد نوجوان، کمد و ویترین تک درب می باشد.سرویس خواب نوزاد نوجوان مدل لاله بسیار ساده و زیبا است و قابلیت استفاده برای نوزاد دختر را به طور همزمان دارد.جنس بدنه محصول از MDF ساخته شده است و نمای کار با پوشش روکش وکیوم پوشیده شده و د..
3,950,000تومان
مدل: مدل مارگارت
معرفی اجمالی محصولمحصول 3 تکه سرویس خواب برند آرام چوب شامل تخت دو منظوره، کمد دو درب و  ویترین می باشد.در طراحی سرویس خواب نوزاد نوجوان مدل مارگارت سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای فرزن..
6,700,000تومان
مدل: مدل ملیسا
معرفی اجمالی محصولمحصول 4 تکه سرویس خواب برند آرام چوب شامل تخت دو منظوره، کمد دو درب، دراور و شلف می باشد و در صورت انتخاب تکه های دیگر قیمت این مدل تغییر خواهد کرد.در طراحی سرویس خواب نوزاد نوجوان مدل ملیسا سعی شده که این محصول ..
7,350,000تومان
مدل: مدل ویانا
معرفی اجمالی محصولمحصول 3 تکه سرویس خواب برند آرام چوب شامل تخت دو منظوره، کمد دو درب، ویترین دو درب می باشد و در صورت انتخاب تکه های دیگر قیمت این مدل تغییر خواهد کرد.در طراحی سرویس خواب نوزاد نوجوان مدل ویانا سعی شده که این محصو..
6,550,000تومان
مدل: مدل 326
معرفی اجمالی محصولمحصول یک تکه برند آرام چوب شامل تخت نوزاد که با استفاده از بهترین متریال با کیفیت طراحی و تولید گردیده است.در طراحی تخت نوزاد  مدل 326 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای کودک دلبندتان را داشته باشد&nb..
1,980,000تومان
مدل: مدل 321
معرفی اجمالی محصولمحصول یک تکه برند آرام چوب شامل تخت نوزاد که با استفاده از بهترین متریال با کیفیت طراحی و تولید گردیده است.در طراحی تخت نوزاد  مدل 321 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای کودک دلبندتان را داشته باشد&nb..
2,800,000تومان
مدل: مدل 322
معرفی اجمالی محصولمحصول یک تکه برند آرام چوب شامل تخت نوزاد که با استفاده از بهترین متریال با کیفیت طراحی و تولید گردیده است.در طراحی تخت نوزاد  مدل 322 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای کودک دلبندتان را داشته باشد&nb..
2,200,000تومان
مدل: مدل 323
معرفی اجمالی محصولمحصول یک تکه برند آرام چوب شامل تخت نوزاد که با استفاده از بهترین متریال با کیفیت طراحی و تولید گردیده است.در طراحی تخت نوزاد  مدل 323 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای کودک دلبندتان را داشته باشد&nb..
2,000,000تومان
مدل: مدل 324
معرفی اجمالی محصولمحصول یک تکه برند آرام چوب شامل تخت نوزاد که با استفاده از بهترین متریال با کیفیت طراحی و تولید گردیده است.در طراحی تخت نوزاد  مدل 324 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای کودک دلبندتان را داشته باشد&nb..
2,000,000تومان
مدل: مدل 325
معرفی اجمالی محصولمحصول یک تکه برند آرام چوب شامل تخت نوزاد که با استفاده از بهترین متریال با کیفیت طراحی و تولید گردیده است.در طراحی تخت نوزاد  مدل 325 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای کودک دلبندتان را داشته باشد&nb..
2,300,000تومان
مدل: مدل 327
معرفی اجمالی محصولدر طراحی تخت نوزاد  مدل 327 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای کودک دلبندتان را داشته باشد و همچنین قابلیت استفاده برای نوزاد دختر و پسر را دارا می باشد.از لحاظ امنیتی نیز بسیاری از موارد را از نظر گذرانده..
2,200,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 108 (9 صفحه)