خرید تخت و کمد نوزاد از جمله مهم ترین و ضروری ترین وسایل برای تکمیل سیسمونی نوزاد به حساب می آید. در گام اول شما باید بدانید چه طرحی برای دکوراسیون اتاق خواب کودک خود در نظر می گیرد تا مطابق با همان  مدل سرویس خواب نوزاد و وسایل سیسمونی او را انتخاب نمایید و فضایی دلنشین و زیبا را برای کودک خود لحاظ نمایید.

در صورتی که مایل به طراحی اتاقی مدرن، فانتزی و شیک هستید باید به دنبال تختخوابی خاص و کاملا تفاوت نیز باشد زیرا سرویس خواب نوزاد  به تنهایی  می تواند زیبایی اثر بخشی به فضای داخلی اتاق خواب دهد.

مدل های سرویس خواب نوزاد دخترانه و پسرانه

خرید اقساطی سرویس خواب نوزاد

تخت خواب کودک

مدل سرویس خواب نوزاد پسرانه

 توصیه هایی برای تخت و کمد نوزاد دختر و پسر

در ابتدا سعی کنید متناسب با ابعادی که در اختیار دارید، اقدام به خرید وسایل مورد نیاز اتاق خواب نمایید و برای هر یک از لوازمی که تصمیم به خریداری آن دارید، فضایی را اختصاص دهید تا به هنگام چیدمان سردرگم نشوید. تخت و کمد نوزاد نسبت به سایر لوازم بزرگتر هستند پس از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد.  از طرفی این وسایل سهم بسیاری در زیبایی دکوراسیون اتاق خواب خواهند داشت. در نتیجه مشخص نمودن فضای مناسب برای تخت و کمد را فراموش نکنید.

گام بعدی جنسیت نوزاد شما می باشد که به شما برای خرید سرویس خواب نوزاد کمک شایانی خواهد نمود و باعث می گردد رنگ مناسبی را بر اساس دختر یا پسر بودن نوزاد خود برگزینید. استفاده از رنگ های ملایم، گرم و روشن برای سرویس خواب  نوزاد دخترانه و  پسرانه، بهترین گزینه در چیدمان صحیح اتاق خواب می باشد.

 

نکاتی جهت خرید انواع تخت خواب کودک با کیفیت

به دلیل استفاده مداوم نوزاد از تخت خواب سعی نمایید تخت های مقاوم را انتخاب نموده تا با گذشت زمان مشکلی بابت تعمیر برایش پیش نیاید. حفاظ های تخت را به صورت ثابت سفارش دهید تا نوزاد شما در امنیت باشد. تخت نوزاد و کمد جهت قرار دادن وسایل و لباس ها برای فضاهای کوچک، کارایی بالایی دارند.

راحتی و آسایش نوزاد اهمیت زیادی دارد لذا در هنگام خرید سرویس خواب نوزاد به کیفیت و راحتی توجه نمایید زیرا  این مسئله با سلامت نوزاد شما به صورت مستقیم در ارتباط خواهد بود.

 

تخت خواب کودک دختر

تخت خواب کودک پسر

مدل های فانتزی سرویس خواب نوزاد

قیمت سرویس خواب نوزاد

خرید آنلاین سرویس خواب نوزاد دختر
 مدل فانتزی تخت خواب کودک و کمد بچه برای فضاهای کم

قسمت مهم یک سرویس خواب نوزاد  تخت خواب می باشد و خیلی از اشخاص به نوع کارایی و کیفیت محصول توجه زیادی نشان نمی دهند که اینکار بسیار اشتباه خواهد بود. اگر فضای کمی در اختیار دارید و مجبور هستید از یک اتاق خواب برای دو کودک به صورت مشترک بهره بگیرید. توصیه ما به شما استفاده از تخت دو طبقه کودک می باشد که در طرح های فانتزی وشیک موجود می باشند و به راحتی می توانید برای اتاق خواب خریداری نمایید. برای بزرگتر نشان دادن فضای کلی اتاق خواب های کوچک سعی کنید از رنگ های روشن و شاد استفاده کنید و از طرفی رنگ های گرم و شاد در روحیه کودکان تاثیرات مثبتی بر جای خواهد گذاشت و تمیز نمودن آن نیز به سادگی برای شما امکان پذیر خواهد بود.

 

تخت دو طبقه

تخت دو طبقه نوجوان

نکات ایمنی برای استفاده از تخت دو طبقه 

   • به کودکان زیر 6 سال اجازه ندهید تا از طبقه ‌بالای تخت استفاده کنند.
   • بچه‌های کوچک اغلب فاقد توانایی برای بالارفتن از نردبان هستند و نمی‌توانند از افتادن خودشان حفاظت کنند‌. سعی کنید یک تخت دو طبقه‌ که طبق استانداردهای ایمنی طراحی شده است بخرید.
   • همه‌ی نرده‌ها باید با ایمنی کامل به تخت وصل شده باشند.(حتی وقتی مجاور دیوار باشند.)
   • نرده‌های حفاظ باید بیشتر از 3 تا 5 اینچ از پایه‌ی تخت شروع نشود تا جلوی گیر افتادن سر کودک را بگیرد. نرده‌های محافظ تخت بالا باید حداقل 5 اینچ بالاتر از ارتفاع تشک باشد تا کودک را در برابر افتادن ایمن کند.
   تخت دو طبقه نوجوان دختر

                                                                                                                      خرید اقساطی تخت دو طبقه

   • این قوانین مهم ایمنی را به کودکانتان آموزش دهید:

    • روی تخت‌ها نپرید، هل ندهید، لگد نزنید و دعوا نکنید.
    • همیشه وقتی میخواهید از طبقه‌ی بالا پایین بیایید یا بالا بروید، از یک نردبام استفاده کنید.
    • فقط یک نفر باید در هر زمان طبقه بالای تخت باشد.
   تخت دو طبقه کودک

    و در پایان همیشه به یاد داشته باشید که برای دکوراسیون اتاق خواب کودک ، به تناسب رنگ های به کار رفته در فضا دقت نمایید و  همینطور دیوار ها و لوازم دیگر هارمونی رنگ ها را در نظر بگیرید.