با وجود همۀ گزینهها و روش‌های طراحی اتاق خواب، دیگر لازم نیست اتاق‌کودک سنتی و با رنگ‌روشن(پاستیلی) باشد. اگر عاشق طراحی مدرن هستید، مجموعه‌ای از ایده‌های اتاق‌کودک را تهیه کرده‌ایم که به‌اندازه کافی جالب است تا کودک نیز دوست داشته‌باشد و بزرگسالان آگاه به طراحی نیز تحسین کنند. انتخاب سرویس خواب نوزاد شیک به زیبایی اتاق خواب کودک کمک خواهد کرد.

 هنگام ایجاد اتاق‌کودکِ زیبا، کاربردی، و ایمن هم‌زمان با رشد کودک، نکات زیر را در نظر داشته‌باشید:

• کاهنده نور را به روشنایی اضافه کنید. این یک پروژه آسان است که به شما امکان می‌دهد تا در صورت لزوم حالت روشنایی اتاق را تنظیم کنید.

• پارچه‌ها و فرش‌های بادوام و قابل‌شستشو را انتخاب کنید که به‌راحتی تمیز شوند.

• مبلمانی را انتخاب کنید که می‌توانند از اتاق‌کودک به اتاق‌نوجوان توسعه ‌یابند.

• در مورد مکان قرار دادن و ایمنی مبلمان در زمان شروع به راه‌رفتن کودک فکر کنید. برخی از ایده‌های خوب محافظت از کودک شامل پوشاندن دیواره‌های گهواره، دور نگه‌داشتن گهواره کودک از پنجره و کابل‌ها و قرار‌دادن وسایل با‌ارزش در قفسه‌های بالاتر.

• برروی ایجاد یک اتاق‌کودک منظم با تعداد کافی نگه‌دارنده وسایل، متمرکز شوید که باعث می‌شود تمیزکاری در حین نگه‌داشتن کودک آسان شود.

• فضای کافی برروی کف‌ زمین اختصاص دهید تا کودک بتواند برروی زمین بازی کند.

در اینجا ایده‌های اتاق‌کودک مورد علاقه ما:

سرویس خواب نوزاد زیبایی برگزینید.

سرویس خواب نوزاد

هنگام انتخاب گهواره،بسیاری از طرح‌های جدید و مدرن برای انتخاب وجود دارند. یک چیز مدرن یا متفاوت را امتحان کنید مانند گهواره بیضی.

توجه کنید از گهواره‌ای استفاده کنید که در هنگام بزرگ‌شدن کودک به اولین تختخواب کودک تبدیل شود و از آنجا که گهواره پرکاربردترین مورد در یک اتاق‌کودک است، در اولین فرصت آن را سفارش دهید. تاخیرها اتفاق می‌افتد، گهواره‌ها در طی مراحل تحویل آسیب می‌بینند و شما می‌خواهید زمان لازم برای هر گونه تاخیر غیرمنتظره را بپذیرید.


سرویس خواب نوزاد و تخت‌خواب کودک به رنگ خاکستری رنگ زرین جدید است.

قیمت سرویس خواب نوزاد

اگر جنسیت کودک شما نامعلوم است، به‌عنوان رنگ اصلی اتاق‌کودک  خود را با رنگ خاکستری، دایمی و مدرن کنید. خاکستری با هر طیف رنگ مشخص و درخشان به‌کار می‌رود و آن را مدرن اما کلاسیک می‌کند.برای افزایش جلوه بصری، طرح‌ها و طیف‌های مختلف خاکستری را به‌کار ببرید.


از رنگ‌ها و طرح‌های درخشان استفاده کنید.

خرید سیسمونی نوزاد

خبر خوب برای دوست‌داران طراحی مدرن، رنگ‌های روشن(پاستیلی) ملایم بهترین انتخاب اتاق‌کودک نیستند. طبق گفته‌های راهنمای تربیت فرزند دکتر سیرز:

"بهترین روشی که شما به‌عنوان والدین می‌توانید دید کودک را تحریک کنید استفاده از نوارهای سیاه و سفید یا رنگ‌های متضاد روشن و تیره است. پس در مورد آن رنگ‌های روشن زیبا و ملایم که قبلا در اسباب بازی‌های کودکانه و اتاق‌کودک بسیار پر‌طرفدار بودند، چه ؟ در حالی‌که این‌ها ممکن است برای شما زیبا به نظر برسند، اما هیچ کاری از نظر بصری برای کودک شما انجام نمی‌دهند. تحقیقات ثابت کرده‌است که تضادهای سیاه و سفید با قدرت زیاد روی شبکیه کودک ثبت می‌شوند و قوی‌ترین سیگنال‌های تصویری را به مغز کودک می‌فرستند. سیگنال‌های قوی‌تر به‌معنی رشد بیشتر مغز و رشد سریع بینایی است. "

و سیاه و سفید تنها رنگ‌هایی نیستند که بچه‌ها به آن جذب می‌شوند. هر رنگ درخشان و متضاد در طرح‌های گرافیکی به‌کار می‌آید.

مکان‌های عالی شامل الگو عبارتند از:

• کاغذ دیواری یا  نقاشی دیواری

• پارچه مبلی و سایر پارچه‌ها

• ناحیه فرش‌‌شده

 

مکان مورد علاقه ما برای اضافه‌کردن طرح و تضاد نکته بعدی است.


سقف را نادیده نگیرید.

مدل سرویس خواب نوزاد ارزان

اکنون که می‌دانید تضاد و الگو برای کودک مهم است، در جایی‌که کودک بیشترین توجه را نشان می‌دهد، موثر واقع شوید- سقف.


حرکت را در مسیرسرگرمی اضافه کنید.

تخت خواب کودک

بچه ها دوست دارند تکان بخورند تا بخوابند. و بزرگسالان به اثر آرامش‌بخش تکان‌دادن اهمیت نمی‌دهند. چرا کودک را با استفاده از صندلی حلق‌آویز یا صندلی گهواره‌ای جالب و امروزی، نمی‌خوابانیم؟


یک اتاق‌کودک طراحی کنید که می‌تواند با کودک رشد کند.

سرویس خواب نوزاد پسر

مبلمان مدولار را انتخاب کنید که می‌تواند بیش از سال اول مورد استفاده قرار گیرند. امروزه بسیاری از سبک‌های گهواره به تخت‌خواب کودکان تبدیل می‌شوند، در‌حالی‌که میز‌های تغییر‌کننده، معمولا یک کمد بچه معمولی با یک میز‌ آرایش جداشونده است. و فراموش نکنید که عناصر سرگرم‌کننده را به اتاق‌کودک اضافه کنید مانند چادر یا حیوانات جنباننده که کودک نو‌پا می‌تواند هنگام بزرگ‌شدن از آن استفاده کند.


کاملا به سبک(تم) اتاق‌ خواب کودک متعهد باشید.

سرویس خواب نوزاد دختر

هنگام تصمیم‌گیری در مورد سبک اتاق‌کودکتان، جسورانه و کاملا متعهد به سبک خود باشید. از عناصر سبک‌ خود در دیوارها،در لوازم‌تزیینی و بقیه دکور استفاده کنید. این همان چیزی است که بسیاری از ایده‌های اتاق‌کودک را در نمایشگاه‌ها جذاب می‌کند.


اتاق‌کودک را با نام‌ آنها شخصی کنید.

سرویس خواب نوزاد پسرانه

روش‌های خلاقانه‌ای برای نمایش نام کودک در اتاقش پیدا کنید. برخی از ایده‌ها عبارتند از:

• حروف قاب‌شده روی دیوار

• حرف اول نام بروی ملافه‌ها یا بالش‌ها

• لوازم‌تزیینی با اولین حرف یا نام کودک

• نام کودک با حروف روشن‌شونده  که به‌عنوان چراغ‌‌شب به‌صورت دوجانبه استفاده‌شود.


یک ناحیه راحت برای بزرگسالان اضافه کنید.

خرید اقساطی سرویس خواب نوزاد

بزرگسالان تمایل دارند که وقت خود را دراتاق‌کودک بگذرانند تا کودک بخوابد و یا کودک را تماشا کنند. صندلی راحت مانند یک مبل یا یک نیمکت تخت‌خوابی را هم ترجیح می‌دهند که مناسب زمان خواب کوتاه برای مادر و پدر است.


مقدار زیادی از فضای نگه‌داری به اتاق‌کودک اضافه کنید.

خرید سرویس خواب نوزاد

این باور نکردنی است که کودک کوچک به چه مقدار وسیله نیاز دارد. ترکیبی از نگه‌دارنده وسایل سبک، مانند جعبه‌ها، سبد‌ها و کشو‌ها را که در آن‌ها می‌توان به‌راحتی خرت‌و‌پرت‌ها  را نگه‌داری کرد، با فضای باز زیبا و مدرن مانند قفسه دیواری، برای نمایش یادگاری‌های مورد علاقه کودک، ایجاد کنید. قسمت پشتی قفسه های باز را به رنگ روشن و متضاد رنگ‌آمیزی کنید تا فضای اتاق بیشتر به‌نظر برسد. سیسمونی نوزاد خود را با دکوراسیون های این چنینی می توانید تطبیق دهید.

برخی از این ایده‌های جدید و مدرن را به اتاق‌کودک خود اضافه کنید. اتاق‌کودک مکان مناسبی برای آشنایی کودک شما با عشق همیشگی از طراحی خوب است. شما فضایی زیبا و جالب را ایجاد خواهید‌ کرد که یک فرد بزرگسال دوست‌دار طراحی آن را تحسین می‌کند و فضایی که کودک نیز می‌تواند در آن رشد کند.