یک تخت‌ دو طبقه بااندازه استاندارد و میز تحریر، رویای همه‌ی بزرگسالان متولد هزاره کار است. کسانی‌که سعی در استفاده بهینه از آپارتمان‌های کوچک دارند.

هیچکس نمی‌خواهد به بهانۀ کم‌جا‌ بودن یک خانه معامله بهم بخورد مخصوصا اگر این خانه‌ها تنها گزینه مقرون‌به‌صرفه باشند. می‌دانی که درست است! پس راه‌حل چیست؟ مسلما مبلمان ارگونومیک.

این تخت خواب، راحتی و به‌ همان اندازه کارآیی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید از هر نقطه محل‌ زندگی خود بهترین استفاده را ببرید. در مورد یک تخت‌ دو طبقه با میز تحریر برای بزرگسالان فکر کنید. در رختخواب بخواب و بر روی میز کار کن و فضای قابل‌استفاده بیشتری را در اتاق خود ذخیره کنید. این یک انتخاب برد- برد است.

مزایای تخت‌ دو طبقه با میز تحریر و کمد، شامل موارد زیر است:

• استفاده چند‌منظوره از فضا، به‌ عنوان مثال ناحیه زیر تخت می‌تواند به‌عنوان یک محل‌کار، قفسه‌ی کتاب، انبار، میز‌مطالعه یا محل بازی برای بچه‌ها شود.
• از نظر کاربردی برای افرادی که در یک اتاق با کسی بطور مشترک زندگی می‌کنند، مفید است.
• ایجاد فضای‌اضافی برای سایر فعالیت‌ها
• مناسب، راحت و عملی

اگر به فکر انتخاب یک تخت‌ دو طبقه برای مکان خود هستید، مطمئن شوید تختی که انتخاب می‌کنید متناسب با دکوراسیون خانه شما است. همچنین اندازه مجموعه‌ی تخت را در نظر بگیرید. اطمینان حاصل کنید که همراه با یک نردبان محکم و مونتاژ آسان است. قبل از خرید یکی از آنها در مورد طرح اتاق خود مشورت کنید تا ایده‌ای در مورد فضای قراردادن تخت‌ خواب داشته باشید. مواد مناسب یعنی فلز، چوب، فولاد و غیره را با‌دقت بررسی کنید. اگر یک نمونه سازه سنگین ، مانند یک تخت‌خواب دو طبقه و میز تحریر  را انتخاب کنید و قرار است طی چند ماه جا‌به‌جا شود، تغییر آن خیلی راحت نخواهد بود.


مدل های  متنوع و شیک تخت دو طبقه


تخت دو طبقه پسرانه

 تخت‌ دو طبقه به‌سبک قدیمی از چوب بلوط با روکشی به‌رنگ خاکستری ساخته‌شده‌ است. تخت‌خواب دو طبقه دارای یک میز توکار در کنار خود است. همچنین دارای قفسه کشودار با فضای کافی برای نگهداری وسایل و دو قفسه برای نمایش هدایا وجود دارد.


تخت دو طبقه دخترانه

تخت‌ دو طبقه دوقلو تمام چوب، مدرن، جالب و خاکستری. تاج‌تخت، پایین‌تخت و نرده‌های جانبی آن از الوارهای افقی عریض هستند. یک نردبان شیب‌دار عریض در یک طرف تخت و در طرف مقابل یک مجموعه قفسه باز قرار دارد. میزی مستطیل شکل در زیر تخت است.

مدل تخت دو طبقه

 مدل روستاییتخت دو طبقه کودکانه با یک میز در زیر آن که از چوب گردو و بدون روکش رنگ ساخته‌شده‌است. تخت‌ خواب دارای یک کمد‌ لباسی توکار در کنار و همچنین یک قفسه کوچک وپله‌ها برای رفتن به بالا است.

تخت دو طبقه کودک و نوجوان

یکتخت‌ دو طبقه مدرن و جذاب، برروی یک میز تحریر و کاناپه. دارای اسکلت با خطوط مستقیم فلزی، ستون‌های مربعی عمودی، نرده‌های جانبی افقی و یک نردبان شیب‌دار است. یک کاناپه تاشو دارای تشکی با روکش مشکی دارد. یک میز دارای صفحه L‌مانند به‌رنگ قهوه ای روشن است.

تخت دو طبقه کودک

تخت‌ دو طبقه سنتی جذاب برای دختران بروی یک کمد‌لباسی دو در و یک میز L‌مانند با یک قفسه باز قرار‌دارد. تاج‌ تخت و پایین‌ تخت به‌صورت قوس‌دار هستند. دارای نرده‌های افقی، نردبانی عمودی و پله‌های عریض است. کلیت آن از چوب ساخته‌شده که با رنگ سفید روکش شده‌است.

تخت دو طبقه ام دی اف

مجموعه سنتی برای یک اتاق‌خواب کم‌جا که با تخت‌ دو طبقه دارای تخت دوقلو در بالا و یک کمد میز آرایش در پایین مبله‌ شده‌ است. تخت خواب کاملا از چوب و به‌رنگ سفید ساخته‌شده‌ و دارای دو قفسه برای نگه‌داری وسایل است.

قیمت تخت دو طبقه

این تخت‌ دو طبقه با میزی در زیر آن، یک پیشنهاد عالی برای یک اتاق‌کار کوچک است. این تخت شامل یک تخت خواب دوقلو، یک صندلی تاشو، یک میز کوچک و یک قفسه کتاب نیم‌دایره‌ای است که فضایی برای استراحت درمحل کارتان فراهم می‌کند.

تخت‌دو طبقه دو قلو سنتی شیک با نردبان از جنس چوب و به‌رنگ قهوه‌ای متوسط. نرده‌های جانبی آن به صورت افقی هستند. تاج‌ تخت و پایین‌ تخت و نرده‌های عریض بالایی آن به‌صورت عمودی هستند. یک قفسه باز در قسمت جلویی، ققسه کشودار و یک میز در زیر تخت‌خواب قرار‌گرفته‌است.

تخت دو طیقه چوبی

این تخت‌ دو طبقه با سایز استاندارد و میزی در زیر آن پیشنهادی جالب برای همه کسانی است ‌که به‌دنبال برخی راه‌حل‌های صرفه‌جویی در فضا هستند. چوب به‌ رنگ روشن روکش و پرداخت‌شده‌ است. جذابیت گرم و دنجی را فراهم می‌کند.


تخت دو طبقه

طراحی غیرعادی برای تخت‌ دو طبقه در یک اتاق‌خواب کودک.این تخت  از تخته سه‌لا ساخته‌شده‌ است. تخت‌ خواب دارای یک تشک یک‌نفره در بالا و همچنین کشوهایی است که در پله‌ها پنهان‌شده‌ اند و یک میز کامپیوتر با کمد‌لباس در قسمت پایین قرار‌گرفته‌است.

تخت دو طبقه شیک

این مدل از تخت دو طبقه ایدهآل برای اتاقخواب کودک یا یک آپارتمان کوچک یا محل‌کار است. این تخت دو طبقه با سایز استاندارد، کم‌ ارتفاع با رنگ سفید و پرداخت شیک و‌ کهنه‌نما، مسحورکننده‌ است. این تخت از قفسه کشودار و میز زیر سطح تخت دوقلو تشکیل‌شده‌است.

تخت دو طبقه فلزی

یک تخت‌ دو طبقه دوقلوی زیبا با یک میز مستطیل‌ شکل و یک قفسه 6‌کشویی در زیر آن. تخت‌خواب دارای ستون‌های عمودی، نرده‌های جانبی افقی است. تاج‌ تخت و صفحه‌ پایینی دارای تخته‌ی عمودی و نردبان شیب‌دار است. قفسه کشودار دارای پایه‌های کروی‌شکل است. کشوها دارای دسته‌های قارچی‌شکل هستند.

مدل تخت دو طبقه فلزی

طراحی مدرن برای یک تخت‌ دو طبقه با اندازه استاندارد مدرن و میزی در زیر آن. تخت از جنس استیل ضد‌ زنگ با یک روکش خاکستری از رنگ‌های فلزی ساخته‌شده‌ است و برای نگهداری وسایل اضافی در قسمت پایین دارای قفسه اضافی است.

تخت دو طبقه نو جوان

این تخت‌ دو طبقه بااندازه‌ی استاندارد و  میزی در زیر آن طراحی‌ شده‌ است تا یک جذابیت مدرن و صاف را به اتاق‌خواب یا اتاق‌کار اضافه کند. یک فضای کار و آرامش‌بخش را در یک مکان جمع‌کرده‌است. باعث صرفه‌جویی قابل‌توجهی در فضا می‌شود.

تخت دو طبقه ارزان

تخت‌ خواب دو طبقه دوقلو بالای دوقلو با کوسن. تخت دو طبقه دوقلوی جالب برای دختران. تخت از جنس فلز به رنگ صورتی و سفید است. 

خرید اقساطی تخت دو طبقه

دارای جوانب، صفحه تاج‌ تخت و ‌پایین‌تخت افقی و نرده‌های ساده، میله‌های چارچوب باریک و یک نردبان شیب‌دار است. دو نیمکت ساده کوسن‌دار و یک میز تاشو در زیر تخت‌خواب است.

تخت دو طبقه سفید رنگ

این ست سنتی برای اتاق‌خواب کودکان، دنج است. اتاق با تخت‌ دو طبقه کم‌ارتفاع مبله‌شده‌ است. از چوب توپر (جامد) با یک کاور رنگ سفید و یک میز تحریر در کنار آن ساخته‌شده‌است. همچنین درای مجموعه‌ای از کشوها برای نگه‌داری لباس است.

خرید آنلاین تخت دو طبقه

تخت‌ دو طبقه مدرن بزرگسال با یک تخت دوقلو در قسمت بالا. تخت‌خواب از چوب توپر و با یک پوشش به‌رنگ خاکستری ساخته‌شده‌است.دارای یک کمدلباسی توکار در قسمت پایین و همچنین یک قفسه ‌است.

تخت دو طبقه دخترانه

مجموعه کم‌حجم و کارآمد در فضا برای اتاق‌خواب کودکان با تخت‌ دو طبقه با سایز استاندارد و یک میز توکار و یک کمد‌لباسی در زیر آن. تخت‌ خواب از چوب توپر ساخته‌شده‌است و دارای قسمت‌های سبز‌رنگ و فضای نگه‌داری اضافی در پله‌ها است.

تخت خواب دو طبقه

یک تخت‌ دو طبقه ساده اما عالی برای اتاق‌خواب کودکان. تخت‌خواب از چوب توپر با روکشی به‌رنگ سفید ساخته‌شده‌است. در قسمت جلو، دو مجموعه کشو و دو قفسه در اطراف آن برای نگه‌داری وسایل‌اضافی و فضای نمایش وسایل قرار دارد.

تخت دو طبقه ساده

تخت‌ دو طبقه سن لوئیز کامل با میز و قفسه. تخت‌ دو طبقه دوقلو جذاب از فلز به‌رنگ خاکستری تیره و روشن پوشیده‌شده‌است. این تخت از خطوط مستقیم، تاج‌ تخت، صفحه‌ پایینی تخت و نرده‌های جانبی افقی برخوردار است. یک نردبان به‌صورت عمودی و یک میز مستطیلی و چند قفسه باز دارد.

تخت دو طبقه روستایی

نمای روستایی با یک تخت‌ دو طبقه بااندازه‌ی استاندارد. اسکلت‌تخت از چوب بلوط و زمینه‌ رنگ روشن و بدون پرداخت، ساخته‌ شده‌ است. تخت‌ دو طبقه همراه با یک نردبان جمع‌ شدنی هماهنگ‌ شده که کمد‌ لباس و یک جفت کشو را پنهان می‌کند.

قیمت تخت دو طبقه کودک

این تخت‌ دو طبقه با اندازه‌ی استاندارد و میز، کاملا از چوب ساخته‌شده‌است. اسکلت چوبی به‌رنگ روشن است. مناسب اتاق‌کارهای مدرن با ترکیبی از مکان استراحت و فضای قابل‌توجهی برای کار است.

مدل تخت دو طبقه

تخت‌ دو طبقه سنتی دوقلو شیک بر روی یک میز شناور مستطیلی و قفسه‌کشودار. این تخت از چوب پرداخت‌شده به‌رنگ قهوه‌ای تیره است. تاج‌ تخت، صفحه پایین‌ تخت و  دیواره‌های جانبی پایینی به‌صورت عمودی چیده‌شده‌است. دیواره‌های جانبی افقی هستند و دارای نردبان شیب‌دار است.

مدل تخت دو طبقه نوجوان

چیدمان جذاب و زیبا برای اتاق‌خواب دخترانه که دارای تخت‌ دو طبقه از چوب بلوط به‌رنگ سفید با نرده آلومینیومی در پله‌ها است. با یک میز ساده و یک قفسه کتاب در پایین مجهز شده‌است.