آپارتمان نشینی در دنیای امروزی یکی از مواردیست که بسیاری از افراد، مخصوصا خانواده های پرجمعیت را با مشکل اساسی کمبود فضای داخلی مواجه کرده است. همان طور که برای هر مورد سختی یک راه حلی وجود دارد در این زمینه نیز با توجه به پیشرفت در صنف تولید مبلمان و زیرمجموعه آن  این موضوع را نیز می توان برطرف نمود. در رابطه با اتاق خواب باید بگوییم که برای اشخاص زیادی این محیط به عنوان فضای مهمی به حساب می آید زیرا مکانی برای بدست آوردن آرامش و همینطور برای آموزش کودکان تلقی می گردد. حال برای حل این مشکل می توانید به سراغ تخت دو طبقه بروید و متناسب با دکوراسیون اتاق خواب مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در کنار ابعاد شما باید زیبایی و کیفیت تخت را نیز اولویت قرار دهید زیرا این تخت خواب دو طبقه تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی محیط خواهد داشت و برای کودکان نیز باید جذاب باشد تا ساعاتی که در اتاق خواب خود سپری می کند برایش خسته کننده و کسل آور طی نشود. مدلی از تخت خواب دو طبقه را برگزینید که به اندازه کافی راحت باشد تا با  آرامش  بر روی آن  بتوانید استراحت کنید.

رنگ طوسی باعث کوچک شدن فضای اتاق خواب می شود

استفاده از رنگ سفید در تخت دوطبقه باعث بزرگ تر شدن اتاق خواب

رنگ قهوه ای تخت  دوطبقه مناسب برای اتاق های بزرگ

 تخت دو طبقه نوجوان برای دو فرزند دختر و پسر

هم خوانی رنگ تخت دو طبقه برای اتاق دختر و پسر

تخت دوطبقه مناسب برای نوجوان دختر


توصیه می کنیم برای خرید تخت دو طبقه  از نظرات فرزندانتان کمک بگیرید و سعی کنید تا حدی با توجه به خواسته آن ها مدل خاصی را برگزینید با اینکار هم به ایده آنها احترام گذاشته اید و هم ممکن است سلیقه شان خیلی به کارتان آید و نتیجه مثبت تری از خرید حاصل شود.

تخت خواب دو طبقه نوجوان دخترانه و پسرانه

هر انتخاب و خریدی قانونی داردکه  اگر به درستی رعایت شود بهترین ها از لحاظ قیمت، کیفیت و زیبایی عایدتان می گردد. تخت خواب دو طبقه مناسب برای رنج سنی نوجوان و بزرگسال می باشد و به دلایل امنیت جانی کودک، نمی توان از آن برای خرید سیسمونی و سرویس خواب نوزاد استفاده کرد. با توجه به افزایش طرح ها و مدل های گوناگون دیگر نیازی نیست نگران رنگ، مدل تخت و حنسیت فرزندانتان باشید. شما به سادگی می توانید تخت دو طبقه دخترانه و تخت دو طبقه پسرانه و یا ترکیبی از این دو را سفارش دهید و تحویل بگیرید.

خرید اینگونه تخت ها این است که دیگر نیازی نیست صبر کنید تا جنسیت فرزندتان مشخص شود و شما فقط باید بدانید که کدام طبقه برای کدام یک از فرزندانتان هست و متناسب با سلیقه وی سبک و رنگ مورد علاقه را بپسندین.

طراحی  مدرن تخت دو طبقه برای کودک دختر


ترکیب رنگ اتاق خواب با تخت دو طبقه

رنگ صورتی تخت  دو طبقه مناسب  کودک دختر

رنگ بندی صورتی برای تخت دو طبقه


انواع مدل تخت دو طبقه کشویی مدرن

و اما اینبار به سراغ تخت دو طبقه کشویی می رویم تخت هایی که کاربردهای بسیاری در تمامی محیط های کوچک دارد. تفاوت ناچیز این تخت ها با تخت خواب دو طبقه در ارتفاع تخت می باشد و در این نوع مدل نیازی به داشتن پله های زیاد برای رفتن به تخت بالایی نیست و به صورت تخت خواب نوجوان بوده و زیر تخت یک کشو به عنوان تخت میزبان طراحی شده است که به هنگام خواب به راحتی بیرون کشیده می شود و در زمان های دیگر به دلیل اینکه فضای کافی برای انجام روزمرگی داشته باشید، جمع می شود.


تخت دو طبقه کشویی مدرن


رنگ سفید در تولید تخت دو طبقه

 رنگ کرم در تخت دو طبقه

نکات انتخاب رنگ مناسب برای تخت دو طبقه

تخت دو طبقه مناسب دختر و پسر


 تخت خواب دو طبقه کودک و بزرگسال

بسیاری بر این تصور هستند که تخت دو طبقه تنها برای نوجوانان و کودکان مناسب می باشد در حالی که کاملا اشتباه بوده و امروزه انواع تخت دو طبقه  بزرگسال در طرح و رنگ های مدرن و جدید کارایی لازم و مناسب برای سنین بزرگسال را نیز دارا می باشد. شما می توانید در ادامه تصاویر تخت دو  طبقه برگسال و کودک را مشاهده بفرمایید.


نکات صحیح در انتخاب تخت دو طبقه

رنگ سفید، قهوه ای ، صورتی و آبی پر کاربردترین رنگ  در تخت دو طبقه

روکش های رنگی MDF برای استفاده در تخت دو طبقه

تخت دو طبقه  مناسب برای فضای کوچک

نکاتی جهت خرید تخت دو طبقه دخترانه

تناسب رنگ تخت دو طبقه با دکوراسیون اتاق خواب