میز تلویزیون کشودار ترکیبی از چندین کشو جادار که بویژه برای فضای محدود داخلی بسیار مفید است. نمونه خوب این طرح یک کنسول است که نه تنها فضای اضافی برای تلویزیون دارد بلکه برای قراردادن وسایل درداخل ودورازچشم هم موجود است. در این مقاله به معرفی میز تلویزیون هایی که چند کاربره هستند اشاره خواهیم کرد که ارزش افزوده مالی برای شما  دارد.


میز تلویزیون ارزان

میز تلویزیون کشودار شبیه دراور که چوب بلوط به رنگ تیره ساخته شده و  دید خیلی خاص و عالی دارد. می توان آن را در کنار دیگر مبلمان سنتی اتاق نشیمن فرارداد. این میز تلویزیون فضای فراوان دارد و به نظرشیک می آید.

مدل میز تلویزیون

اگربه روش عملی و کاربردی طراحی علاقه مند هستید، درآنصورت این کنسول جذاب است. میز تلویزیون ومیز آرایش دریکجا طراحی شده است. جلای براق وروشن چوب آن به فضای داخلی گرما و روشنی می بخشد. 

میز تلویزیون شیک

این کنسول به شکل میز تلویزیون است. رنگ آن زیبا ودوست داشتنی است. رنگ دیوار اتاق نشیمن خود را به شکل طرح کرباس درآورید ومیز تلویریون را همرنگ آن کنید تا با آن سازگار شود. 

قیمت میز تلویزیون

مجموعه کاربردی مبلمان منزل.صفحه کنسول مخصوص این تلویزیون مسطح است ودارای کشوهای جادار می باشد. به همین دلیل به عنوان میزتلویزیون و نیزیک میز آرایش قابل استفاده است. درقسمت پایین، فضایی برای ویدیو ودیگروسایل فراهم شده است.

میز تلویزیون ام دی اف

این میز تلویزیون ازشیشه وچوب ساخته شده است. دارای دوقفسه برای قراردادن وسایل تلویزیون وچهارکشو می باشد. درداخل آن فضای کافی وجادارتعبیه شده است. مناسب بخشی ازاتاق نشیمن است.


میز تلویزیون مدرن چوب

این مجموعه ازچوب اصل وروکش گره دار بلوط ساخته شده است. دراین مجموعه تلویزیون های صفحه مسطح 40 اینچی جای می گیرد. دارای کشو درچهار طرف می‌باشد؛ دستگیره های مفرغی،کشوهای تحتانی گردوخاک نمی‌گیرد؛ شیشه جلویی کنسول پخ ومسطح است ومحل کابل های برق به خوبی طراحی شده است وقابل رویت نیست.

میز تلوزیون مدرن چوبی

این مجموعه مبله میز تلویزیون مدل استوایی است. ازچوب ساخته شده و در آن سنگ های واقعی کارشده است. دارای قفسه های باز و برای قراردادن کلیه وسایل تزیینی ویادگاری ها مناسب است. قفسه ها، کشوها وکشوهای داخل این مجموعه برای وسایل الکترونیکی طراحی شده است.

مدل میز تلویزیون مدرن و شیک

مجموعه کنسول و میز تلویزیون ترکیبی استودیو مدل جسیکا {ویژه آپارتمان} نمای ترکیبی دوست داشتنی دارد. این مجموعه  کامل مناسب وزیبا برای منازل استیجاری  و همچنین مناسب وسایل واقلام دست دوم وترکیب آنها دراین مجموعه است. 

میز تلویزیون مدرن 2020

این کنسول شیک نسل جدید مبله مخصوص تلویزیون است ودو کمد جداگانه دارد.جنس چوب آن محکم وبراق می‌باشد. ارتفاع پایه های آن قابل تنظیم است. این کنسول بزرگ مناسب تلویزیون ودیگروسایل است.

خرید میز تلویزیون مدرن

کنسول مبلمان و وسایل صوتی وتصویری.

این میز تلویزیون بی نظیر برای قراردادن کلیه وسایل الکترونیکی دراتاق نشیمن طراحی شده است. این کنسول می تواند مناسب اغلب تلویزیون های صفحه مسطح باشد و فضای بسیاری بویژه برای کلیه وسایل الکترونیکی را فراهم می آورد.

قیمت میز تلویزیون مدرن

این میز تلویزیون کشودار مجهزبه 4 کشو برای فضای مخصوص وسایل صوتی وتصویری مناسب اتاق خواب و اتاق نشیمن می‌باشد.

میز تلویزیون دیواری ساده

این میز تلویزیون دارای 3 کشو  برای قراردادن وسایل صوتی وتصویری در اتاق نشمین نه چندان بزرگ مناسب می باشد.

میز تلوزیون دیواری چوبی

این میز تلوزیون  دارای 3 کشو می باشد و مناسب خانه های کوچکی است که فضای زیادی ندارد.