سیسمونی نوزاد یکی از مهمترین و اساسی ترین خریدهایی می باشد که تمامی والدین باید این خرید را انجام دهند. سرویس خواب نوزاد یکی از وسیله های سیسمونی نوزاد به شمار می رود که هر فردی بر اساس بودجه و هزینه ای که می خواهد پرداخت کند یکی از انواع آن را خریداری می نماید، بر این اساس باید بدانیدسرویس خواب برای نوزاد از جمله مهمترین خریدهای سیسمونی نوزاد به شمار می رود که شما باید در زمان خرید آن دقت بسیاری داشته باشید. برای اینکه با این نکات و ویژگی های آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه توضیحاتی را ارائه می دهیم.


سیسمونی نوزاد کیتی


فهرست

  • معرفی سیسمونی نوزاد
    • انواع مدل های سرویس خواب 
    •  تخت های دو طبقه 
    • روتختی 
    •  به رشد فرزند خود توجه داشته باشید 


معرفی سیسمونی نوزاد

همانطوری که بیان کردیم سرویس خواب نوزاد برای سیسمونی نوزاد یکی از مهمترین خریدهای نوزاد به شمار می رود که برخی از مهمترین ویژگی های آن عبارت است از :


                                       


1- انواع مدل های سرویس خواب 

شما باید بدانید در خرید سیسمونی نوزاد و سرویس خواب نوزاد تنوع بسیاری را یش روی خود دارید و یکی از آنها را که بیشتر می پسندید را می توانیدانتخاب کنید. یکی از نکاتی که باید به آن اهمیت دهید و تاثیر بسیاری در زیبایی سیسمونی دارد این است که سرویس خواب نوزاد را به صورت ست انتخاب کنید، در این صورت زیبایی و جذابیت بسیار بیشتری در وسیله های او به وجود می آید. به عنوان مثال اگر می خواهید تخت نوزاد خود را خریداری کنید، بهتر است کمد و یا بوفه آن را هم خریداری کنید تا تمامی وسایل نوزاد را بتوانید در آن جای دهید. همچنین اگر آنها به صورت ست انتخاب کنید زیبایی بیشتری در اتاق او به وجود خواهد آمد.

 بسیاری از خانواده ها به دلیل گران تر شدن سیسمونی نوزاد از اینکه سرویس خواب او را ست انتخاب کنند اجتناب می نمایند، در واقع شما باید بدانید هزینه هر یک از این ست ها بسیار متنوع است و شما هر یک از آنها را که بیشتر با شرایط ملی تان سازگاری دارد را می توانید خریداری کنید. اگر شما تصمیم به خرید سرویس خواب نوزاد گرفته اید باید تمامی تجهیزاتی که در این سرویس وجود دارد را خریداری نمایید. یکی از نکاتی که شما باید به آن توجه داشته باشید، رنگ این سرویس می باشد که اگر جنسیت نوزاد برایتان تفاوتی ندارد باید رنگ مشترک بین پسر و دختر را انتخاب کنید، به عنوان مثال نارنجی یکی از رنگ های مشترک به شمار می رود.


سرویس خواب نوزاد


2- تخت های دو طبقه 

بسیاری از خانواده ها امکان دارد که دو نوزاد داشته باشند و برای خرید سیسمونی نوزاد از هر یک از وسیله هایی را که خریداری می کنند یکی دیگر را هم تهیه کنند. بدون شک آنها در خرید سرویس خواب نوزاد شاید با مشکل مواجه شوند، چرا که بسیاری از افراد بر این باور هستند که تخت  نوزاد تنها یک نفره می باشد. این دسته از افراد باید بدانند که سرویس خواب برای نوزاد به صورت دو طبقه هم تولید می شود و اگر آنها دو کودک دارند دیگر برای خرید سیسمونی نوزاد به مشکل بر نمی خورند. کیفیت و ایمنی این تخت ها بسیار بالا است و شما نیازی نیست نگران امنیت کودک خود باشید، چرا که تمامی نکات ایمنی در ساخت و تولید این تخت ها رعایت شده است.


                              تخت خواب نوزاد    


3. روتختی 

 بدون شک شما باید برای سرویس خواب نوزاد خود، رو تختی و بالش تهیه کنید تا  زیبایی و جذابیت آن بیشتر شود. انتخاب روتختی و سرویس خواب برای سیسمونی نوزاد اهمیت بسیاری دارد و شما باید با کیفیت ترین و بهترین جنس آن را خریداری کنید، چرا که امکان دارد مجبور شوید روتختی را در فاصله های زمانی کمی بشویید. رنگ بندی که در هر یک از این روتختی ها وجود دارد بسیار متنوع می باشد و شما می توانید بر اساس سلیقه شخصی که دارید یکی از آنها را انتخاب کنید. 

دقت داشته باشید که اگر فرزند شما دختر است باید از رو تختی هایی که رنگ آنها دخترانه می باشد استفاده کنید رنگ دخترانه شاد که شما می توانید استفاده کنید صورتی و ... می باشد. همچنین اگر کودک شما پسر است باید از روتختی هایی که رنگ آنها پسرانه می باشد، مانند رنگ های آّبی، قرمز و ... استفاده کنید. در واقع رنگ های مشترک بسیار زیادی هم بین پسر و دختر وجود دارد که شما می توانید از بین آنها روتختی سیسمونی نوزاد خود را انتخاب کنید.


تخت خواب کودک

 

 به رشد فرزند خود توجه داشته باشید

 یکی از نکاتی که در خرید سیسمونی نوزاد و سرویس خواب و باید به آن توجه داشته باشید رشد فرزند شما می باشد، در واقع شما باید به خوبی بدانید کهفرزندتان در همان سن نمی ماند و روز به روز بزرگتر می شود، به همین دلیل باید برای او تخت خوابی را انتخاب کنید که مجبور نشوید بعد از یک سال تختدیگری را برای او خریداری کنید. به همین علت یکی از موضوعات بسیار مهمی که در خرید سیسمونی نوزاد و تخت خواب او باید به آن توجه داشته باشیدبررسی مدل های متنوع آن می باشد.

بسیاری از خانواده ها شاید نگران هزینه های خود نباشند و به همین دلیل تختخوابی را برای نوزاد خود انتخاب کنندکه تنها تا یک سال از آنها می توان استفاده نمود، ولی برخی دیگر از خانواده ها شاید هزینه پرداخت یک تخت دیگر را در سال بعد نداشته باشند، به همین دلیل باید آنها تختخوابی را خریداری کنند که تا 7 سال و یا بیشتر کودک بتواند از آن استفاده کند.برخی از این تخت ها که اندازه بزرگتری دارند، حفاظی درون آنها تعبیه شده است که شما می توانید زمانی که نوزادتان بزرگتر شد آن حفاظ را از روی تخت بردارید. شما اگر برایتان خرید سیسمونی نوزاد اهمیت زیادی دارد، باید به نکاتی که در بالا بیان کردیم توجه بسیاری داشته باشید، چرا که از این طریق بهترین و زیباترین سرویس خواب را برای نوزاد خود می توانید تهیه کنید. کیفیت و جنس هر یک از این تخت خواب ها هم متنوع است و شما بر اساس سلیقه شخصی خود و هزینه ای که می خواهید پرداخت کنید، یکی از آنها را می توانید انتخاب کنید.