انتخاب سرویس خواب نوزاد مناسب یکی از مهمترین دغدغه های خرید سیسمونی به شمار می رود و باید توجه زیادی به آن شود. اجزایی که سرویس خواب نوزاد را تشکیل می دهد شامل: گهواره نوزادی، تخت خواب  و کمد نوزادی، پتو و لحاف کودک، دراور، کمد و ... می باشد. اصولا والدین قبل از تولد فرزند خود به فکر خرید سیسمونی ایده آل می باشند و در این زمینه مهم ترین گزینه در لیست خرید سیسمونی، سرویس خواب نوزاد بوده که در کنار لوازم مورد نیاز دیگر در اتاق کودک به زیبایی چیدمان می گردد. در کل خرید گهواره یا تخت کوچک و ست لحاف، تشک و بالش از لوازم تشکیل دهنده سرویس خواب نوزاد می باشد. دقت نمایید که جنس ست خواب نوزاد شما باید ضد حساسیت و نرم و لطیف باشد تا به کودک شما آسیبی وارد نگردد. 

  
جدید ترین مدل سیسمونی نوزاد

استفاده از تخت خواب نوزاد در روزها و ماه های اول بعد از تولد نوزاد زیاد به کار نمی آید و فرزند شما تا سن دو الی سه سالگی از گهواره یا تخت های کنار مادر استفاده می کند. توجه به کیفیت و دوام سرویس خواب نوزاد را در اولویت قرار دهید زیرا فراهم نمودن آرامش و سلامت کودک به دلیل استفاده زیاد از این لوازم، جزو مهم ترین مسائل از وظایف فرزند داری می باشد.

 قبل از اینکه به سراغ خرید سرویس خواب نوزاد بروید بررسی نمایید که چه نوع تخت و کمدی مناسب کودک تان است و تنها زیبایی و خاص بودن سرویس خواب را ملاک و معیار مناسب برای انتخاب قرار ندهید زیرا استانداردهای سرویس خواب نوزاد و سرویس خواب نوجوان و سرویس خواب کودک بسیار زیاد حائز اهمیت می باشد.

مدل جدید سرویس خواب نوزاد

سرویس خواب نوزاد و استاندارد های ابعادی آن

بارزترین ملاک جهت انتخاب تخت نوزاد، وزن و قد نوزادتان می باشد و در حالت کلی ابعاد دقیق و استانداردی  برای انتخاب و خرید تخت نوزاد وجود ندارد. در بسیاری از موارد والدین ترجیح می دهند از تخت های دو منظوره که هم برای سنین نوزادی و هم سنین بالاتر یعنی نوجوانی مناسب می باشد، استفاده نمایند. برای ممانعت از سقوط و افتادن کودک توصیه می کنیم از سرویس خواب نوزاد با لبه های بلند استفاده نمایید. شما می توانید این حفاظ ها را با بزرگ تر شدن فرزندتان بردارید تا تخت مورد نظرتان مناسب برای سن نوجونی کودک تان گردد از طرفی ارتفاع تخت نیز قابل تغییر و تنظیم می باشد.

 

سرویس خواب نوزادی شیک و ساده
تخت نوزادی و ارتفاع آن

داشتن لبه های بلند برای تخت خواب نوزاد مهم می باشد و بر اساس ویژگی های جسمی کودک قابل تغییر بوده. در صورتی که نوزاد شما شیر خوار  نمی باشد مناسب ترین ارتفاع تخت از سطح زمین 20 الی 30 سانتی متر می باشد. زمانی که کودک بزرگتر می شود و قد او نیز تغییر می کند، استاندارد ارتفاع نسبت به سطح زمین 30 الی 40 سانتی متر در نظر گرفته می شود در صورت متفاوت بودن قد کودک نسبت به میانگین سنی، ارتفاع نیز قابل تغییر می باشد و ترجیحا صلاح این است که فاصله تخت از زمین نه خیلی زیاد و نه خیلی کم باشد.

سرویس خواب نوزادی جدید

سرویس خواب نوزادی و رنگ مناسب

طیف رنگ های گرم  و رنگ کرم تا استخونی بهترین گزینه ها برای سرویس خواب نوزاد می باشد زیرا رنگ های شاد علاوه بر بزرگتر نشان دادن فضای اتاق از لحاظ روانی نیز تاثیر خوبی نیز بر روی کودکتان خواهد گذاشت و در کنار این موارد در صورت کثیف شدن، لکه ها را نشان می دهد. با این وجود انتخاب رنگ برای اتاق خواب نوزاد، بسته به سلیقه افراد بسیار گسترده بوده و پدر و مادر های عزیز می توانند هر رنگی را برای سرویس خواب نوزادشان برگزینند.

شما می توانید تخت نوزاد را به صورت ست یا متضاد با رنگ دیوار های اتاق خواب داشته باشید. در کنار رنگ خود تخت به رنگ تشک تخت نیز توجه نمایید. زمانی پیش می آید که تخت خواب را به صورت دو طبقه خریداری می نمایید که می توانید رنگ آن را نیز مکمل یا متضاد هم انتخاب کنید.

رنگ زیبا برای سرویس خواب نوزاد

تخت خواب نوزاد و انتخاب جنس مناسب

به ترتیب بهترین جنس برای خرید سرویس خواب نوزاد در وهله اول چوب و بعد از آن ام دی اف و نئوپان برای کودک می باشد. استفاده از تخت هایی با لبه های تیز همچون فرفورژه گزینه کاملا اشتباهی برای کودکان و حتی بزرگسالان بوده، و برای رعایت نظافت فضا و جلوگیری ازتجمع حشرات، بهتر است تخت هایی را برگزینید که فضای زیرشان خالی باشد تا به راحتی امکان تمیز نمودن آن برایتان مقدور باشد. 
 
مدل شیک و مدرن سرویس خواب نوزاد
کشوهای زیرتخت، جای مناسبی برای جا دادن لوازم و لباس های کودک می باشد و باعث می گرد نظم بهتری به دکوراسیون اتاق خواب دهید.
در صورتی که تمایلی به داشتن تخت تمام چوب ندارید به راحتی می توانید از تخت خواب های ترکیبی ساخته شده از چوب و فلز استفاده نمایید. اما در نظر داشته باشید که محصولات چوبی همیشه و در همه حال شیک و مدرن هستند و با هر نوع سبک دکوراسیون و چیدمانی هماهنگی خاصی را دارا می باشند.
 سرویس خواب نوزاد سفید رنگ
 

سرویس خواب نوزاد و انتخاب مدل

 اگر می خواهید تخت مورد نیازتان همیشه شیک و به روز باشد سعی کنید تختی استاندارد با طراحی ساده را خریداری نمایید. نیاز شما از تخت خواب نوزاد و مدت زمانی که قرار است از آن استفاده نمایید بر تصمیمات شما بسیار تاثیرگزار خواهد بود. خرید مدل های فانتزی و به روز در صورتی که قصد دارید به مدت طولانی از تخت استفاده کنید، انتخاب درستی نمی باشد زیرا بعد از گذشت مدتی از طرح و مدل پشیمان خواهید شد. قرار دادن تخت خواب نوزاد زیر پنجره از زیبایی دکوراسیون اتاق خواب می کاهد در نتیجه در چیدمان نهایت دقت را داشته باشید تا مدل سرویس خواب نوزاد شما به طور کامل به چشم آید.
 
 
سرویس چوب سیسمونی
در صورتی که فضای اتاق کوچک باشد و شما راه دیگری برای چیدمان تخت خواب در زیر پنجره را نداشته باشید، بهتر است پرده ایی را در نظر بگیرید تا با وجود مزیت های نور طبیعی اتاق، از تابش مستقیم نور خورشید به روی صورت کودک تان جلوگیری نمایید.
مدل های فانتزی سرویس خواب نوزاد

20 روش بسیار جذاب برای تزئین اتاق خواب کودک 

هیچ وقت برای قدردانی کردن از یک طراحی خوب خیلی زود نیست. کودک شما ممکن است اهمیت ندهد که اتاقش چه شکلی باشد این موضوع بدین معناست که محل نگهداری کودک یکی از آخرین زمان‌هایی است که شما خودتان می‌توانید درمورد آن تصمیم بگیرید، قبل از اینکه آن‌ها به مرحله‌ای برسند که درمورد همه چیز نظر بدهند.

به دور از شوخی، اتاق کودک اولین خانه‌ی بچه‌ی شماست. و فضایی که آن‌ها را وارد این دنیا می‌کند باید به طور اغراق‌آمیزی جالب، ساکت و محیط سرگرم‌کننده‌ای پر از شگفتی‌ها باشد. البته اتاق کودک شما لازم است که برای شما هم راحت و قابل استفاده باشد.

پس به این 20 ایده‌ی اتاق کودک منحصر به فرد، نمونه‌ها و نکته‌ها اجازه دهید تا جریان تزئین شما را هدایت و آسان کنند. مداد رنگی‌های کلاسیک، بی‌رنگی‌های غیرمنتظره و تعبیرهای مدرن پیش روی ماست.

سیسمونی نوزاد

انتخاب یک لامپ جالب

در این اتاق خواب که تاسمین جانسون آن را طراحی کرده است، قسمت‌های نامتناسب - مثل عروسک به شکل مرغابی و صندلی، عکس‌های قاب‌دار و میز کشودار سنتی- یک فضای جداکننده به اتاق می‌دهد که به خوبی رده‌بندی سن  کودک را نشان می‌دهد. برای ایجاد تعادل، او یک لامپ آویز عجیب و غریب انتخاب کرد.

سرویس خواب نوزاد

سرمایه‌گذاری در وسایلی با عمر نامحدود

  یک قالی با گل‌هایی که طلایی رنگ  هستند کف اتاق خواب نوزاد  را پوشانده است. این فضا "یک مکان دنج برای تغذیه‌  اواخر شب است، اما یک روز محل خواب فرزند بالغ خواهد شد. وسایل شیک، نامحدود و چندمنظوره همیشه یک سرمایه‌گذاری خوب هستند.

کمد بچه

تزیین کردن کمدبچه

استودیو دی‌.بی این گوشه را به یک محل تعویض لباس شاد و سودمند تبدیل کرده که با یک گالری عکس دیواری زیبا، قفسه‌های شناور و قاب عکس حیوان مخملی قاب بندی شده است. انتخاب یک کمد بچه با کشو به جای قفسه‌های باز وسایل ضروری بدنما را از دید خارج کرده و فضا را با یک رنگ زرد خنثی طبقه بندی کرده است.
خرید سیسمونی نوزاد

چیدن وسایل جالب

در این طراحی قابل تحسین اتاق کودک از چانگو و کو، قسمت قفسه‌بندی شبیه یک خانه‌ی عروسکی درآمده است. گزینه‌های جالب خیلی زیادی بیرون آن وجود دارد که می‌تواند هرچیز معمولی را به چیزی مهیج و امیدبخش تبدیل کند.

خرید اقساطی سرویس خواب نوزاد

انتخاب یک تخت‌خواب جالب

تخت‌خواب نوزاد شما نباید به رنگ سفید ساده یا چوبی باشد. ما عاشق کناره‌ی مشکی مدرن تخت‌خواب در این اتاق کودک شدیم که آمبراینتریورز آن را طراحی کرده بود. قالی مخملی، کاغذدیواری عجیب و غریب و پرده‌های پلیسه‌‌ی بلند فضا را جداب کرده است. اما مهم‌تر از آن، هرگز محل نگهداری وسایل در اتاق کودک را دست کم نگیرید. سبدها و سطل‌ها گزینه‌ی خوبی هستند و همان‌طور که کودک بزرگ‌تر می‌شود می‌توانند دوباره تغییر کاربری دهند.

قیمت سرویس خواب نوزاد

وارد کردن دو گلایدر

گری میلانعکاس و همسرش جف ریچاردسون دو گلایدر غیرمعمول در اتاق کودکشان دارند. این روش، فرصتی برای داستان جمع خانوادگی است. اگر فضا اجازه دهد، وارد کردن دو صندلی گهواره‌ای یا گذاشتن یک عسلی اضافه- مخصوصا برای والدین دوقلو سودمند است.
مدل سیسمونی نوزاد

انتخاب اثاثه‌ی بادوام

این اتاق کودک داو در مرکز اتاق کودک میلان قرار دارد . نکته‌ی طرفدارانش چیست؟ به مبلمانتان با پارچه‌ی بیرونی یا مواد ضدلک دیگر رومبلی بزنید‌. چون برای مدت طولانی نو می‌ماند. انتخاب چنین فضایی می‌تواند به عنوان یک تخت‌خواب برای مهمان‌های شبانه دوبرابر شود و مکانی برای نشستن باشد، حتی اگر کودکان بازی کنند.

سرویس خواب نوزاد دخترانه

با رنگ جلب توجه کنید.

ما در جستجوی استفاده از رنگ‌های پرطراوت و غیرمنتظره‌ای در این اتاق کودک هستیم که استیون اسکلارف آن را طراحی کرده است. پس‌زمینه‌ی سبز هنوز به لطف الگوی عجیب و غریب احساس طراوت می‌دهد و فرش نارنجی-قرمز موجی از انرژی را می‌افزاید. صندلی دسته‌دار کلاسیک و میز تحریر نیز در حال اجرای کار و سبکی برای جمع خانوادگی طولانی است.

سرویس خواب پسرانه

نصب یک کتابخانه‌ی کوچک

با افزودن کتابخانه‌ی قفسه‌ای شناور کوچک در اتاق خواب کودکتان زمان داستان‌گویی را طولانی‌تر کنید و همه‌ی کتاب‌های مورد علاقه‌شان را در وقت خواب به او نشان دهید. آمبر اینتریرز مجموعه‌ای از کتاب‌ها را طراحی کرده‌ است که تزئین اتاق خواب را دوچندان می‌کند و به  دیوارهای سفید روح می‌بخشد.

سیسمونی نوزاد پسر

استفاده از قفسه

پتوها و حوله‌ها را با یک قفسه، یک نردبان نگهدارنده یا یک حوله خشک‌کن در دسترس قرار دهید. در این اتاق کودک که طراحان داخلی کامرون روبرت آن را طراحی کرده‌اند. قفسه‌ی چوبی حوله به نمای کلاسیک آن می‌افزاید، گرچه پتوهای زیبا وقت بیشتری می‌دهد تا در ورودی درخشش بیشتری داشته باشند.

سیسمونی نوزاد دختر

افزودن یک دیوار نقاشی

استودیو دی.بی دیوار پشت تخت‌خواب نوزاد را با عکس‌های جالب از گوسفند آراسته‌‌اند.(به طور امیدوارانه، آن‌ها خوش شانسی با رویاهای دلپذیر و پر از خواب به ارمغان می‌آورند.) شما نیز می‌توانید با ایجاد یک دیوار گالری از عکس‌های خانواده به احساسات آن بیفزایید.

سرویس خواب نوزاد ارزان

افزودن ریزه کاری های شخصی

 در این اتاق خواب قابل تحسین که میا بروس و کری گلدفارب آن را طراحی کرده‌ است، هرچیزی به اندازه‌ی کارکردش منحصر به فرد به نظر می‌رسد.) همیشه راحت‌ترین روش موازنه نیست!) این روش عسلی اتاق‌ خواب را مناسب‌تر کرده، اما ریزه‌کاری شخصی جالبی به اسم کودک روی آن اضافه شده است‌. همچنین ما عاشق طرح رنگ‌‌بندی در این اتاق شده‌ایم. مشتریان آن‌ها یک فضای روشن و شاد می‌خواستند، بنابراین طراحان تصمیم گرفتند تا با رنگ مرجانی آن را نمایان کنند. ته رنگ‌های نارنجی آن را از تغییر به صورتی پررنگ حفظ می‌کند.

خرید اقساطی سیسمونی نوزاد

دیوارها را خودت طراحی کن

از کاغذ دیواری الگودار برای پوشش دیوار عجیب و غریب استفاده کنید. (یا حتی توانایی‌هایتان را محک بزنید و الگوی خودتان را بکشید.) با طراحی امیلی هندرسون این زمینه‌ی حیوانات، اتاق کودک را شبیه سیرک منظم تصویری کرده است.

قیمت  سرویس خواب نوزاد

دستی به سروی اتاق بکشید

چون این یک اتاق کودک است، به این معناست که نیاز دارد تا خیلی عجیب و غریب و ملایم باشد. استودیو دی‌.بی یک رویکرد زاویه‌دارتری با نقاشی دیواری نموداری و آویز هندسی مدرن انتخاب کرده است. جزئیات رنگی و لایه‌ای از اشکال آن را به شکل هندسی مناسبی برای اتاق کودک سرزنده می‌کند.

قیمت سیسمونی نوزاد

انتخاب یک آویز مناسب

امیلی هندرسون می‌داند که خواب‌های شیرین از قایق‌های بادبانی چوبی کوچکی ساخته شده‌اند. این قایق‌ها، شخصیت و سرزندگی را بدون از بین بردن جذابیت یا جنبه ‌ی تزئینی به آن افزوده است.

کمد بچه

تغییر کاربری یک میز کشودار

اگر بودجه‌ی خیلی کمی دارید، قبل از آن که هرچیزی را که تاکنون داشته‌اید مصرف کنید، برای وسایل جدید ریخت و پاش نکنید. در این مکان، امیلی هندرسون یک میز کشودار را با قرار دادن یک تشک تعویض روی ان به میز تعویض لباس کودک تبدیل کرده است.

سیسمونی نوزاد دختر

فضا را شاد کنید.

این دیوارهای صورتی و سفید ملایم، به اتاق جریان گرما، راحتی و خوش‌بینی می‌دهد که مانع طاقت فرسا بودن و چیره شدن بر اتاق می‌شود. محل تزئینات را ساده و خنثی نگه‌دارید تا اتاق شبیه یک کنجی برای آرامش باشد. امیلی هندرسون چهارپایه ‌های سنتی و الهام گرفته از طبیعت را اورد تا فضا را کامل کند. 

نصب شمع‌دان‌های دیواری

فضای خالی سطوح و رومیزی‌ها را با نصب شمع‌دان دیواری به جای استفاده از چراغ رومیزی آزاد کنید. ما عاشق رنگ زرد این مکان شدیم که چانگو و وکو آن را طراحی کردند.- این رنگ واقعا به دیوارها روشنایی می‌بخشد.

مدل سرویس خواب نوزاد

ایجاد یک اتاق کودک با الهام از طبیعت

رنگ‌های آبی و صورتی را فراموش کنید و دیوار اتاق کودکتان را با صحنه‌ای الهام گرفته از طبیعت درست کنید، همان‌طور که امیلی هندرسون در این مکان انجام داده است. درخت‌های پرپشت احساس آرامش و سکون می‌دهد، وقتی لامپ بازتاب آن‌ها را نشان می‌دهد.

text
text

1 نظر شما

رضا نقی پور:
12 May 05:10:07 PM
پاسخ

خریدار سرویس مدرن ومحکمً سیسمونی نوزاد مستقیم از کارخانه هستم

شما هم نظر بدین