همگی ما وقتی نام خانه به گوشمان می خورد فضایی دلنشین و آرام در ذهنمان نقش می بندد زیرا همیشه به عنوان جایی برای داشتن حس آرامش به کار می آید در نتیجه تزئین آن باید با نهایت دقت و وسواس انجام گیرد. از آنجاییکه که اتاق خواب بهترین قسمت خانه برای داشتن خوابی آرام جهت استراحت به حساب می آید، باید زیبا ترین دیزاین را برای آن فضا در نظر گرفت. وسایلی که بتوانند حس خوب آرامش را برای ما به ارمغان بیاورد را نباید نادیده گرفت. از جمله این وسایل می توان تخت خواب را نام برد که شامل تخت خواب تک نفره و تخت خواب دو نفره می شود. در خرید تخت خواب دونفره شیک باید به موارد زیادی توجه نمود و آگاهی کامل در رابطه با کیفیت، جنس، قیمت و ... را داشته باشید تا بهترین نتیجه را از خرید خود بدست آورید.


شش ویژگی که باید در تختخواب دونفره جدید خود بهدنبال آن باشید.

تخت خواب دو نفره شیک

تخت‌ خواب مهمترین مبلمان خانگی است. تخت‌خواب باید راحت، بادوام و مقرون‌به‌صرفه باشد. تخت‌خواب مناسب به محیط اتاق‌خواب افزوده می‌شود در حالی‌که انتخاب نامناسب آن باعث اختلال در محیط می‌شود. شما همیشه باید فضای موجود برای نصب تخت‌خواب را در‌نظر داشته باشید و بر این اساس انتخاب کنید.

در اینجا تعدادی از ویژگی‌های موجود در طراحی‌های مدرن موجود است. درک تمام ویژگی‌ها و انتخاب مناسب که تمام نیازهای شما را برآورده کند، بسیار گیج‌کننده است. طرح‌های تخت‌خواب‌های دونفره دارای تعدادی ویژگی هستند. برخی از مهمترین موارد در زیر مشخص شده‌است:

خرید اقساطی تخت خواب دو نفره


1. جنس روکش: آنچه که به ظاهر هر تخت‌خوابی می‌افزاید، جنس روکش است. روکش باید با‌دوام باشد در‌حالی‌که باید در‌نظر داشته باشید که روکش از جنس مواد مقاوم به تغییر رنگ باشد. نگهداری آن باید آسان باشد و باید از یک طراحی مدرن متناسب با محیط اتاق‌خواب برخوردار باشد. باید به راحتی تمیز شوند.

تخت خواب دو نفره  دخترانه


2. ذخیره‌سازی هیدرولیک: ذخیره‌سازی مساله مهمی در سبک زندگی مدرن است. تخت خواب دونفره جدید شما باید به ذخیره‌سازی هیدرولیک مجهز شود. با استفاده از ماشین آلات هیدرولیک، نگه‌داری وسایل در زیر تخت به‌راحتی قابل‌استفاده و در‌دسترس می‌باشد.

قیمت تخت خواب دو نفره


3- نجاری بی‌صدا (جیرجیرکردن) : باید مواد مورد استفاده در نقاط اتصال تخت را بررسی کنید. شما می‌توانید در صورت استفاده از بست‌های باکیفیت و تکنیک‌های اتصال، از صداهای آزار‌دهنده جلوگیری کنید. بنابراین آسایش برای خود فراهم می‌کنید.

خرید اقساطی تخت خواب دو نفره


4- پرداخت چوب: در حین انتخاب تخت‌خواب، باید پرداخت کار را در‌ نظر داشته باشید و رنگ آن باید با سایر مبلمان موجود در اتاق‌خواب مطابقت داشته‌باشد. با توجه به سلیقه‌ی خود از بین پرداخت‌ها و ظاهر تخت‌خواب‌ها انتخاب کنید. پرداخت چوب ماهونی، پرداخت ذغالی، پرداخت گردویی و ظاهری سفید یا مینیمالی تعدادی از آنها هستند که شما می‌توانید انتخاب کنید.

تخت خواب دو نفره پسرانه


5- جنس تخت‌خواب: مهمترین چیزی که هنگام انتخاب تخت‌خواب باید در‌نظر داشته باشید مواد آن است. مواد تخت ‌خواب باید بادوام و مقرون‌به‌صرفه باشد. برخی از مواد مورد‌ استفاده تخته سه‌لا، چوب ساج برمه‌ای، چوب کاج و چوب کامپوزیت (مصنوعی) است.

خرید آنلاین تخت خواب دو نفره


6. جابجایی آسان: یکی از دشوارترین کارها نصب (مونتاژ) و جابجایی تخت‌ خواب است. مواد مورد استفاده باید سبک و سازگار با جابجایی باشد. اگر می‌خواهید تخت‌خواب خود را از یک اتاق به اتاق دیگر منتقل کنید یا در حال جابجایی به یک مکان جدید هستید، این مساله‌ی مهمی است.

تخت خواب دونفره اسپرتطرح‌های میز‌های آرایشی

میز آرایش یکی دیگر از مبلمان مهم اتاق‌خواب است. به ارزش زیبایی‌شناسی اتاق می‌افزاید و اتاق شما را بزرگتر نشان می‌دهد. تعدادی از انواع و پرداخت‌کاری مختلف موجود است. انتخاب طرح میز آرایشی که با سایر مبلمان موجود در اتاق خواب مطابقت داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. شما می‌توانید تعدادی مدل مانند آینه ایستاده، کمد‌لباسی یا آینه‌دیواری انتخاب کنید. شما می‌توانید از میان انواع مختلفی از پرداخت‌کاری‌ها مانند چوب ساج، چوب ماهون یا گردو انتخاب کنید. آینه مورد استفاده باید دارای کیفیت بالایی باشد تا از هرگونه بدنمایی (تغییر شکل) در بازتاب جلوگیری کند. بهترین مواد موجود برای آینه شیشه بلژیکی است.

میز آرایش


خرید میز آرایش

میز آرایش چوبی