اتاق‌های‌ خواب ما ممکن است کوچکتر شود، اما این بدان معنی نیست که شما باید امکاناتی را از دست بدهید. این صاحب‌خانه‌ها تعدادی اتاق‌‌خواب هوشمندانه‌ای را ساخته‌اند تا یک میز ترکیبی ‌آرایش و مطالعه ایجاد کنند. بنابراین آنها اکنون می‌توانند صبح‌ها برای کار آماده شوند و عصرها در جریان کارها قرار بگیرند، هر دو در یک نقطه اتفاق می‌افتد! نه تنها اتاق‌خواب عالی به‌نظر می‌رسند بلکه بسیاری از آنها دارای آینه‌های بلند تا سقف (آینه‌های قدی) هستند که باعث می‌شوند اتاق‌خواب بزرگتر به‌نظر برسد. از آنجا که شما نمی خواهید دو تکه مبلمان بخرید، فضای کف‌ اتاق شما نیز بی‌نظم و شلوغ نخواهد شد.

1- میز آرایش تو‌کار با نورپردازی پس‌زمینه آینه 

میز آرایش

در لیست همه دخترها برای زمانی‌که بزرگتر شوند میزآرایش با آینه نورپردازی‌شده، قرار دارد. این نوع آینه‌های دارای نورپردازی پس‌زمینه معمولا در برنامه‌های تلویزیونی هالیوود نمایش داده‌می‌شود که در آن گریمور،  بازیگران را جذاب می‌کند. با این‌حال، این طراحی داخلی میزآرایش به‌دلیل فضای داخلی با رنگ تیره و فضای کاربردی، بسیار راحت است. در کل، خوب است برای ذخیره وسایل خود یک آینه بزرگ با قفسه‌های اضافی داشته باشید.

2- میز تحریر سفارشی تمام سفید برای بچه‌ها

میز تحریر

در حالت ایده‌آل، یک میز تحریر مناسب در خانه برای بچه‌ها، به‌منظور مرور‌کردن مطالعاتشان بسیار مهم است. قرار دادن یک میزکار جداگانه برای بچه‌ها در واقع برای هر خانه ضروری است. یک میز مطالعه سفارشی تمام سفید که همراه با قفسه‌های نصب‌شده برای نشان‌دادن کتاب‌ها و مجموعه لوازم التحریر،  ایده خوبی است. علاوه‌بر این، این طراحی میز‌ تحریر برای مطالعه‌کردن در کل روز بدون اینکه در اتاق دچار حواس‌پرتی شوند، بسیار راحت است.


3- میز تحریر دیواری با قفسه

میز تحریر دیواری

یک میز تحریر دیواری به‌عنوان صرفه‌جویی در فضا برای اتاق‌خواب شما بسیار کاربردی و شیک است. به‌علاوه، قفسه‌های دیواری راهی عالی برای نمایش وسایل تزیینی یا کتاب‌ها هستند. با توجه به اینکه این میز‌مطالعه در گوشه‌ای از اتاق‌خواب کوچک شما قرار گرفته‌است، هنوز فضای کافی برای کار‌کردن شما دارد!


4- میز آرایش متصل به کمد

قیمت میز آرایش

این میز آرایش بسیار کوچک که از یک طرف به کمد‌لباس متصل شده‌است، دارای طراحی بی‌نظیری است! یک آینه توکار تاشو راحت و مناسب در قسمت بالای میز قرار‌دارد. بعد از آماده‌شدن شما می‌توانید به‌راحتی آن را جمع‌کنید و از آن به‌عنوان میزکار نیز استفاده کنید. با این‌حال، برای اینکه میز خسته کننده نشود، شما ممکن است آن را با گیاهان مصنوعی تزیین کنید یا مجموعه لوازم‌ آرایش خود را به نمایش بگذارید.


5- میز‌ تحریر کوچک با کشو‌های متصل

قیمت میز تحریر

این میز‌ تحریر کوچک سفارشی با کشوهای کم‌ارتفاع برای نگه‌داری وسایل، چقدر شگفت‌انگیز است؟ ظاهر آن بسیار تمیز و سرزنده است. شما هیچ‌وقت نمی‌توانید با فضای داخلی سفید و قهوه‌ای دچار اشتباه شوید! علاوه‌بر این، تمام این میز‌ تحریر ، کفپوش، دیوار و تخت‌خواب همه می‌توانند به‌طور سفارشی با طراحی یکسان ساخته شوند تا به یک اتاق کاملا هماهنگ تبدیل شود.


6- میز آرایش باریک با آینه بازشونده توکار

میز آرایش  ساده

اگر عاشق آرایش‌کردن هستید، پس باید میز آرایش خود را سفارش دهید. این به شما کمک می‌کند تا تمام لوازم‌ آرایش خود را مرتب نگه‌دارید و فضایی راحت برای استفاده از آن به شما می‌دهد. به‌عنوان مثال، این میز آرایش باریک برای اتاق‌خواب کوچک شما چقدر نبوغانه است؟ فضای زیادی را در اتاق‌خواب شما نمی‌گیرد. کشوهایش را بیرون بکشید و لوازم‌آرایش خود را در آن نگه‌دارید و آینه با طول خوبی داشته باشید که بتوانید از بالا با فشار آن را ببندید.


7- میز آرایش با آینه قدی بلند

میز آرایش شیک

این طرح مدرن با آینه قدی بلند و کشو‌ها برای میز آرایش شما بسیار زیبا است. هنگام طراحی میز آرایش، آینه یک ضروریت است. خوب است که شما مطمین شوید که هنگام نشستن پشت میزآرایشتان، آینه به اندازه کافی بزرگ و در ارتفاع مناسب واقع شده‌است.


8- میز آرایش تمام سفید همراه با کشوها

میز آرایش چوبی

چه کسی فضای نگهداری زیادی را برای اتاق‌خواب دوست ندارد؟ یک میز آرایش همراه با کشو‌ها برای شما بسیار مناسب است که وسایلتان را مرتب نگه‌دارید. همچنین، انتخاب وسایل تماما به‌رنگ سفید، هماهنگی با سایر وسایل اتاق‌خواب را آسان‌تر می‌کند.


9- میز آرایش با آینه تمام قد و صندلی سفارشی

میز آرایش  ام دی اف

یک میز آرایش با یک صندلی متصل، مکان نهایی برای آماده‌شدن است. همه در یک مجموعه هماهنگ با صندلی و یک میز آرایش جداگانه داخلی(توکار) برای اتاق‌خواب شما است. همچنین این طرح فضای نگهداری زیادی را در کشوها و ناحیه نیمکت به شما می‌دهد.


10- میز آرایش با قفسه داخلی(توکار) تلویزیون در اتاق‌خواب

خرید میز آرایش ارزان

این یکی دیگر از طراحی‌های دیدنی میز آرایش برای اتاق‌خواب کوچک شما است. این میز امکان نمایش کتاب‌ها، لوازم‌ آرایش و تلویزیون شما را دارد. به‌علاوه، این طراحی ساده تمام‌ رنگ سفید دارای کشوهای متصل، قفسه‌های دیواری و میز آرایش است. به‌نظر می‌رسد یک مکان خوب برای استراحت یا کار شما در هر زمان که می‌خواهید، است.


11- میز آرایش به سبک اجرایی

خرید اقساطی میز آرایش

اگر به‌دنبال یک طراحی میز آرایش درجه یک اما با طراحی ساده‌تر هستید، پس این مدل ممکن است برای شما مناسب باشد. چنین طراحی‌هایی به این شکل فضای زیادی را در اتاق‌خواب شما نمی‌گیرند. علاوه‌بر این، درست کنار تخت‌خواب قرار می‌گیرد و شما یک میزعسلی و آرایش دارید. برای حس اتاق‌خواب منحصر به‌فرد آن را با وسایل نورپردازی فانتزی برروی سقف  تزیین کنید.


12-میز آرایش تمام آینه با وسایل نورپردازی

مدل میز آرایش

این میز آرایش تمام آینه بی‌شک یکی از بهترین‌ها است. میز دیواری سفارشی و آینه‌ با طراحی بی‌نظیر صندلی همراه است. تنها با یک دیوار ساده و سفید در اتاق‌خواب هماهنگ می‌شود.


13- میز آرایش مجلل داخلی(توکار) در مکان کمد‌لباسی 

میز آرایش شیک

کمد‌های‌ لباس راهرویی (اتاق‌لباس) همیشه سمبل تجملات بوده‌اند، اما این روزها برای داشتن آنها نیازی به یک عمارت ندارید. این فضای میز آرایش داخل اتاق‌ لباس با چوبی تیره، کاربردی، زیبا و در عین حال متراکم است که به شما در نگهداری لوازم‌آرایش کمک می‌کند. از طرف دیگر، داشتن یک فضای نگهداری اختصاصی برای تمام زیورآلات شما باعث می‌شود که درهم‌ریختگی ایجاد نشود.


14- میز تحریر با قفسه‌های باز و آینه

میز تحریر نوجوان

حتی می‌توان کوچکترین فضاها را مجددا بازسازی کرد تا فضایی برای یک میز‌ تحریر فراهم شود. این میز‌ تحریر توکار به رنگ قهوه‌ای راهی برای پیشبرد شماست. به‌طور خلاصه، شما قفسه‌های تقسیم‌شده دارید تا کتاب‌های خود را نمایش دهید و یک کانتر برای این‌که در آن کار کنید.


15- میز‌ آرایش با فضای نگه‌داری

قیمت میز آرایش

میزهای‌ آرایش توکار ایده‌آل هستند، آنها کاملا برای نیازهای شما و فضای اتاق‌خواب کوچک شما ساخته‌ شده‌اند. کمدهای بالایی برای نگهداری وسایل مورد نیاز برای شما بسیار کارآمد هستند. همچنین، این میز آرایش به شما امکان می‌دهد صندلی خود را در زیر میز قرار دهید برای اینکه فضای رفت‌و‌آمد را نگیرید.


16- میز آرایش با آینه بزرگ و کمد متصل

میز آرایش عروس

اگر میز آرایش با طرح گسترده‌تر و باز‌تری را ترجیح می‌دهید، ممکن است عکس فوق باعث علاقه‌مندی شما شود. می‌توانید قفسه‌های دیواری دوتایی، کشوها و فضای کمد را پر‌کنید. به‌طور کلی، این نوع از طراحی ترکیبی از یک میز آرایش و یک میز تحریر است. میز مشترک وجود دارد، اما دارای صندلی‌های متفاوت با کاربرد‌های متفاوت است.


17- میزآرایش سفارشی با قفسه‌های دیواری

میز آرایش چوبی

این میز آرایش سفارشی، شیک و کوچک است. کمد سفید با قسمت بالا به‌رنگ قهوه‌ای و در کمد آینه به‌خوبی هماهنگ هستند. دارای 3 قفسه برروی دیوار است که برای نمایش لوازم‌ آرایش شما بسیار عالی است. به‌دلیل طراحی آن قطعا یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های اتاق محسوب می‌شود.