سرانجام هنگامی‌که شما بزرگ می‌شوید و اولین آپارتمان یا خانه‌ی خود را دارید،شما مکانی برای کمی تجملات در اختیار دارید. وقت آن است که میز‌آرایشی که همیشه می‌خواستید را به‌دست‌آورید. اما نباید یک میزآرایش ساده باشد. آنچه شما نیاز دارید یک میز ‌آرایش با آینه نورپردازی‌شده است. نور تنها راهی است که می‌توان از فونداسیون، کانسیلر، بلاش، سایه‌چشم، ریمل(و هر چیز دیگری که برای رسیدن به ظاهر مناسب استفاده می‌کنید) به‌طور کامل و بی‌عیب‌و‌نقص استفاده‌کرد.

میز قسمت آسان آن است، زیرا می‌توانید میزی هماهنگ با دکوراسیون اتاق‌خواب یا حمام پیدا کنید. میز آرایش ساخته‌شده از چوب خالص (یا چوب مصنوعی) با پایه‌های پهن و منحنی‌های ظریف، به‌رنگ سفید مناسب اتاقی مدرن در روستا یا مناطق‌گرمسیری است. میزآرایش با چوب تیره به سبک میز ‌تحریر قدیمی متناسب با دکوراسیون است. همچنین شما می‌توانید آنها را به سبک‌های چشمگیر، مدرن و هر سبک قابل‌تصور دیگر حتی با پهنای چهار فوت و عرض یک فوت پیدا کنید.

بسیاری از میزهای همراه با آینه از لامپ‌های فلورسنت برای روشنایی آینه و فضای کار شما استفاده می‌کنند. این انتخاب بدی است، زیرا نور روشن و سرد که توسط لامپ‌های فلورسنت تولید می‌شود، رنگ‌های طبیعی پوست را از‌بین می‌برد. آرایشی که زیر این نوع نور مناسب به‌نظر می‌رسد، معمولا در نورخورشید یا رستورانی غیر از مک دونالد خیلی سنگین دیده‌می‌شود.

در عوض به‌دنبال لامپ‌های ال‌ای‌دی باشید که نور گرم آنها به نور‌طبیعی خورشید شباهت دارند. بسیاری از میز ‌آرایش‌های امروزی با آینه‌های چراغ‌دار دارای تعداد زیادی ال‌ای‌دی هستند تا از همه جهات به‌طور مساوی نور تولید کنند. خواه این چراغ‌ها مستقیما در پریزهای مستقر‌شده برروی آینه باشند یا ال‌ای‌دی‌های کوچکتر در داخل قاب شفاف اطراف آینه. .

آینه‌های دارای پریزهای چراغ ممکن است بهترین انتخاب در بین همه باشند، زیرا می‌توانید چراغ‌های نصب‌شده را با چراغ‌های‌ هالوژنی جایگزین کنید. بسیاری از متخصصان معتقدند که هالوژن حتی بهتر از نور ال‌ای‌دی برای استفاده در آرایش است. به این ترتیب، شما می‌توانید برای خودتان تصمیم بگیرید.

در انتها، آینه‌هایی وجود دارد که با هم برابر نیستند. ممکن است شما بخواهید یک میز ‌آرایش را با آینه چراغ‌دار چرخان در‌نظر بگیرید تا نمای مناسبی از چهره‌تان به شما ببخشد، یا آینه‌ای که بزرگ‌نمایی فوق‌العاده‌ای را ارایه دهد. تقریبا هر یک از این میزآ رایش‌ها به شما امکان می‌دهد چراغ‌ها را کم نور کنید (یا آنها را پرنورتر کنید)، اما مطمئن شوید که دارای این ویژگی است.


میز آرایش دیواری


میزآرایش  از جنس چوب با پرداخت سفید براق

صفحه‌ی میز به‌شکل مستطیل و دارای دو ردیف قفسه ‌کشودار است. کشوها در لبه برش داده‌شده‌اند. دارای یک آینه مستطیل شکل با 15 لامپ‌حبابی است که لامپ‌ها در 3 لبه‌ی آینه قرار‌گرفته‌اند.

میز آرایش ساده

مجموعه  مینیمالیستی برای یک کنسول آرایشی ساده در اتاق‌خواب، با میزی مدرن دارای یک کشو و صفحه‌ی شیشه‌ای در بالا، آینه با حاشیه صیقلی و چراغ‌های موجود در لبه‌ها و یک صندلی با روکش مخملی مبله شده‌است.میزآرایش زیبا از جنس چوب که با ‌رنگ سفید پرداخت شده‌

میز دارای پایه‌های زاویه‌دار بلند و در انتها اریب‌شده‌‌ است. دارای صفحه زیرمیز موجی شکل و قفسه با 2 کشو است. آینه مستطیلی شکل با لبه بالایی ظریف قوسی شکل که با زنجیره‌ای از چراغ‌ها روشن می‌شود.


میز آرایش شیک

قفسه محفظه‌دار ‌آرایشی به‌سبک قدیمی دست‌ساز که با استفاده از یک میز قدیمی با سطح آینه‌ای و یک کشو اضافی در قسمت جلویی، همراه با یک آینه مستطیلی شکل با لامپ‌های متصل ساخته‌شده‌است.


خرید میز آرایش ارزان

ظاهری مدرن برای میز آرایش ساده و در عین‌حال شیک. اینمیز از یک کابینت آلومینیومی با یک کشو ساخته‌شده که دارای محفظه‌های ویژه برای نگه‌داری لوازم‌آرایشی است. آینه در قسمت بالا با مجموعه‌ای از لامپ‌ها که در اطراف حاشیه تعبیه‌شده‌است دارای نمای زیبایی است.


میز آرایش عروس

میزآرایش مدرن و جذاب که  با آینه و فلز ساخته‌شده‌است. این میز دارای یک قسمت مرکزی مرتفع است که از آینه مستطیلی شکل در یک قاب پهن لامپ‌دار، پشتیبانی می‌کند. قفسه‌های کشو‌دار در دو طرف هستند. کشوها در لبه دارای برش هستند.


قیمت میز آرایش

این میزآرایش با آینه لامپ‌دار برای آپارتمان یا اتاق‌کار امروزی ایده‌آل است و به شما کمک می‌کند تا روز خود را به‌خوبی شروع کنید. بهترین نورپردازی را برای میزآرایش روزانه شما با 13 لامپ‌حبابی ایجاد می‌کند.


مدل میز آرایش ساده

طراحی آنتیک برای کنسول یا میز آرایشی به‌سبک قدیمی

میز از جنس چوب بلوط به‌ رنگ نقره‌ای با عناصر سیاه ساخته‌شده و یک آینه بلند همراه با چراغ‌ها‌ در دو طرف برروی دیوار قرار‌گرفته‌است. همه‌ی وسایل متناسب با چهارپایه است.


میز آرایش

میزآرایش شیک و زیبا با سطوح آینه‌‌ای. دارای صفحه‌ی رویی مستطیل شکل است. یک کشو بزرگ که 2 عدد کوچکتر در دو طرف آن قرارگرفته‌اند. همچنین دارای پایه‌های باریک زاویه‌دار است. یک آینه تخت بدون قاب دارای پایه‌ی مستطیلی شکل و 13 چراغ در امتداد حاشیه آن است.میز آرایش ساده

این مجموعه کامل میزآرایش مدرن با لامپ‌های حبابی تهیه‌شده‌است تا اطمینان حاصل‌شود که هر زن می‌‌تواند در هر‌زمان که بخواهد بهترین ظاهر را داشته باشد. ترکیب ظریف رنگ‌های تیره و سفید جذابیت بی‌انتهایی به این مجموعه میز آرایش زیبا می‌دهد.


میز آرایش آنتیک

میز آرایش ساخته از جنس چوب و با پرداخت به‌رنگ سفید.

این میز دارای صفحه رویه مستطیلی شکل، 2 صفحه‌ی کامل در دو‌طرف به‌عنوان تکیه‌گاه و یک قفسه کوچک دارای یک کشو در زیر آن است. یک آینه دیواری مستطیلی شکل  لامپ‌حبابی در طول 3 لبه دارد.


خرید اقساطی میز آرایش

این میز آرایش با آینه‌ی لامپ‌دار یک پیشنهاد فریبنده برای همه اتاق‌خواب‌های امروزی است. با 12 لامپ ال‌ای‌دی روشن‌شده‌است و روشنایی متناسب با کارهای روزمره آرایشی شما ایجاد می‌کند.


خرید آنلاین میز آرایش

میز کوچکی به‌سبک هالیوود برای میز آرایش اتاق‌خواب از جنس چوب به‌رنگ سفید ساخته‌شده‌است. با چهارپایه‌ای از جنس آلومینیوم‌کروم و نشیمن‌گاه قابل‌تنظیم هماهنگ است. 


میز آرایش شیک

میزآرایش شیک و زیبا با سطوح آینه‌‌ای. دارای صفحه‌ی رویی مستطیل شکل است. یک کشو بزرگ در وسط و کشوهای کوچکتر در دو طرف آن قرارگرفته‌اند. همچنین دارای پایه‌های باریک زاویه‌دار است. یک آینه چند وجهی با قاب دارای پایه‌ی مستطیلی شکل و 10 چراغ در امتداد حاشیه آن است.


خرید اقساطی میز آرایش

این میز آرایش با آینه چراغ‌دار یک پیشنهاد عالی برای همه کسانی است که می‌خواهند کمی زرق‌و‌برق شیک به اتاق‌خواب اضافه کنند. منحنی‌های ظریف عملکرد مهمی را پنهان می‌کنند.


مجموعه میز آرایش با آینه هیلبرت

خرید میز آرایش

این میز آرایش چراغ‌دار با طراحی و سبک سنتی از مجموعه هیلبرت برای فضاهای کوچک مناسب خواهد‌بود. این میز آرایش دارای دو کشوی جانبی برای نگه‌داری لوازم‌ آرایش و لوازم‌زینتی است.

مجموعه میزآرایش شارلمان با آینه 

میز آرایش دخترانه

مجموعه میز آرایش کلاسیک شگفت‌انگیز برای لوازم ‌آرایش، جواهرات و لوازم‌ زینتی شما. این تکه جذاب از مبلمان از تخته ام‌دی‌اف و چوب ساخته‌شده‌است و ماهرانه به‌صورت گل‌های سیاه کنده‌کاری شده‌است.


میز آرایش زنانه

میز آرایش مینیمالیستی با طراحی قدیمی و  از جنس چوب کاج با روکش به‌رنگ بژ روشن ساخته‌شده‌است. با یک چهارپایه به سبک مشابه هماهنگ‌‌شده و یک آینه چندتکه پایان بخش این مجموعه است.

مجموعه میز آرایش با آینه

میز کنسول

مجموعه میز آرایش شامل یک میز با چراغ‌ها و آینه‌ی چراغ‌دار است. این ساختار چوبی دارای پرداخت به‌رنگ سفید کلاسیک است که با هر نوع طراحی داخلی مطابقت دارد. کشوهای کاربردی، فضای نگه‌داری وسیعی برای لوازم‌آرایش فراهم می‌کنند.


میز آرایش چوبی

ترکیب آنتیک مبلمان در یک اتاق‌خواب بزرگ که با میزآرایش مبله‌شده‌است. میز آرایش از چوب خالص با روکش سیاه رنگ و عناصر نقره‌ای و یک آینه تزیینی مستطیلی شکل در بالای آن ساخته‌شده‌است.


مجموعه میز آرایش سه‌تکه تاشو با آینه ونسونویل 

آینه درواور

مجموعه آرایشی چوبی شیک به رنگ سفید. یک میز و چهارپایه (نشیمن‌گاه با روکشی از پارچه نقره‌ای با نقوش گل کرمی رنگ) دارای پایه‌های منحنی، چندین کشو با دستگیره‌های فلزی سفید به‌شکل گل رز،  آینه بیضی سه‌تکه، ستون‌های چرخنده که به لبه‌های موج‌دار قفسه ثابت‌شده‌اند، است.


مجموعه میزآرایش با آینه 

میز ارایش ساده و شیک

مجموعه میز آرایش چوبی شیک به‌رنگ قهوه‌ای گرم. میزی با صفحه زیرمیزی موج‌دار و چهارپایه(نشیمن‌گاه پوشیده‌شده با پارچه سفید با نقوش گل به‌رنگ روشن) دارای پایه‌های موج‌دار بلند، چندین کشو با دستگیره‌های فلزی، یک آینه مورب بیضی شکل، 2 ستون مدور و ثابت‌شده به لبه عقب، است.


مجموعه هنری میز آرایش چوبی و به‌رنگ سفید پرداخت‌شده‌است. یک میز مستطیلی شکل و چهارپایه با پوشش پارچه‌ای ساده به‌رنگ بژ دارای پایه‌های صاف زاویه‌دارکه در انتها باریک می‌شوند، است. کشوها دستگیره‌های کوچک فلزی زینتی دارند. یک آینه مستطیل شکل دارای 2 صفحه جانبی کوچکتر لولا‌دار است.کنسول میز آرایشی ظریف با طراحی قدیمی که از چوب خالص با روکش سیاه رنگ ساخته‌شده و دارای کشوی کوچک سودمند در قسمت جلویی است. کنسول دارای آینه چرخشی و هماهنگ با چهارپایه در قسمت بالا ​​است.


کنسول میز آرایش آنتیک با ظاهری قدیمی که از چوب خالص به‌رنگ بژ ساخته‌شده و دارای حکاکی‌های تزیینی و یک آینه بال‌دار توکار در قسمت بالا و سه کشو کوچک برای نگه‌داری لوازم‌آرایشی اضافی است.

کنسول میز آرایشی خاص به‌سبک قدیمی که از چوب گردو با پرداخت براق و رنگ طبیعی ساخته‌شده‌است. میز آرایش دارای سه آینه متصل در بالا و همچنین دو قفسه نگه‌دارنده و یک قفسه مناسب است.

کنسول میز آرایش سنتی با عملکرد پیچیده که از چوب بلوط به‌رنگ مشکی با کشو کارآمد در قسمت جلویی ساخته‌شده‌است. کنسول دارای آینه بال‌دار در قسمت بالا است و یک چهارپایه راحت و رویه‌کوب است.


این میز آرایش فالکه متناسب با هر نوع دکوراسیون و سلیقه است که جذابیت ظریفی به اتاق‌خواب شما می‌دهد و شرایط ایده‌آلی را برای آرایش روزمره شما ایجاد می‌کند.  این مجموعه باشکوه شامل یک آینه سه‌تکه، میز و یک چهارپایه کوسن‌دار با روکش خاکستری روشن است. تمام آنچه که مورد‌نیاز شما است تا روز خود را شیک و برازنده شروع کنید. میز دارای دو کشو کوچک و یک کشو بزرگ در وسط است.


میز آرایش ظریف

میز از تخته ام‌دی‌اف با کیفیت عالی و چوب جنگلی با طراحی بی‌عیب ساخته‌شده‌است.