این طرح‌های تخت‌ دو طبقه به شما کمک می‌کند تا بتوانید تختی زیبا را بسازید که به‌یادگار برای فرزندان یا نوه‌های شما برای نسل آینده بماند. تخت‌خواب دو طبقه، تخت‌خوابی است که در فضای زیر آن دارای میز، حصار، فضای نگه‌داری یا یک منطقه بازی است. تخت از طریق پله‌ها یا نردبان قابل‌دسترسی است. به اتاق کوچک فضای بیشتری می‌دهد و کودک حسی همانند پادشاهی در قلعه خود دارد. 


1-‌ مدل تخت‌ دو طبقه کودک و نوجوان

این یک طرح ساده برای تخت‌ دو طبقه است اما دارای جزییات اضافی مانند پرده، نردبان طنابی است که می‌توانید به سلیقه خود آنها را قرار‌دهید یا ندهید. اگرچه می‌توانید حذفیات و جزییات خود را در طرح تغییر دهید، اما در‌کل می‌توانید تخت‌خوابی به طول تقریبا 11 فوت و کمی بیشتر از 3 فوت عرض داشته‌باشد.

تخت دو طبقه پسرانه

2-تخت‌ دو طبقه اردوگاهی جوان با پله

باور کنید یا نکنید شما می‌توانید یک تخت‌ دو طبقه اردوگاهی عالی را با هزینه کم بسازید. برای فضای کوچک بسیار عالی است و پله‌های منحصر‌به‌فرد آن، فضای بیشتری برروی دیوار به شما می‌دهد. ساخت آن فقط دو ساعت زمان می‌برد. در اینجا یک لیست خرید کامل، لیست ابزارها، دستورالعمل‌های عمومی، نمودارها و عکس‌های رنگی وجود دارد که به شما در ساخت آن کمک می‌کند.

تخت دو طبقه دخترانه

3-باشگاه کودکان و تخت‌ دو طبقه

ماری دیزاینز طرح این تخت‌ دو طبقه را به‌منظور ساختن چیزی که شما دوستش خواهید‌ داشت، طراحی کرده‌است. 

مدل تخت دو طبقه

4-طرح تخت‌ دو طبقه آتش‌نشانی

این تخت ‌خواب برای بچه‌های علاقمند‌به آتش‌نشانان مناسب است. اتاقک زیر تخت ممکن است برای یک تخت‌خواب سکویی شکل یا حتی کمد ‌لباس استفاده‌شود. با چند تغییر در طرح، شما حتی می‌توانید یک پایه را در انتهای دیگر پله‌ها برای نمای دیگری از ایستگاه آتش‌نشانی قرار‌دهید. 

تخت دو طبقه کودک و نوجوان

5-طرح‌های تخت ‌خواب دو طبقه

این طرح تخت‌ دو طبقه از Afloat.ca است. دارای طراحی بسیار ساده‌ای است و همچنین قرارگیری قطعات در کنار هم آسان می‌باشد. این یک تخت دو طبقه ساده اما محکم است که شما قادر خواهید بود برای نسل‌های بعدی آن را به‌ارث بگذارید. 

تخت دو طبقه کودک

6-طرح تخت‌ دو طبقه دست‌ساز لگو

همانطور که در تصویر نشان‌داده‌شده‌است، این طرح دارای فضای نگه‌داری بسیار و اتاقکی برای میز در زیر تخت است.

تخت دو طبقه ام دی اف

7-تخت‌ دو طبقه جوان

این طرح به شما امکان می‌دهد تا یک تخت‌ دو طبقه مدرن با دسترسی آسان به پله، تختی دوقلوی در قسمت بالا و فضای خالی کافی برای میز در قسمت زیر، جعبه اسباب‌بازی یا صندلی بسازید. 

قیمت تخت دو طبقه

8-طرح تخت‌ دو طبقه با یک قفسه کتاب کوچک و میز

برای ساخت تخت‌خوابی کم‌حجم، میز و مجموعه‌ی قفسه‌کتاب نسبتا ارزان، از این طرح رایگان تخت‌ دو طبقه استفاده کنید.

خرید اقساطی تخت دو طبقه

9-تخت‌ دو طبقه طرح اتوبوس‌کوچک و زمین‌بازی

این یک تخت‌ دو طبقه بسیار جالب است .با اینکه مقداری تشابه با سایر تخت‌های موجود در این لیست دارد اما به نظر می رسد بسیار متفاوت است. این تخت طوری طراحی‌شده‌است که مانند اتوبوس‌های قدیمی به‌نظر برسد. بنابراین در‌حالی‌که قسمت بالایی به‌عنوان تخت‌خواب استفاده می‌شود در داخل خانه‌بازی است. 

تخت دو طبقه فانتزی

 10-تخت دو طبقه دست‌ساز با طرح اتاقک( انبار) و درهای کشویی

اگر یک طرح غیرمعمولی برای ساختن تخت برای فرزندتان می‌خواهید، این طرح مناسب است. کودک شما بیش از هر زمان دیگری عاشق تخت‌خواب خود و قدردان شما خواهد‌بود. این طرح‌های تخت‌ دو طبقه دست‌ساز با دو در کشویی انبار که به هر دو طرف حرکت می‌کنند، هستند. همچنین در طراحی، سقف و یک پنجره جانبی وجود‌دارد. قسمت پایین باز است و ریل‌هایی در اطراف آن قرار‌دارد و فضای آزاد راحت در زیر آن وجود دارد که می‌توانید برای راحتی کودک خود میز یا حتی یک مبل قرار‌دهید.

تخت دو طبقه چوبی

11-طرح تخت‌خواب دوقلو دو طبقه با ارتفاع کم

طرح تخت‌ دو طبقه شامل چیز پیچیده‌ای نیست. این طرح فقط تخت دوقلویی است که به‌اندازه کافی ارتفاع دارد تا بتوان از اتاقک زیر آن به‌عنوان فضای نگه‌داری وسایل استفاده‌کرد.

خرید آنلاین تخت دو طبقه

12-تخت‌ دو طبقه با قفسه‌کتاب نردبانی

این طرح رایگان به شما کمک می‌کند تا یک تخت‌ دو طبقه دست‌ساز که دارای دو نردبان باشد را بسازید. یک نردبان برای بالا‌رفتن و دیگری قفسه‌ی‌کتاب‌های مورد علاقه شما است. 

تخت دو طبقه جوان

13-طرح تخت‌ دو طبقه دست‌ساز

برند بلک ‌اند‌ دکیر دارای طرحی رایگان برای یک تخت‌ دو طبقه دست‌ساز است که بر روی دو دیوار متصل‌شده و سپس با یک نردبان ساده از پایین به تخت‌خواب می‌رود. این یک طراحی ساده است که تا‌حد ممکن در فضا صرفه‌جویی می‌کند. 

قیمت تخت دو طبقه

14-تخت‌ دو طبقه مدرن

برند هوم‌دیپوت دارای طرح تخت‌ دو طبقه دست‌ساز است که مدلی مدرن را در یک پروژه سنتی معمولی قرار می‌دهد. تخت‌ دو طبقه در بالای تخت‌خوابی که در عکس نشان‌داده‌شده، ساخته‌شده‌است و مکانی دنج برای خوابیدن با یک تاج‌ تخت سفارشی است. 

تخت دو طبقه

15-تخت‌ دو طبقه خوابگاهی

باید اعتراف کنید که زندگی در خوابگاه می‌تواند یک تجربه شیرین و ترش باشد. شما در‌کنار هم اتاقی پر‌سر‌و‌صدا و خنده‌دار باید اتاق را مرتب کنید تا نیازهای اساسی خود را برآورده سازید. اندازه متوسط ​​یک اتاق خوابگاه در حدود 1219x است و همیشه این اندازه برای دو نفر کوچک است. از‌این‌رو یکی از اهداف اصلی در این سازماندهی ایجاد فضای بیشتر به‌خصوص برای نشستن و مطالعه است. این تخت دو طبقه دست‌ساز به شما کمک می‌کند تا همه‌ی کارها را انجام دهید. این تخت از طراحی بسیار خوبی برخوردار است و نردبان عمودی برروی پایه‌هایش دارد. قسمت پایین باز است و می‌توانید به‌عنوان مکان مطالعه استفاده کنید.

تخت دو طبقه بزگسال