1.میزتحریرهایی برای فضاهای کوچک

مدل میز تحریر

چه شما کارتان را از یک اداره به خانه جابه‌جا کنید یا فقط نیاز به مکانی برای وب‌گردی، پرداخت قبوض یا نگاه کردن به ایمیل‌هایتان داشته باشید یک فضای کاری با دکوراسیون داخلی شیک، برای کار کردن در خانه موثرتر خواهد بود. اما اگر شما اتاقی برای محیط کاری واقعی نداشته باشید، چه می‌کنید؟

اگر شما بتوانید میز تحریر کوچک و کاملی پیدا کنید، مشکلی نخواهید داشت. برای ارائه‌ی ایده‌ی خود، این‌جا چندین راه‌حل عالی برای فضای کوچک وجود دارد، از وسایل شناور تا سکوی ایستاده.

2-میز تحریر با پنجرۀ شناور

میز تحریر کودک

این طاقچه‌ کنار پنجره قطعا زیباست، اما زاویه‌هایش گوشه‌ی عجیب و غریبی ایجاد کرده‌اند که فضا را اشغال می‌کند. اینتر پاز دیزاین این محل عجیب را به یک محوطه‌ی کاری سودمند با یک میز تحریر سفارشی تبدیل کرده و برای متناسب کردن فضا طراحی کرده است.

گوشه‌های زاویه‌دار عجیب و غریب مانند این طاقچه برای بیشتر وسایل اداری نامتناسب هستند و یک میز تحریر معلق سفارشی شبیه به این میز راه‌حلی عالی است.

3.سبک مدرن میز تحریر متعلق به میانه‌ی قرن

قیمت میز تحریر

وسایل کم‌رنگ و مدرن مربوطه به میانه‌ی قرن در فضاهای کوچک کاربرد دارد. چون قسمت‌هایی شبیه این بخش عمده‌ای از تصویر را در تیررس قرار نمی‌دهد. این میز تحریر در اواخر 1950 در یک آپارتمان در پاریس توسط ماریون آلبرگ طراحی شده است، یک نمونه‌ی فوق‌العاده است. پرداخت چوبی زیبا و طراحی جمع و جور، یک تناسب شیک برای اتاق نشیمن کوچک ایجاد کرده است. یک قفسه‌ی کتاب بلند و جدید که برای نگهداری لوازم اداری استفاده شده، فضای اداری کاملا کاربردی را در خانه تکمیل می‌کند.

4.میز تحریر آلاچیقی کوچک

خرید اقساطی میز تحریر

حساب کردن هر اینچ در یک خانه‌ی بسیار کوچک می‌تواند سخت باشد. این خانه‌ی که متعلق به تریلر است طراح داخلی مگان جورجوپلاس با پر کردن یک آلاچیق خالی در اتاق خواب با یک میز تحریر توکار کوچک و یک تابلوی اعلانات چوبی، از پس چالش برآمده است.

5.میز تحریر لوسیت

میز تحریر دیواری

در فضاهای کوچک، قسمت‌های بزرگی از وسایل یک دست می‌تواند ناراحت‌کننده باشد، پس چرا نامرئی نمی‌شوند؟ یک میز تحریر ساخته شده از بلور شفاف لوسیت  را در نظر بگیرید. این میز در یک آپارتمان در نیویورک توسط طراح داخلی تارا بنت قرار گرفته است. یک کمد صورتی رنگ کوچک هم به عنوان میز و هم محل نگهداری لوازم اداری استفاده می‌شود.

6. پیشخوان گردان

خرید میز تحریر ارزان

به جای تلاش برای به زور جادادن یک میز تحریر سنتی در این محل کار خانگی کوچک، گروه طراحی معماران سی‌.دی.کی یک پیشخوان معلق چوبی و گردان را نصب کرده‌اند. ساختن چنین چیزی فضای بیشتری برای قفسه‌های کتاب و موارد دیگری که بعدا اضافه می‌شوند را خواید داشت. فضای خالی زیر میز تحریر معلق یا پیشخوان به صندلی‌ها اجازه می‌دهد تا به راحتی به اطراف حرکت کنند و مکان‌هایی را برای قرار دادن قفسه‌های کشودار و جعبه‌های نگه‌داری وسایل فراهم نمایند.

7.کشوی معلق

قیمت میز تحریر

در این آشپزخانه‌ی آبی که سارا برنارد طراح آن را نوسازی کرده است، یک میز تحریر کشودار معلق با یک پیشخوان از جنس  ستگ کوارتز در بالای آن، یک کنج اداری ایجاد کرده است که برای رجوع به دستوالعمل‌های آنلاین یا نگهداری به عنوان مرکز پیام خانگی بی‌نظیر است.

8.میز تحریر تاشو دست‌ساز

میز تحریر تاشو

تخت‌خواب تاشو بخش هوشمند وسایلی با فضای کم است که میز تحریر تاشو دست‌ساز از آپارتمان‌ تراپی الهام می‌گیرد. پایه‌ها و سطح روی میز همگی به لولاها وصل شده‌اند. این میز تحریر نصب شده به سمت دیوار تا می‌شود و وقتی احتیاج نباشد، با سطح مجاور دیوار متناسب می‌شود.

9.سکوی میز تحریر دست‌ساز

میز تحریر

پزشکان متخصص موافق هستند که یک میز کار کوچک برای سلامتی شما خوب است. پایه‌های میز تحریر مسی است که با دست انسان طرح‌ریزی شده است این موضوع را به اشتراک می‌گذارد که چگونه شما می‌توانید هر میزی در خانه را به میز تحریر کوچک تبدیل کرد. برای انجام این هنردستی احتیاج به دو ابزار اساسی دارید:  ابزار برش لوله‌ی مسی و آچار پیچ گوشتی. لوله‌ها و لوازم اتصالات و رویه‌ی میز در هر خانه‌ای موجود است.

10.قفسه‌بندی چارچوب مفتولی

مدل میز تحریر

یک تخته‌ به مجموعه‌ای قفسه‌بندی شده با  چارچوب سیمی یک میز تحریر شیک شگفت‌انگیز که در این آپارتمان سوئدی که در آلوم مک لری دیده می‌شود، اضافه شده است. پایه‌های قفسه‌بندی سیمی، طاقچه‌های دیوارکوب و قفسه‌بندی شده را می‌توان در هر فروشگاه لوازم خانگی یا مراکز خانگی خریداری کرد. پشت پایه های قفسه‌بندی را به دیوار تکیه دهید، تعدادی قفسه و میز تخریر را مونتاژ کنید و فورا یک فضای اداری خانگی ایجاد نمایید.

11.تغییر کاربری میز تحریر قدیمی

میز تحریر ام دی اف

ما عاشق قطعه‌های قدیمی و ارزانی هستیم که دارای شخصیت هستند. این‌جا، یک میز تحریر چوبی قدیمی با زرق و برقی زیبا قرار داده شده است تا به عنوان یک میز در این آپارتمان که به وسیله‌ی دکور مرسی-آنکساطراحی شده، کار کند. این میز تقریبا با هر اندازه‌ای از یک عسلی اتاق نشیمن ساده تا یک میز کناری اتاق غذاخوری طویل قابل استفاده است.

12‌.میز تحریر دوکاره

میز تحریر چوبی

لوازم دوکاره می‌توانند زندگی در یک خانه‌ی کوچک را جالب‌تر و کاربردی‌تر کنند. برای نمونه: این میز تحریر که به بار تبدیل می‌شود. طراحی آموزنده‌ی جون-آ-ترون است .کاربرد آن شامل فضای کافی قسمت پشتی برای گذاشتن 20 بطری  به علاوه یک شیار پنهان برای سطل یخ دارد. در پایان روز کاری، برای این که میز بار را  باز کنید، میز تحریر را تا کنید. این یک روش عالی برای پایان دادن به روز می‌باشد‌.

13.میز تحریر پیشخوان با میله‌های بلند

میز تحریر ارزان

خودآموزهای مبتدی می‌توانند یک گوشه‌ی بدون استفاده را به اداره‌ی خانگی تبدیل کنند. آن‌ها این کار را با ساختن این میز کناره برای دو نفر توسط غذاخوری زیبای طرحA  انجام دادند. ترکیبات اصلی شامل تخته‌ی چندلایه و تعدادی طاقچه‌ی قفسه‌بندی شده است. اگر  لازم باشد، چند قفسه‌ی دیواری می‌تواند بالای میز کار نصب شود.

14.میز تحریر با یک صندلی گاست

میز تحریر شیشه ای

 میز لوسیت مورد خوبی برای فضاهای کوچک است‌. افزودن یک صندلی گاست همان‌طور که در آپارتمان او که توسط طراحان داخلی لیندسی ماکرا شان داده شد، فضای کاری شما را تقریبا بهینه می‌کند.

15.میز تحریر در کمد

میز تحریر نوجوان

به لطف قفسه‌بندی دیواری و ارزان این کمد که  توسط الوم مک‌لری طراحی شده شامل یک میز تحریر کوچک و قفسه‌ای برای نگهداری وسایل برای مخفی کردن می‌باشد. دفتر کار داخل خانه‌ی شما به سادگی با بستن درب کشودار کمد پنهان می‌شود. خرده‌فروش‌های وسایل خانگی تنوعی از محصولات را ارائه می‌دهند که می‌تواند با ایجاد یک میز تحریر شبیه به این سازگار شود.

16.پیشخوان چوبی با لبه‌های دست‌نخورده

میز تحریر دیواری

به یک اتاق کوچک با میز کار چوبی دست‌نخورده کمی جاذبه‌ی طبیعی بیفزایید. این‌جا، طراحان معماری شزکت ام‌.دبلیو از یک تخته‌ی چوبی با حفره‌ها و گره‌هایی روی آن استفاده کردند تا یک میز تحریر دیواری باریک و زمخت خلق کنند که با بست‌های چوبی زاویه‌دار نصب شده‌اند‌. چنین میز کاری می‌تواند طویل و باریک باشد، اما هنوز هم در اتاق عالی به نظر می‌رسد.

17.میز تحریر دست دوم (سمساری)

میز تحریر ارزان

این میز تحریر کوچک یک میز کناره‌ی قدیمی و بلند است که در سمساری به قیمتی ارزان خریداری شده است. برای بخشیدن نگاهی نو به وسیله، طراحان داخلی در شرکت مرسی-آنکسا بر روی آن لایه‌برداری کرده‌اند.

18.دفتر خانگی در آشپزخانه

میز تحریر چوبی

در این‌جا چند ترفند ساده برای  صرفه‌جویی در فضا از تیم طراحی داخلی میگی ماسون و رویزن گیس

·         قبل از نصب میز تحریر کوچک در داخل آپارتمان مشتری  یک جای فیوز برای سیم‌ها ایجاد کنید تا سیم‌ها گره نخورند.

·         صندلی میز  تحریر میتواند به عنوان یک صندلی اضافی برای اتاق نشیمن هم عمل کند.

·         به دلیل این‌که مشتریان نیاز به فضای اضافی برای خوردن و کار کردن دارند، طراحان اتاقک آشپزخانه‌ی جمع و جوری با محل نگهداری وسایل زیر صندلی در سمت راست اضافه کردند- این فضا برای ناهار کاری یا جلسات کوچک با یک یا دو مشتری عالی است.