اولین مسئله ایی که ذهن پدر و مادر های عزیز را بعد از شنید خبر بچه دار شدنشان درگیر می نماید، فراهم کردن اتاق خوابی زیبا و رویایی برای فرزندشان است. و در این مورد سعی می کنند بهترین ها را در کنار هم چیدمان کنند و دیزاینی شیکی را برای اتاق خواب کودک به وجود آورند. سرویس خواب کودک جزو مهمترین وسایل در اتاق خواب به شمار می آید که باید در انتخاب و نوع چیدمان آن دقت بسیاری داشت.

شما در ابتدا باید بدانید که آیا فضای مناسب در اختیار دارید؟ نحوه چیدمانتان چگونه خواهد بود؟ چه مقدار هزینه برای خرید تخت و کمد نوزاد در نظر گرفته اید؟ آیا به دنبال برندهای معروف سرویس خواب نوزاد هستید؟ آیا نیاز دارید که همه تکه های یک سرویس خواب نوزاد را در کنار هم داشته باشید؟ جنسیت فرزندتان را می دانید؟ آیا مایل هستید که هارمونی رنگ ها بین وسایل را رعایت کنید و یا اینکه تفاوت بین رنگ ها برایتان جذابیت بیشتری خواهد داشت؟ و  سوال های این چنینی که ممکن است برای بسیاری از افراد پیش آید. نگران نباشید در ادامه سعی داریم هر کرام از این موارد را مورد بررسی قرار دهیم و راهکارهای مناسب برای آن را نیز معرفی کنیم تا از سردرگمی رهایی یابید.


مدل جدید سرویس خواب نوزاد


سرویس خواب نوزاد یاسمین


مارک های معروف سرویس خواب نوزاد دختر


مدل شیک تخت و کمد نوزاد


خب بهتر است برویم سراغ مورد اول و به ترتیب جلو برویم تا با خیالی آسوده دوران بارداری خود را بگذرانید.

گام اول، گام مهمی محسوب می شود زیرا باید بدانید که فضای خاصی را می توانید به عنوان اتاق خواب در نظر داشته باشید یا نه؟ در صورت مثبت بودن کاملا تکلیف مشخص می گردد و در غیر اینصورت تلاش شما فایده ایی نخواهد داشت. وقتی اتاقی وجود نداشته باشد خرید وسایل مورد نیاز برای کودک عملا کار بیهوده ایی تلقی می گردد. پس از مشخص شدن فضا اینبار تصمیم میگیریم که چه نوع چیدمان و یا دکوری را برای اتاق خواب در نظر بگیریم و همین موضوع تا حد زیادی کلیت دیدگاه شما و دیزاین کلی را مشخص خواهد کرد.

 

تخت نوزاد آویدحال اینکه شما باید اطلاعات کافی از قیمت سرویس خواب نوزاد را به طور کامل از طریق سایت ها و فروشگاه های فعال در این زمینه استخراج نموده و متناسب با میزان بودجه ایی که در اختیار دارید و همینطور با توجه به فضای موجود تکه های مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری نمایید. اینکه می گوییم بودجه و ابعاد را در نظر بگیرید این می باشد که اگر متراژ اتاق کم باشد بهتر است کمتر هزینه کنید و تکه های کمتری را برگزینید.
 برای صرفه جویی در میزان هزینه های صرف شده جهت خرید سیسمونی و سرویس خواب بهتر است صبور باشید و بعد از تشخیص جنسیت نوزاد شروع به تهیه وسایل مورد نیاز وی کنید. در این صورت اگر نوزادتان دختر بود می توانید سرویس خواب نوزاد دخترانه با رنگ های دخترانه و در صورت پسر بودن سرویس خواب نوزاد پسرانه با تم و رنگ های پسرانه را خریداری نمایید. برقراری و هماهنگی لازم بین رنگ تخت نوزاد با رنگ های موجود در دیگر وسایل سیسمونی نیز خلاقیت شما را می طلبد وخیلی راحت می توانید هارمونی خاصی را بین لوازم ایجاد کنید تا حس خوب و آرامش بخش را به فرزند خود انتقال دهید.