خواه فضای کوچکی داشته باشید یا واقعاً دوست دارید بچه­‌های شما یک اتاق خواب  را با هم به اشتراک بگذارند و در آن بخوابند، ما نسرگرم‌­کننده­‌ترین نمونه‌های تخت دو طبقه­ را برای بچه­‌ها پیدا کرده‌ایم که چیدمان اتاق خواب آنها را به یک سطح کاملاً جدید خواهد برد. تنها محدودیت این پروژه­‌های خارق العاده، تخیلات شماست. گذشته از همه این­‌ها، با این طراحی­‌های هوشمندانه، خوابیدن در اتاق کودک برای شما ممکن است گزینه بدی هم نباشد.


تخت‌ دو طبقه مدل ماشین

                                  تخت دو طبقه کودک

آیا همیشه آرزوی زدن به جاده را دارید؟ این تختخواب دو طبقه  محل پارک ایده­‌آلی برای علاقمندان به سفر است. شگفت زده آنکه این ماشین با یک درب ریلی و نردبان به شکل اسکیت که مخصوص اسکی روی آب است ساخته شده است.


تخت‌ دو طبقه پیچیده

                                 تخت دو طبقه ام دی اف

این تخت دو طبقه نوجوان ، با پله­‌ها و قفسه­‌های کتاب کامل شده است که ممکن است بهترین تخت دو طبقه‌­ای باشد که تا به حال دیده­ایم. 


تخت‌خواب سه‌­طبقه

                                            


تخت‌ دو طبقه­‌ای خصوصی

                                   مدل  تخت دو طبقه


تخت‌ دو طبقه‌­ای با پله

                         خرید تخت دو طبقه

 به جای یک نردبان، که ممکن است برای بچه­‌های کوچک ترسناک باشد، این یکی مجموعه‌­ای از پله­‌ها را دارد (ایده­‌های تخت‌خواب­‌های دوطبقه برای کودکان نوپا را به خاطر بسپارید) که کوچولوی شما را به سرزمین رویا خواهد برد. به­علاوه، با یک غلتک بیرون­ک‌ش و قفسه، این یکی برای اشتراک­‌گذاری با خانواده و دوستان عالی است. 


تخت‌ دو طبقه‌­ پیشرفته

                         تخت دو طبقه کودک و نوجوان

 قابکاری چوبی اطراف همراه با نردبان­های دستی، نه فقط برای دسترسی به تختخواب بالایی، بلکه در سرتاسر اتاق گسترش می­یابد؛ مناسب برای کودکانی که به معنای واقعی کلمه از دیوار بالا می روند (و سقف).


تخت دو طبقه‌­ ساخته­‌شده با نردبان

                     تخت دو طبقه دخترانه

 نردبان در کنار اینتخت‌خواب ایده مناسبی برای صرفه­‌جویی در فضای اضافی اتاق فرزند شماست.، لازم به ذکر نیست که خصوصیت غلتک تختخوب دوقلو، به شما این امکان را می‌دهد که موقعیت تشک پایینی را از افقی به عمودی با تختخواب تغییر دهید. 


تخت دو طبقه­‌ تک‌­نفره

                 تخت دو طبقه چوبی

 کودکانی که مجبور نیستند یک اتاق را به اشتراک بگذارند، نیز می­توانند از مزیت زندگی در تخت‌خواب دو طبقه لذت ببرند. این طرح "تخت بلندتر از سطح زمین"، اجازه می­دهد تا از قسمت بالا به عنوان فضای خواب استفاده شود، و مساحت زیر به عنوان یک میز، که در یک تن از فضای یک اتاق کوچک، صرفه جویی می­‌کند.


 تخت دو طبقه­ چوبی و شیک

               خرید اقساطی تخت دو طبقه

اگر شما عاشق ظاهری براق و مدرن از اسباب و اثاثیه و مبلمان کودک هستید، پس تختخواب­های آنها را دوست خواهید داشت. آنها در چهار رنگ می­آیند، ساخته شده از چوب کاج و با یک نردبان محکم.


تخت دو طبقه طرح نیروی دریایی و افسر

               تخت دو طبقه کودک و نوجوان

از آنجایی که تخت‌­های دو طبقه­ به طور مرسوم، حریم خصوصی را فریاد نمی­زنند، اضافه کردن پر‌د‌‌‌ه‌­های جداگانه بر روی تخت‌­ها جفت شده با میز آلاچیقی شخصی، همه تضمین می‌کنند که هر کودکی، فضای بیشتری برای خودش خواهد داشت.


تخت‌ دوطبقه­ شیک کلبه­‌ای

               خرید اینترنتی تخت دو طبقه

از خواب بیدار شدن و بازی کردن در این تخت خواب تازه به سبک مزرعه‌­ای کاملا قابل تنظیم، که به صورت کامل با گلدان­ها و یک کشوی دستی به بازار می­‌آید، که می­‌تواند برای استفاده بهینه از فضا یا داشتن فضای خواب اضافی مورد استفاده قرار گیرد. 


تخت‌ دو طبقه­ مدل تراکتور

                              خرید آنلاین تخت دو طبقه


تخت‌ دو طبقه­ مدل لگو

                 


تخت دو طبقه مدل پیشرفته صنعتی

              قیمت تخت دو طبقه

چهارچوب فلزی این تخت‌خواب­‌ها مثل این است کهاز قطعات لوله­‌کشی ساخته شده است. 


 تخت‌خواب سه طبقه‌­

             تخت خواب سه طبقه

چهارچوب این تخت خواب‌ها طوری طراحی شده‌­اند که به دیوار وصل شوند. اتاقی که بسترها از کناره­‌هایشان به آن چفت شده اند، و و طراحی ساده، ظاهری ساده‌­تر را ایجاد می­‌کند.


تخت‌ دوطبقه­ سرگرم­‌کننده و همراه با سرسره

              تخت سه طبقه

بهترین بخش درمورد تنظیم این تخت‌خواب این است که شما می­توانید آن را به طور کامل سفارشی کنید تا نیازهای خودتان را برطرف سازید. اما نگران حس "گیر افتادن" با آن نباشید. قطعات نه تنها قابل تعویض هستند، بلکه می­‌توانند جدا شوند و به طور جداگانه مورد استفاده قرار گیرند، به این معنی که چنانکه نیازهای خانواده‌‌ می‌توانید پیکربندی آن را تغییر دهید. جذابیت سرسره قسمت سرگرم کننده این نوع تخت دو طبقه است.


تخت دو طبقه متصل به دیوار

                             تخت دو طبقه پسرانه


تخت دو طبقه مدل اتوبوس 

               قیمت تخت دو طبقه

بیپ! بیپ! این چیزی نیست جز رویاهای شیرین فرزندتان. رز و آندریا با نزدیک شدن به سومین سالگرد تولد دخترشان، و به شمارش افتادن روزهای او در گهواره، این شیء دست­ساز سرعت گرفت تا تختخواب بزرگ شاهانه او را تمام کند.


تخت دو طبقه مدل ریسمانی

                    مدل تخت دو طبقه

مانند یک ننو مدرن که از طناب­‌های قوی معلق است، این پیچ و تاپ خوردگی مدرن بر روی تخت‌خواب‌­های قدیمی، یک راه‌­حل مبتکرانه برای ایجاد یک فضای خواب مشترک است.


تخت دو طبقه با گهواره

                 خرید اقساطی تخت دو طبقه

انتظار اضافه‌­شدن یک تازه‌­وارد به خانواده­‌تان را دارید؟ کودک نو­پای شما ممکن است آماده باشد تا موقعیت خود در گهواره را ترک کند و به بالا برود... به تختخواب بالایی! فضای مشترک خود با یک گهواره یا تخت دو طبقه کودک را سفارشی کنید. این پیکربندی، یک پلکان ساده برای دسترسی به تخت بالایی، قفسه­‌ها، نرده ایمنی محکم و قفسه­‌بندی را ترکیب شکل می­‌دهد. این گهواره حتی برای حرکت دادن و جابجایی آسان مجهز به چرخ‌­ها است. تختخواب برای چهار نفر

            تخت خواب نوجوان

طرح­‌های جدید با دیوار بالاروی، تخته­‌سیاه، چراغ مطالعه فردی، و دو تخت اضافی برای شب­‌نشینی قبل از خواب، به صورت کامل و یک­جا می­‌آیند. این، رویای یک بچه‌­شهری است.


تخت دو طبقه‌­ مدل خانه

                    مدل تخت دو طبقه

این طرح تخت دو طبقه­، در مجموعه‌­ای از رنگ­های روشن و درخشان و پیکربندی منجصربه‌­فرد موجود است. ما عاشق ماهیت نازک و جمع­‌و­جور تخت­‌ها، که راحتی حداکثری در حداقل مقدار فضا را فراهم می­کند، هستیم. 


تخت دو طبقه اختصاصی کودک و نوجوان

                         تخت دو طبقه کودک و نوجوان

تختخواب­‌های اختصاصی امکان پیکربندی­‌های متعدد از جمله به صورت تکی یا تخت دو طبقه با یک نردبان یکپارچه، فضای ذخیره‌­سازی و یک میز جانبی را فراهم می­‌کند.


تخت‌خواب‌­های هنرمندانه

                        خرید اقساطی تخت دو طبقه

تختخواب­‌های موج تو موج" دو­نفره، به عنوان یک تزئین اصلی مدرن برای اتاق خواب کودک شماست. ساخته­شده از مواد محکم و هنر­دستی برای سال­ها مقاومت در برابر بالا­رفتن. ترکیب نردبان در قالب قاب خمیده، شبیه تنه یک درخت است. این ساختار، خود به بازیگوشی با هنر شباهت دارد که هر کودکی دوست دارد روی آن بخوبد (یا از آن بالا برود). 


تخت دو طبقه مدل کلبه دنج

                       تخت دو طبقه کودک

محل خواب نهایی برای  کوچولویتان تختخواب دو طبقه‌ای الهام گرفته از خانه، برای یک فضای مشترک که به عنوان یک اتاق بازی دو نفره  عالی است.


تخت‌ دو طبقه مدل سنگ­‌نوردی

                           تخت دو طبقه دخترانه

انتخاب یک دیوار صخره­ای به جای نردبان سنتی، کمک کرده که تخت‌خواب­‌های بالایی به یک فضای خصوصی تبدیل شوند، که قطعاً ارزش صعود را دارد.