از جمله کارهای جالب و دلنشین که می توان برای اتاق نشیمن منزل خود انجام داد، انتخاب یک میز تلوزیون مناسب است.  البته گاهی انتخاب گزینه درست با مقداری سردرگمی نیز همراه خواهد بود. اما راهکار هایی  برای این مشکل وجود دارد که میتوان به راحتی آن را برطرف کرد و از انتخاب خود لذت برد.

در مرحله اول باید به این سوال خود بیاندیشید که میز تلویزیون  مورد نیاز من برای اتاق نشیمن باید چه شکلی و در چه ابعادی باشد و برای کدام قسمت نشیمن کارایی لازم را  داشته باشد.

در مرحله دوم دفترچه خود را بردارید و نکات منفی که در جایابی نامناسب میز تلویزیون می باشد را یادداشت کنید تا بتوانید برای دکوراسیون جدید از طرح هایی کمک بگیرید که اشتباهات و اشکالات کمی در آن وجود دارند. با این روش شما به راحتی قبل از خرید و اجرا، ایده خود را بررسی می نمایید و با خیالی آسوده پس از اطمینان از صحیح بودن تصمیم تان را عملی می کنید. حتی میتوانید برای  میز تلویزیون قدیمی خود  ایده جدید که متفاوت از اصل آن است کمک بگیرید.

مدل میز تلویزیون

9 مدل میز تلویزیون مدرن در اتاق نشیمن شما

 تلویزیون ها از بزرگ و بدقیافه گرفته تا باریک و تخت امروزی،همگی از نظر شکل و اندازه دستخوش تحول عظیمی شده‌اند. از این منظر تلویزیون های مدرن مسبب این تحول عظیمند. این تغییرات در راستای بهتر شدن صورت گرفته و تلویزیون ها از حالت رومیزی به حالت دیواری  تغییر کرده اند. در هر صورت تلویزیون همچنان باید وسیله‌ای برای سرگرمی خانواده باقی بماند. وقتی آن را در یک اتاق نشیمن نصب می‌کنید، جدای از کاربرد آن در خانه، مالک خانه انتظار دارد که  فضای زیبایی به دکوراسیون خانه‌اش ببخشد. اینکه مواد مدرنی برای ساخت اثاثیه امروز وجود دارد شکی وجود نداردو از طرفی این آزادی را به انسان می دهد که تلویزیون هایی متفاوت با تخیل انسان بسازد.


1-میز تلویزیون دیواری ساده 

میز تلویزیون دیواری جدید

تصور ما این است که مکان سرگرمی باید بزرگ باشد، زیرا حس آزادی عمل بیشتری می‌دهد و میتوان از وسایل دکوری برای تنوع بخشیدن استفاده کرد. در خانه‌های مدرن، میز تلویزیون یزرگ و قفسه دار فضای ذخیره‌ی اشیاء یا وسایل را دو برابر می کند که با تبدیل آن به ویترین وسایل تزئینی قالب جدیدی ایجاد می‌کند. اما برای فضای کوچک، ما باید نوآور و هوشمند باشیم. ایده‌هایی را انتخاب کنید که با میز تلویزیون هماهنگ باشد.با نصب کردن تلویزیون و چندین جعبه چوبی روی دیوار باعث می شود که فضای کافی در اتاق به وجود بیاید. برخی از این جعبه ها بسته می‌شوند تا بتوان وسایلی را داخل آنها پنهان کرد و برخی از آنها باز می‌مانند تا مجموعه ها را در معرض دید بگذارند.

2- میز تلویزیون چند کاربره

میز تلویزیون چوبی

قفسه های چوبی در گوشه های بالایی سمت چپ تلویزیون مانند محفظه ای امن برای جا دادن اشیاست و بنظر می‌رسد که تلویزیون روی سکو نصب شده باشد. محفظه مربع شکل  کنار آن قرار گرفته  و نورهای اسرارآمیزی از لامپ تعبیه شده بین این محفظه تابیده می شوند؛ این تلویزیون مدرن، ساده و زیبا است.

3-منحنی با سطح براق پر کننده فضای میز تلویزیون

خرید اقساطی میز تلویزیون

با کمک دیوارهای منحنی و براق که روی فضای داخلی قرار گرفته اند، به اتاق نشیمن خود حس آینده نگری بدهید. این واحد هوشمند که دور تلویزیون را فرا گرفته، بر اساس مد حرکت می‌کند. طراحی این میز تلویزیون به گونه ای است که شبیه قفسه منحنی چوبی است که چشمان همه را به سوی تلویزیون جلب می کند. میز تلویزیون سفید شفاف اینجاست که انعکاس زیبایی خانه شما را حفظ کند.

4- یک میز تلویزیون با فضایی پر از کتاب

میز تلویزیون با کتابخانه

این میز تلویزیون که با چوب محکم طراحی شده است، یک ابزار سرگرمی دیواری کامل است که حتی محفظه ای برای نگهداری کتاب هم دارد. به جای داشتن تلویزیون بزرگی که کل دیوار خانه شما را بپوشاند، بهتر است که میزی با اندازه‌های گوناگون برای چیدمان کتاب و وسایل زینتی ساخت. این کار باعث می شود که فضا جذاب و مرتب به نظر برسد و دقیقاً با هدف شما تطابق ایجاد کند.

5- فضای داخلی مینیمال برای چیدمان میز تلویزیون

میز تلویزیون مدرن  و شیک

میز تلویزیون سفید در کنار دیوار خاکستری، رویکردی مدرن است و حس آزادی و سبکبال بودن به ساکنان آن می‌دهد. کشوهای بلند روی زمین و محفظه های بزرگ را که روی دیوار ثابت شده اند را باز کنید، این محفظه ها فضای ذخیره ی کافی را برای سرگرم نگه داشتن شما و خانواده‌تان دارد.

6- میز تلوزیون بدون فضای خالی

باکس و میز تلویزیون تلفیقی مدرن

معمار بدون هیچگونه حرکت اضافه ای بر روی دیوار و فضای اطراف تلوزیون آن را در محفظه ای امن قرار داده است. او فضای کافی را برای حفظ نظم و سازماندهی فضا ارائه می کند؛ زیبایی سلیقه ای است و زیبایی در ساده نگه داشتن و اشغال کمترین فضا نهفته است.

7- میز تلویزیون چوبی غیر متعارف

میز تلویزیون مدرن چوبی
ایده ای که در اینجا به کار رفته ایجاد وسیله ای است که نه تنها فضای کافی برای قرار دادن وسایل دیگر ارائه می کند، بلکه سبک است و روی دیوار سنگینی نمی کند. تلویزیون روی یک سکوی مرتفع دوبخشی نگه داشته می شود که از فضای زیرین آن می توان برای قراردادن دستگاه دی‌وی‌دی و پلی‌استیشن استفاده کرد. رنگ کرم ، به نظر خالص و پاکیزه می‌رسد و فضا را درخشان می‌کند.

8- میز تلویزیون ساده اما شیک

میز تلویزیون مدرن 2020

با حرکت همزمان محفظه ها در فضایی که بخشی باز و بخشی بسته هستند، این میز تلویزیون را با فضا و همچنین قوه ی تخیل تان همخوانی دارد. استند پایینی با جعبه‌ی یک تکه بصورت مستطیل شکل تناسب درستی بوجود آورده و میز تلویزیون را ساده و شیک کرده است!

9- میز تلویزیون با خطوط یکنواخت اما تکمیل کننده فضا

خرید میز تلویزیون مدرن

 خطوط پهن و صاف یک تغییر غیرمعمول را به فضای داخلی منزل شما اضافه می‌کنند. در حالی که محفظه ایستاده و کشورهای بیرون آمدنی اشیا را پنهان می‌کنند، فضای باز را می‌توان برای نمایش وسایل تزئینی به کار برد. طراحی غیرمعمول و باشکوه و جذاب این میز تلویزیون، استقبال از تغییر طراحی مربع و مستطیل معمولی است.

انواع مدل های شلف و باکس دیواری میز تلویزیون  

آنچه در منزل بیشتر از هر وسیله دیگری مورد توجه  قرار می گیرد، تلویزیون می باشد در نتیجه در کنار تلویزیون انتخاب میز تلویزیون مناسب و همچنین ست نمودن شلف دیواری متناسب با میز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده تا دکوراسیون منزل شما در قسمتی که توجه افراد را به خودش جلب می نماید در درجه زیبایی و چشمگیری  بالایی قرار گیرد.

 

میز تلویزیون سفید

میز ال سی دی دیواری
خرید اینترنتی انواع میز تلویزیون
میز تلویزیون دیواری ساده
عکس جدید و ساده میز ال سی دی
باکس دیواری تلویزیون
 میز تلویزیون دیواری
قاب تلویزیون
 شلف دیواری

شلف دیواری ساده و جدید برای زیر میز تلویزیون

تلویزیون و دکوراسیون اطراف آن از جمله مهمترین نقطه مورد توجه افراد می باشد و به بیانی ساده تر نقطه کانونی اتاق نشیمن و پذیرایی به حساب می آید. در نتیجه همیشه باید مکانی را برای قرار دادن تلویزیون انتخاب کنید که فضای کافی جهت دکوراسیونی ساده و شیک داشته باشد و زیباترین دیزاین را برای آن برگزینید. این کار را هم به صورت دیواری و هم به صورت معمولی می توانید انجام دهید و فراموش نکنید جنس به کار رفته در پیاده سازی ایده هایتان بسیار مهم می باشد زیرا کیفیت بالا باعث بهتر دیده شدن دکوراسیون می گردد. در ادامه نمونه ایی از مدل های زیبا را قرار داده ایم تا شما دوستان عزیزان بتوانید ایده بگیرید و در منزل تان به کار ببرید.

نمونه دیگر از میز تلویزیون ها هستند که به صورت ادغامی با شلف دیواری بوده و شلف ها در زیر میز تعبیه شده اند و می توان تلویزیون را بر روی دیوار نصب نمود. توجه نمایید که انتخاب بهترین میز تلویزیون دیواری برای شما باید در اولویت قرار گیرد.

 

شلف و باکس دیواری میز تلویزیون
میز تلویزیون دیواری جدید
شلف دیواری و میز تلویزیون ساده
میز ال سی دی ام دی اف شیک
مدل های جدید میز تلویزیون ام دی اف
طرح دیوار سنگی برای پشت تلویزیون
طرح کتابخانه ایی میز ال سی دی
ویترین ایستاده کنار میز تلویزیون