وقتی حرف از زیبایی‌شناسی و عملی بودن میز تلویزیون به میان می‌آید، دسته‌بندی میز تلویزیون مدرن گزینه‌های بسیار مختلفی را پیشنهاد می‌کند. برخی قسمت‌ها باریک و دارای فضا هستند،در حالی که قسمت‌های دیگر کل دیوارها را اشغال می‌کند که فضای اضافی بیشتری برای نگهداری فراهم نماید. جنس میزها از چوب خالص تا پلاستیک و فایبرگلاس متغیر و شکل‌های آن به اندازه‌ای که تصور انسان اجازه می‌دهد، متفاوت هستند.


طراحی میزهای تلویزیون مدرن

مدل میز تلویزیون

مراکز سرگرمی معمولا بزرگ هستند و نیاز به فضای کمی دارند. درعوض، آن‌ها فضای نمایش و ذخیره‌ی اضافه‌تری را پیشنهاد می‌کنند. این‌ سبک از طراحی برای طرح‌بندی خانه‌های دل‌باز، بزرگ هستند. چون به ایجاد یک نقطه‌ی مرکزی در اتاق اصلی کمک می‌کند و همه‌ی آن فضای خالی دیوار را اشغال می‌کند. این میز تلویزیون دارای تعدادی صفحات کشویی است تا وسایل را هنگامی که قابل استفاده نیستند، پنهان کنند.

میز تلویزیون ارزان

میزهای تلویزیون چندکاره بزرگ هستند. اما تعداد کمی از آن‌ها به اندازه‌ی 360 درجه در مدل روندا دیزاین انعطاف‌پذیر هستند. میز از دو بخش تشکیل شده و شامل یک میز متحرک که به شما اجازه می‌دهد تا تلویزیون را از هر قسمت اتاق تماشا کنید. باتوجه به تغییرات سبک زندگی ما، چندکاره بودن یک الزام است، بنابراین داشتن یک مرکز سرگرمی منعطف ایده‌ی جالبی است.


ایجاد یک گالری برای تلویزیون کار آسانی نیست‌.  قفسه‌ی کتاب آنتولوژیا توسط استودیو 14 برای ماگ نیاز به گالری را با خلق یک الگوی جالب در اطراف تلویزیون و فراهم کردن فضا برای وسایل خارجی برطرف کرده‌است. این الگو یک مرکز رسانه‌ی کم‌فضا است که هم فضای کمی در آپارتمان می‌گیرد و هم  دکور دیواری جذابی را آماده می‌کند.

میزهای تلویزیون مدرن در طراحی داخلی

میز تلویزیون دیواری ام دی اف

معماری استودیو ویژن در یکی از پروژه‌های مسکونی، میز تلویزیون مدرن و جالبی را ساخته است.دیوار مستقل کوچک نه تنها یک تلویزیون را نگه‌میدارد، بلکه آشپزخانه و فضای غذاخوری را از اتاق نشیمن جدا می‌کند‌. از آن‌جایی که این دیوار هیچ قفسه‌ای ندارد و یا جزئیات اضافی دیگری دربر ندارد، هیچ مانعی در مسیر بین اتاق نشیمن و مناطق هم‌جوار ایجاد نمی‌کند.


معماران کارل درییر و بمبی دلینگر این خانه را در باواریای آلمان طراحی کرده‌اند. در فضای باز نشیمن معماران یک تقسیم‌کنندۀ اتاق مجهز به شومینه‌ی باز و تلویزیونی توکار ایجاد کرده‌اند. با نگاه کردن به سبک گالری هنر درمورد خانه، تلویزیون به طور کامل با طراحی داخلی و بازتاب کارهنری در زمینه متناسب شده است‌.


قیمت میز تلویزیون دیواری

معمارهای مجموعه پیتسو کدم (Pitsou Kedem) برای یکی از پروژه‌هایشان به سادگی یک تلویزیون را روی ستون نصب کردند تا مقداری فضا در اتاق خواب نگه‌دارند و یک میزتلویزیون مدرن براق ایجاد کنند. این طراحی به نتیجه‌ی مطلوبی می‌رسد و عملی است به شرطی که کابل‌ها از بین لوله‌ها بدون دیده شدن در نمای داخلی و خراب کردن ظاهر آن عبور کند. اگرچه این نوع از میزها برای ذخیره‌سازی مناسب نیستند، ولی برای فضاهای کوچک و فضاهای داخلی کوچک که جایی برای وسایل اضافی بزرگ ندارند، عالی هستند.


طراحی میزهای تلویزیون ایتالیایی آنتونلو

میزهای مدرن ایتالیایی آنتونلو شبیه به ستون‌های کوچک هستند، اما آن‌ها قاب‌های اضافی و قفسه‌هایی دارند که وسایل برقی کوچک را در آن‌جا می‌گذارند.

میز تلویزیون دیواری کوچک

اگرچه میزهای بی.آی.تی و تکنو کوچک هستند ولی  با پشت‌زمینۀ تلویزیون خوش‌نما و بزرگ و یک قفسه‌ی چوبی باز گرد برجسته است. وقتی می‌خواهیم موقعیت تلویزیون را تعیین کنیم، صفحه‌ی گردان موجب انعطاف‌پذیری بیشتر می‌شود. و فضای ذخیرۀ فراوان برای وسایل خارجی و رسانه‌های مختلف دیگر کافی است.


طراحی میزهای تلویزیون مدرن غیرمعمول

بسیاری از میزهای تلویزیون مدرن هنوز هم با شکل مستطیل هستند که به سادگی با مواد مدرن ساخته می‌شوند. اگر شما به دنبال چیزی واقعا متفاوت و جالب هستید، گزینه‌های دیگری وجود دارند‌.

میز تلویزیون مدرن چوب

میز تلویزیون بلوم  توسط لئون وان زانتن ساخته شده است. این میز یکی از غیرمعمول‌ترین میز تلویزیون‌هایی است که تا به حال دیده‌اید . ساخت چوبی این میز تلویزیون نمی‌توانست مدرن‌تر باشد. تصور مجدد به عنوان یک گلدان به جای میز بلوم یک چیز جالب توجه در خانه می‌شود که از سبک تکنولوژی یک تلویزیون عادی دور می‌شود. آماده کردن فضا برای وسایل خارجی و دهانه‌هایی برای کابل‌های بلوم یک ترکیب زیبا برای خانه‌ای مدرن یا کالا است.‌

میز تلویزیون مدرن چوبی

 میز تلویزیون کبرا مظهر مینیمالیسم است. صفحه‌ی منحنی براق ساخته شده از تخته‌ی سه‌لایه، دارای چندین سوکت برای وسایل صوتی و تصویری و ورودی کابل منحنی است. همچنین مجهز به چرخ‌ها و یک قفسه برای مجلات مختلف و وسایل برقی کوچک است. کبرا می‌تواند به آسانی از اتاقی به اتاق دیگر یا از گوشه‌ای به گوشه‌ی دیگر جابجا شود.


میز تلویزیون شیک

این میز تلویزیون مدرن یک میز تلویزیون مستطیلی عادی نیست‌. ویژگی مدرن بودن، طراحی موزاییکی قسمتی که دو کشوی ذخیره دارد، وسایل برقی بدشکل و مجلات می‌توانند پنهان شوند. اگرچه فضای باز اجازه می‌دهد که وسایل تزئینی بیشتری دیده شود. هرچند با چنین طراحی جذابی، به هیچ تزئین اضافی احتیاج ندارد، چون آن‌ها می‌توانند این قسمت‌ها را طوری درست کنند که خیلی تزئین‌شده به نظر برسد.

واحدهای تلویزیون دیواری مدرن

میز تلویزیون مدرن 2020

باکس‌ها دیواری در کنار میزهای تلویزیون خیلی سودمند هستند. آن‌ها حتی می‌توانند کل کتاب‌خانه‌ها را دربرگیرند. و طراحی مینیمال آن‌ها می‌تواند در اتاق‌های کوچک‌تر عمل کند که ممکن است فقط از فضای نگه‌داری اضافی سودمند شود. این میز تلویزیون که به وسیله‌ی موراسوتی طراحی شده، یک هالۀ نور غیرمعمول دارد که  برای دید بهتر صفحه تلویزیون منور می‌کند.


میز تلویزیون  مدرن و شیک

برونو پیامبینی تلویزیون را به یک قاب عکس تبدیل کرد. با ترکیب‌ سبک ‌های مدرن و سنتی، یک ترکیب نامعمول برای اتاق نشیمن ایجاد شد که تمرکز را بر روی  تلویزیون قرار داد. دو قفسه‌ی باز بالایی و زیرین صفحه‌ی تلویزیون اجازه می‌دهد که اشیای کوچک نگه‌داری شود، اما قسمت  بالای آن شکل غیرمعمولایجاد نموده است.


میز تلویزیون دیواری کوچک

یک میز تلویزیون مدرن و مشهور شکل جدید خود را از طراحی بونالدو گرفته است. صفحه‌ی دایره‌ای شکل با یک پایه‌ی دیواری برای تلویزیون و اندکی توکا ر و قفسه‌ها را برای پنهان کردن سیم ها ایجاد کرده است.


میزهای تلویزیون پاکینی و کاپلینی

طراحی‌های پاکینی و کاپلینی برای فضاهای داخلی کوچک و مدرن عالی هستند. آن‌ها شفاف هستند و هیچ جزئیات غیرضروری ندارند. مناسب با فضای ذخیره‌سازی ان‌ها می‌توانند وسایل اضافی را تجهیز کنند. اگرچه طراحی‌های مدرن‌ترین میز تلویزیون‌ها از پلاستیک، فایبرگلاس یا فلز ساخته‌شده‌اند، پاکینی و کاپلینی یک میز تلویزیون چوبی سخت برای اتاق استراحت پیشنهاد می‌کند که در یک طرح دلنواز و مینیمال است.

میز تلویزیون دیواری ساده

میز تلویزیون دیواری کوچک


میزهای تلویزیون مدرن پورادا

میزهای تلویزیون پورادا متفاوت‌تر از بقیه طرح‌ها ظاهر شده‌اند. واحدهای مناسب ذخیره‌سازی با پایه‌های مستقل بلند یک سیستم پایه‌ی تلویزیون را پیشنهاد می‌دهد، با قفسه‌های توکار به علاوه‌ی قفسه‌های شناور‌. آن‌ها می‌توانند در گوشه‌ یا برخی مکان‌ها ، مجاور دیوار قرار بگیرند. از آن‌جایی که آن‌ها نسبتا بلند هستند، برای خانه‌هایی با سقف مرتفع مناسب هستند.

قیمت میز تلویزیون

خرید اقساطی میز تلویزیون

مدل میز تلویزیون دیواری


طراحی میزهای تلویزیون مدرن چندکاره

وقتی فصا تنگ است، وسایل چندکاره می‌تواند ضروری باشد. اما کاربری میزهای تلویزیون فقط به ذخیره‌سازی منجر نمی‌شود.

قیمت میز تلویزیون مدرن

 ترکیب شعله‌هایی که ساعت‌ها می‌توان تماشا کرد و یک شومینۀ میز تلویزیون ؛ طراحان در شعله‌ی واقعی یک مرکز سرگرمی زیبا ایجاد کرده‌اند که متناسب با اتاق کوچک و طرح باز بزرگتری در منطقه‌ی نشیمن است که فضای قفسه‌ی اضافی برای کتاب‌ها و وسایل خارجی فراهم می‌کند. این میز تلویزیون افسانه‌ای، یک ارائه‌ی کامل از طراحی چندمنظوره‌ی مدرن است.

میز تلویزیون مدرن ام دی اف

مدل میز تلویزیون روو-اوور فیمار شامل یک دیوار نگه‌دارنده و قفسه‌ی نمایشگر است. واحد تلویزیون شروع به ایجاد یک ذخیره‌سازی پنهان می‌کند که یک بار خانگی کامل را می‌سازد و یک قفسه‌ی شناور کوچک برای اشیای کوچک مثل یک کنترل یا وسایل خارجی. یک دیوار نگه‌داری برای استفاده‌ی ترکیبی، می‌تواند کتاب‌ها، وسایل نمایشگر، چینی و دارایی‌های شخصی دیگر را در خود جا دهد.

میزهای تلویزیون مدرن مینیمال

طراحی سیول به همان اندازه‌ی روو-اوور چندمنظوره کوچک است و طراحی کارونی و بونانومی اسوسیاتیبرای میز تلویزیون از تصور صفحه‌ی نمایش دور نشده است. اگرچه برخی از تغییراتش به صورت کامل علامت‌گذاری نشده است. این میزند شامل یک جعبه‌ی نگه‌داری ساده باشد که به نگه‌داری محوطه‌ی بدون پارازیت کمک می‌کند.


میز تلویزیون توتم طراحی آیکو یک ترکیب عالی برای اداره است. کم جا و مناسب با فضای ذخیره‌سازی است و می‌تواند به صورت کف تا سقف یا کف تا دیوار نصب شود. قابلیت دسترسی در یک تعداد شکل‌بندی‌های توتم یک سازش عالی بین یک ستون و دیوار نگهدارنده است‌. اگرچه فضای کف بسیار زیادی اشغال نمی‌کند، بیشتر اتاق را برای نگه‌داری مجموعه‌های دی‌وی‌دی، کتاب‌ها و همه‌ی وسایل خارجی مختلف پیشنهاد می‌کند.

میز تلویزیون شیک

سیتا یک میز نگه دارنده برای تلویزیون است. این میز و طراحی آن  با یک قفسۀ شناور همراه شده و یک چشم‌انداز بی‌نقص را فقط با "صفحه‌ی نمایش در فضا" ایجاد می‌کند.


میزهای تلویزیون مبلمان جی اند ام

مبلمان جی اند ام تعدادی گزینه‌ی غیرمعمول مثل واحد دیوار اضافی استرادا یا کنسول تلویزیون اضافی ‌ارگانیک پیشنهاد می‌کند. هردو با شکل‌های غیرمعمول و چراغ‌های کم‌مصرف توکار هستند. طرح‌های دیگر براق‌تر هستند و متناسب با اتاق‌های نشیمن کوچک و مدرن کوچک‌تر هستند.

میز تلویزیون شیک


کنسول تلویزیون اضافی ارگانیک یکی از غیرمعمول‌ترین واحدهای خارج از آن‌جاست.صفحه‌ی گرد تلویزیون توسط شکل اصلی آن دوباره ساخته شده است و طراحی غیرمعمول حتی کشوها و قفسه‌های شناور را نمایان می‌کند که کاربری را به نمای آن افزوده‌ است.

میزهای تلویزیون فلزی براق


میز تلویزیون نوردیک نامش را برحسب طراحی براقش گذاشته است. ترکیب پایه‌های فلزی، قفسه‌ی چوبی و رومیزی شیشه‌ای میز، سبک اسکاندیناویایی را به‌علاوه‌ی زیبایی شناسی مدرن نیمۀ قرن ایجاد کرده است. برخلاف میزهای دیگر، احتمالا می‌تواند به عنوان میز تا شود و با هرسبکی تقریبا به علت تنوع اشکال در یک طرح متناسب است.


این میزتلویزیون مدرن و جالب یک نما از تجهیزات باشگاه دارد، اما فقط این موضوع ممکن است آن را در بین همه‌ی طرح‌های کم ‌و بیش مشابه اش برجسته کند. طرح‌های در دسترس میز به شکل نقره، برنز تیره و مس یک بخش مدرن و شگفت‌انگیز است که خود می‌تواند شروع یک مکالمه باشد.

قفسه‌های تلویزیون مدرن

قفسه‌های تلویزیون هنوز هم می‌توانند خیلی شیک باشند. طرح‌های مدرن تقریبا اشکال، مواد و ترکیب غیرمعمول دارند. 

خرید اقساطی میز تلویزیون

قفسه‌های شیشه‌ای و میزهای شیشه‌ای تلویزیون به فضای داخلی یک چشم‌انداز مدرن می‌دهد‌. اگرچه آن‌ها همیشه جالب به نظر نمی‌رسند. اف‌.ال.او.وان این شکل را با شکل جی دوتایی جذاب حل می‌کند. با تجهیز میز بهم پیوسته به چرخ‌ها میز می‌تواند از گوشه‌ای به گوشه‌ی دیگر جابجا شود، هرکجا که لازم باشد.

میز تلویزیون مدرن و شیک

قفسه‌ی شیشه‌ای میز تلویزیون استونبچ رویایی است که واقعیت پیدا کرده است. طراحی براق آن و  سطح بازتاب‌کننده، اگر بخاطر رنگ بنفش زیبای آن نبود، نمی‌توانست تاثیرگذار باشد. قفسه‌هایی با رنگ روشن به گستردگی سفید وسیاه خنثی نیستند، ولی به طور مشخص ابعادی به طراحی داخلی می‌افزایند.