دکوراسیون اتاق نوزاد از جمله موارد مهم قبل از تولد نوزاد به شما می رود در نتیجه برای چیدمان آن باید نهایت دقت و وسواس را به کار برید تا زیباترین دیزاین را داشته باشید. برای این کار ابتدا آنچه را که در ذهن دارید و متناسب با فضا بر روی کاغذ پیاده سازی کنید و هر تکه ایی که مدنظر می باشد را در جای واقعی خود قرار دهید. اما بدانید در یک اتاق ضروری ترین لوازم جهت چیدمان، تخت و کمد نوزاد می باشد زیرا غلاوه بر تاثیر گذاری بی نظیرش باعث پر دیده شدن اتاق خواب می شود. تخت و کمد نوزادی را که انتخاب می نمایید باید راحت و جادار باشد مخصوصا کمد آن که برای قرار دادن بسیاری از لوازم واجب کودک کاربرد فراوان خواهد داشت.

بعد از به نتیجه رسیدن برای مشخص کردن تعداد تکه های مصرفی حال باید سراغ انتخاب و خرید مدل تخت و کمد مورد نظر خود بروید و به هنگام خرید کیفیت را در اولویت قرار دهید. تا زمانی که فرزند شما کوچک است از تخت های محافظ دار کمک بگیرید ترجیحا حفاظ های تخت اگر ثابت باشد بسیار بهتر خواهد بود و از لحاظ امنیتی نیز خطری کودک شما را تهدید نخواهد کرد.

        سرویس خواب نوزاد مدل آپادانا

خرید سرویس خواب نوزاد مدل آپادانا

انواع سرویس خواب نوزاد

        سرویس خواب نوزاد مدل یاسمین

تخت و کمد نوزاد یاسمین

            کمد بچه 

کمد نوزاد قیمت مناسب

کمد نوزاد پسرانه

         سرویس خواب نوزاد پسرانه مدل آپادانا

تخت و کمد پسرانه آپادانا

        سرویس خواب نوزاد مدل چیکو

قیمت سرویس خواب نوزاد مدل چیکو

تخت و کمد نوزاد پسر

شیک ترین مدل تخت و کمد نوزاد پسر

زیبایی یکی از معیار های مهم در انتخاب مدل تخت و کمد نوزاد به شمار می آید. در هر حالتی کمد بچه به عنوان اساسی ترین لوازم در خرید سیسمونی نوزاد به حساب می آید زیرا فضایی مناسب برای نگهداری لوازم نوزاد می باشد و باید کمدی را انتخاب کرد که فلاوه بر زیبایی فضای زیادی برای وسایل داشته باشد.

در ادامه با ما همراه باشید تا نمونه هایی از شیک ترین و زیباترین مدل های تخت و کمد نوزاد پسر را به شما عزیزان معرفی کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

      سرویس خواب نوزاد  مدل یاسمین

   تخت و کمد پسرانه مدل یاسمین

     تخت و کمد پسرانه مدل چیکو

تخت و کمد پسرانه چیکو

قیمت مناسب تخت و کمد نوزاد

      سرویس خواب نوزاد پسر مدل آپادانا

سرویس خواب نوزاد پسر آپادانا

      تخت و کمد پسرانه مدل یاسمین

تخت و کمد پسرانه یاسمین

        تخت و کمد پسرانه بچه گانه

تخت و کمد پسرانه بچه گانه 

تخت خواب کودک دخترانه و کاربرد آن دراتاق خواب

چیدمان اتاق خواب دخترانه با انواع  عروسک و رنگهای شاد باعث می شود که اتاق دخترانه به عنوان فانتزی ترین جای خانه به حساب آید. آنچه که اتاق خواب را چشم نواز و زیبا می کند وجود تخت خواب بوده و بهترین تاثیرگذاری در محیط و روحیات دخترانه را دارا می باشد از این رو تخت خواب نوزاد فانتری برای دکوراسیون اتاق خواب درست ترین کار می تواند باشد. اما بدانید در کنار زیبایی باید به کارایی تخت برای فرزند دختر خود نیز توجه نمایید.

         مدل تخت و کمد بچه گانه 

مدل تخت و کمد بچه گانه ارزان

        تخت و کمد دخترانه  مدل یاسمین

تخت و کمد دخترانه یاسمین

      سرویس خواب نوزاد دخترانه مدل چیکو

سرویس خواب نوزاد دخترانه چیکو

       سرویس خواب بچه گانه دختر

سرویس خواب بچه گانه دختر

         مدل شیک تخت خواب کودک و کمد بچه

مدل شیک تخت و کمد نوزاد

         مدل تخت و کمد دخترانه

مدل تخت و کمد دخترانه

       سرویس خواب بچه گانه یاسمین

سرویس خواب بچه گانه یاسمین 

تخت های فانتزی

 جدیدترین رنگ سیسمونی و تخت و کمد نوزاد پسر

انتخاب بهترین و مناسب ترین طراحی و رنگ برای سیسمونی نوزاد امروزه بسیار پررنگ گردیده است از این رو والدین عزیز با دقت بیشتری اقدام به خرید سیسمونی نوزاد از جمله تخت و کمد نوزاد می کنند. باید رنگ تخت و کمد بچه را در اولویت قرار داد و اصولا برای نوزادان پسر از رنگ هایی همچون آبی، سورمه ایی، قرمز و رنگ های اسپرت استفاده کرد. فراموش نکنید هر چه رنگ انتخابی شما لطیف تر و روشن تر باشد باعث خلق دکوراسیونی آرام، شاد و دل انگیز می گردد.

        تخت و کمد نوزاد مدل چیکو

تخت و کمد نوزاد چیکو

         رنگ تخت و کمد بچه گانه

رنگ تخت و کمد بچه گانه

        جدیدترین مدل سرویس خواب نوزاد

جدیدترین مدل سرویس خواب نوزاد

     سرویس خواب نوزاد پسرانه

سرویس خواب نوزاد پسرانه

 تخت خواب کودک

قیمت مناسب تخت نوزاد

          سرویس خواب نوزادمدل آپادانا

خرید سرویس خواب نوزاد آپادانا

     رنگ سیسمونی نوزاد

جدیدترین رنگ سیسمونی نوزاد

کمد دیواری اتاق خواب بچه

نصب کمد دیواری کاری هدفمند در طراحی و دکور اتاق کودک به حساب می آید و تنها باید در ساخت آن همخوانی و هماهنگی لازم را ایجاد نمایید. از آنجایی که کودکان دارای وسایل و لوازم زیادی هستند داشتن کمد دیواری خوب و جادار به عنوان یک امتیاز محسوب می شود و مهره کاربردی دردکوراسیون اتاق خواب به شمار می رود.

در این مطلب ما به شما مدل های گوناگون کمد دیواری اتاق کودک را نشان می دهیم با ما همراه باشید و ایده بگیرید.

          مدل شیک کمد دیواری

کمد بچه

 چگونه کمد دیواری کودک را طراحی کنیم؟

در پیش‌دبستانی و کودکستان به کودکان یاد داده می‌شود تا شلوغ‌کاری‌هایی را که کرده‌اند، مرتب کنند و چیزهایی را که استفاده کرده‌اند، کجا قرار دهند. شما نیازمند ساماندهی محیط خانه و تهیه روال‌های ساده و آسانی هستید که یک کودک خردسال بتواند آن‌ها را درک کرده و از آن‌ها پیروی کند. توقعات معقولی داشته باشید و پیش از راه‌اندازی هر سیستمی، ظرفیت‌های کودک خود را موردمطالعه قرار دهید. حال بیایید با منبع اصلی ریخت‌وپاش در هر اتاق کودک شروع کنیم -- اسباب‌بازی‌ها.


چیدمان اسباب بازی ها

شاید اسباب‌بازی‌ها پرمصرف‌ترین اقلامی باشند که در کمد دیواری کودک نگهداری می‌شوند. بسیاری از ظروف یا جعبه‌های داخل قفسه‌ها می‌توانند به سامان‌دهی اسباب‌بازی‌های کودک کمک کنند. سعی کنید اندازه صندوق را با ابعاد کلی اسباب‌بازی‌های موجود در آن، مطابقت دهید. اسباب‌بازی‌های بزرگ را در صندوق‌های بزرگ قرار دهید و اقلام مشابه را با همدیگر در یک گروه قرار دهید (توپ‌ها را در یکی، حیوانات عروسکی را در دیگری، اسباب‌بازی‌های حجیم را در دیگری). اسباب‌بازی‌های کوچک را در صندوق‌های کوچک قرار دهید. مواظب صندوق‌هایی باشید که امکان سرخوردن قطعات ریز یا بیرون زدن آن‌ها وجود دارد؛ کیسه‌های توری چیزهای خوبی نیستند. ساک‌های کیسه‌ای محکم در اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف خیلی عالی کار می‌کنند. این کیسه‌ها را می‌توان از جالباسی آویزان کرد یا در گوشه‌ای از اتاق قرار داد.

صندوق‌های شفاف با درپوش‌های کشویی روان نیز مناسب هستند. بعداً، فرزند شما برای دیدن محتوای هر صندوق، نیازی به باز کردن تک‌تک آن‌ها ندارد و با درخواست‌های مکرر برای پیدا کردن یک اسباب‌بازی خاص مواجه نیستید. اگر در حال حاضر جعبه‌های مقوایی زیادی دارید، روی هر یک از آن‌ها عکس یا برچسبی بزنید تا محتوای آن را مشخص کند. بنابراین، وقتی فرزند شما اسباب‌بازی بخصوص را می‌خواهد، می‌تواند مستقیماً به سراغ جعبه مربوطه برود. به کمک نوارچسب بادوام، گوشه‌های این جعبه‌ها را تقویت کنید؛ در غیر این صورت، سریع از بین می‌روند.

خرید اقساطی کمد بچه

جعبه‌ها یا صندوق‌های شفاف را روی همدیگر قرار ندهید؛ چراکه از شانس بد، کودک جعبه زیری را خواهد خواست. در عوض، آن‌ها را به‌صورت افقی مرتب کنید؛ به‌گونه‌ای که هر جعبه بدون مزاحمت از بین آن‌ها بیرون کشیده شود. برای اینکه این سیستم واقعاً خوب کار کند، بایستی یک قاعده را اعمال کنید: قبل از اینکه فرزند شما اجازه داشته باشد جعبه دوم را باز کند، باید جعبه اول را سر جایش برگرداند.

پرمصرف‌ترین صندوق اسباب‌بازی (صندوق اسباب‌بازی با درب لولا دار) را در کمد دیواری قرار ندهید. هنگامی‌که فرزند شما حواسش به‌واسطه مرتب‌سازی تنقلات در داخل کمد پرت است، به‌احتمال‌زیاد فراموش می‌کند که درب صندوق باز است. ممکن است درب صندوق روی انگشتان، بازوها، یا سرش برگردد و نتیجه‌اش آرام کردن کودک گریان باشد. صندوق درب دار، حاوی مخلوطی از اسباب‌بازی ریز، مانند عروسک‌های کوچک یا اسباب‌بازی‌هایی به بزرگی توپ بسکتبال است. این موضوع، کودک شما را مجبور می‌کند تا هر چیزی را روی زمین رها کند و شما را با شلوغ‌کاری مواجه کند

          انواع مدل کمد دیواری بچه گانه

قیمت کمد بچه

مرتب کردن لباس‌ها

خرید رخت‌آویزهای کودک، راه دیگری برای مرتب‌سازی کمد دیواری کودک است. چوب‌لباسی‌های کوچک ضخیم تر و محکم‌تر هستند و دست‌های کوچک کودکان می‌توانند بهتر لباس‌ها را از آن‌ها آویزان کنند. تأثیر بصری رخت‌آویزهای رنگی، توجه فرزند شما را به آویزان کردن لباس‌هایشان معطوف می‌کند.

می‌خواهید چقدر کنترل داشته باشید؟ آیا می‌خواهید فرزندتان در عین کسب استقلال و آزادی در انتخاب لباس، مسئولیت تمیز و مرتب نگه‌داشتن را نیز داشته باشد؟

اگر نمی‌توانید هزینه نوسازی کمد فرزندتان را تأمین کنید؛ اما هنوز می‌خواهید برای آویزان کردن لباس‌ها، میله‌های اضافی بیفزایید؛ یک میله توسعه‌دهنده، مؤثر واقع خواهد شد. یک میله توسعه‌دهنده به کمک دو بازو، به میله معمولی لباس، قلاب می‌شود. میله‌های توسعه‌دهنده شکل‌ها، اندازه‌ها و جنس‌های مختلفی دارند. میله توسعه‌دهنده‌ای را انتخاب کنید که همه‌کاره و انعطاف‌پذیر باشد. بازوی فرزند خود را اندازه بگیرید تا میله توسعه‌دهنده به اندازه کافی پایین آویزان شود تا دست او به همه اقلام روی میله برسد.

مدل کمد دیواری بچه گانه

مدل کمد دیواری بچه گانه

مدل کمد بچه