شاید یکی از دشوارترین چالش­های طراحی، ترکیب ملایمی از عناصر کلاسیک و مدرن در کنار یکدیگر باشد. بدون یک تعادل دقیق، این فضاها می­توانند به راحتی به صورت فضاهای تلفیقی محو شوند. برای حل این مشکل به پیش‌­بینی و بررسی دقیق نیازمند است. در این مطلب به سبک انتقالی سرویس‌خواب پرداخته می­شود. ما 35 تصویر را انتخاب کرده‌­ایم که سبک انتقالی را به بهترین شکل نشان می­‌دهند، در کنار نکات و تکنیک­‌هایی که شما می­‌توانید از آنها برای ایجاد این زیبایی در خانه خود استفاده کنید. برای دیدن وسعت امکانات طراحی انتقالی سرویس­‌خواب‌های­ زیر را مشاهده کنید.


سرویس خواب عروس

سرویس­‌خواب­‌های انتقالی می­‌توانند شامل ویژگی­‌های هر دوره باشند. بنابراین چگونه این ویژگی­‌ها به شکل یک سبک منسجم و قابل­‌تشخیص در کنار یکدیگر قرار می­گیرند؟ برخی از ویژگی­‌های بارز فضاهای انتقالی عبارتند از: نمایه مبلمان خمیده، پالت­‌های رنگی خنثی و یکپارچه و جزئیات معماری کلاسیک. اما نیمی از لذت طراحی، شکستن قوانین می­‌باشد همانطور که این سرویس خواب با فریم تخت­‌خواب طلایی خود درخشان است.


قیمت سرویس خواب

نمونه­‌های کمیاب از یک سرویس خواب انتقالی که شجاعانه از رنگ­‌های پررنگ استفاده کرده است و خطوط اصلی را با فلزاتی به سبک آرت دکو با جزییات طبیعی و گل­دار سبک قدیمی‌­تر آرت نوو ترکیب کرده است. معماری در بین پنجره­‌های طاق­دار و تاسسیات بسیار مدرن سقف موج می­زند.


خرید اقساطی سرویس خواب

دیوارهای بسیار مدرن برای خانه‌ه­ای با چینش مینیمال مناسب به نظر می‌­رسد ولی این سرویس خواب هدف دیگری دارد. تخت دکمه­‌دار و میز شبیه نیمکت (پاف)، تاثیرات فراوانی دارند که در طراحی این فضای انتقالی دیده می­‌شود.


مدل سرویس خواب

سادگی اغلب فضاهای انتقالی را تاثیرگذارتر می­‌کند. لوازم تزیینی که در این اتاق خواب وجود دارد، به یک جفت لامپ مجسمه‌ه­ای رومیزی محدود شده­‌اند. تصویر ضعیف از طبیعت روی دیوار، دکوراسیون زیبایی ایجاد می­ک‌ند بدون اینکه از اهمیت بافت­‌های خاص فضا کم کند.


قیمت سرویس خواب دخترانه

ولی سادگی همیشه تنها جواب نیست. این سرویس خواب از جزییات تزیینی و غیرمتعارف مانند کشوها و قاب آیینه به شکل بی­ن‌ظیری استفاده می­‌کند. انحنا و ناهمواری‌­های لوستر بر ظرافت و گیرایی این فضای خلاقانه می­افزاید.


قیمت سرویس خواب

تیره و ناملایم. این سرویس خواب انتقالی از طراحی­های متعارف و استاندارد فاصله گرفته است. پالت رنگی شامل تمام رنگ­های کلاسیک محبوب می­‌شود ولی آنها را با خاکستری، چرمی و مشکی مات عمیق‌­تر می­‌کند.


سرویس خواب مدرن

پارچه­‌های آبی کبود این فضا را متمایز می­‌کنند. عناصر مدرن مانند لامپ‌­های آی­سی آویزان توسط Michael Anastassiades در کنار لوازم مرغوبی مانند آیینه مدور مدرن به سبک قرون وسطایی، انتخاب­ هایی گیرا و جذاب هستند.


سرویس خواب ارزان و شیک

چه سرویس خواب انتقالی جذابی! این فضا نه تنها از عناصر معمولی و خنثی استفاده نمی­‌کند بلکه با یک طراحی سرگرم­‌کننده باعث ریسک موفقی شده است. لامپ­‌هایی که به شکل پای اردک هستند از پورتا رومانا و لوستر پره‌­دار از مارسل واندرز می­‌باشند.


سرویس خواب نوجوان

این الگوهای شاد، سادگی طراحی­‌های انتقالی را به­‌روزتر می­‌کنند. قالیچه، دیوار متمایز و پرده­‌ها، عمق بیشتری به ترکیب بافت­‌ها و رنگ­‌های ملایم و تیره اضافه می­‌کنند.


قیمت سرویس خواب

این سرویس خواب انتقالی سرشار از تجملات است. ساتن­‌های درخشان، طلایی براق، نازک­‌کاری­ های مرواریدی و لایه­‌هایی از منسوجات نفیس به این اتاق کیفیت و شکوه فوق العاده‌ای می­‌دهند که عناصر تزئینی را با وجود طراحی متفاوت آنها به هم متصل می­‌کنند.


سرویس خواب عروس

طراحی انتقالی به دلیل طبیعت خنثی و منعطف آن با دیگر سبک­‌های طراحی به خوبی آمیخته می­‌شود. این سرویس خواب از طراحی­‌های آسیای شرقی تاثیر گرفته است. در حالی­ که فضاهای غربی قاب‌کاری‌­های ساده دارند، در این سرویس خواب از برجسته کاری­‌های استادانه­ استفاده شده است و همزمان که در خانه­‌های دیگر شیشه­‌های شفاف وجود دارند، در این خانه از شیشه مات استفاده می­‌شود.


مدل سرویس خواب

در اینجا عناصر انحنادار مانند تخت­‌خواب و میزآرایش، این فضا را به‌­روز و مدرن کرده‌­اند. با این وجود به نظر می­‌رسد که سایر عناصر مخصوصا لوستر شیک و جذاب از یک دوره متفاوت انتخاب شده‌­اند. کاغذ دیواری راه نسبتاً ساده­‌ای را نشان می­‌دهد که هر کس می­‌تواند آیتم‌­های مرغوبی را به سرویس خواب بیاورد و ظاهری منسجم ایجاد ­کند


سرویس خواب ارزان و شیک

اکنون نگاهی  به چند رنگ غیرمتعارف در فضاهای داخلی انتقالی بیاندازید. رنگ قرمز یاقوتی، انتخابی جسورانه، باشکوه، پرشور و برجسته می­‌باشد.


خرید و قیمت سرویس خواب

رنگ آبی پاستیلی در طراحی­‌های انتقالی بسیار رایج است اما این آبی کبالتی یک انتخاب متفاوت است که در کنار عناصر سنتی اتاق خواب مانند صندلی، تعادل خوبی با تخت بسیار مدرن ایجاد می‌­کند.


سرویس خواب سبز زمردی

سرویس خواب سبز زمردی یک رنگ بسیار مناسب، بی­انتها و ظریف برای این سبک است که در کنار عناصر فلزی و خنثی در طراحی­های انتقالی بسیار رایج است.


تولید سرویس خواب چوبی

همچنین عناصر رنگی می­توانند فضاهای انتقالی را به سمت یک طراحی مدرن در نوسان نگه دارند.


سرویس خواب مدرن

سرویس خواب، تضادی قوی را بین عناصر کلاسیک و مدرن نشان می‌­دهد. قا‌‌‌‌ب­‌کاری دیوار پر از نقش و سنتی است در حالی که مبلمان و تخت یادآور طراحی‌­های امروزی هستند.


قیمت تخت خواب دو نفره

بسیاری از ویژگی‌­هایی که در تعریف سبک انتقالی وجود دارند، بر انسجام تاکید می­‌کنند تا از ترکیب و تنوع بیش از حد پرهیز شود ولی این بدین معنا نیست که سرویس خواب­‌های انتقالی نباید به هیچ­‌وجه جزییات متنوع و گزینش‌­شده­‌ای داشته باشند. در این فضا طرح­های زیگ­زاگی به خوبی با بافت­های روستایی ترکیب شده است. یک فرش کلاسیک و قدیمی در کنار بالش­‌هایی که طراحی جدیدتری دارند، قرار گرفته است و نتیجه بسیار جذابی حاصل شده است.


خرید تخت خواب دونفره ارزان

انتخاب رنگ هوشمندانه، این سرویس خواب وسیع را گرم و صمیمی می­‌کند. دیوار برجسته و فرش در کنار هم قرار می­‌گیرند و حدود فضای خواب را مشخص می­‌کنند که با یک تخت‌­خواب بزرگ پارچه­‌ای در مرکز مشخص می­‌شود.


تخت خواب دونفره ام دی اف

این سرویس خواب همه چیز را به شکل ویژه­ای ساده نگه می­دارد. این نمونه‌ه­ای قابل دسترس از طراحی­‌های انتقالی است که هرکس می­‌تواند در میزهای جانبی موردعلاقه مینیمالیستی خود، مبل­‌های لوازم داخلی، دیوار و غیره استفاده کند.


قیمت سرویس خواب عروس

این نمونه برای کسانی که بودجه معقول­‌تری دارند، مناسب است و شامل سرمایه­‌گذاری­‌های بزرگتری مانند گچ­‌بری­‌ها و نور مخفی­‌ها می‌­شود ولی مبلمان و اثاثیه نسبتا ساده و دست­‌یافتنی هستند.


خرید اقساطی تخت خواب دونفره

این اتاق با استفاده از چراغ آویزهای ساده، قطعات هنری و دیوارهای کلاسیک نشان می­‌دهد که چگونه عناصری از دو سبک طراحی کاملا متفاوت کنار هم قرار می­‌گیرند و فضایی انتقالی و بی­‌نقص را ایجاد می­‌کنند.


قیمت تخت خواب و سرویس خواب

قاب­کاری و نازک‌کاری­‌های زیبای دیوار، راهی فوق‌­العاده برای داشتن سرویس خواب انتقالی می‌­باشد، یک عنصر کلاسیک که به پالت­‌های رنگی مدرن زیبایی می‌­بخشد. قالیچه بزرگ، تنها عنصری است که گرایشات جدید را با آغوش باز می‌­پذیرد و با طرح­های هندسی تزئین شده است که توجه همگان را جلب می‌کند و با فضای یکدست و براق اطرافش در تضاد است.


سرویس خواب ام دی اف

نمونه‌ه­ای فوق­‌العاده از یک طراحی انتقالی عالی. این سرویس‌خواب از اولین نگاه به پانل­‌های آئینه­‌ای دیوار و لوستر کریستالی توجه زیادی را

به خوب جلب می­‌کند.


قیمت تخت خواب تکنفره

تجملات کم هم دارای جذابیت­ هستند. این سرویس خواب با وسایل ساده و ملایم شروع می­‌کند که در طراحی­های انتقالی رایج هستند ولی سرشار از جزییات زیبا و باشکوهی مانند لامپ­‌های میزی مجسمه‌­ای و نورآویزهای کریستالی هستند.


خرید اینترنتی سرویس خواب

دکوراسیون خارجی در دنیای طراحی­ انتقالی روشی غیرمتعارف است. با این حال، این اتاق از جزییات شخصی پرهیز نمی‌­کند. در عوض سطح بزرگی که در بالای تخت وجود دارد، فضای خواب و فضای نشیمن که پر از کتاب و وسیله است را از هم جدا می­‌کند.


خرید و قیمت سرویس خواب ارزان

در این فضای زیبا، تعادلی عالی بین کلاسیک و جدید، لوکس و متعارف ایجاد می‌­شود.


طراحی­‌های انتقالی همیشه ملایم و ساده نیستند. این مورد مانند دیوار طلایی درخشان و چراغ آویزهای کروی مناسب و لوستری از لیندسی آدلمن سرشار از شکوه و ظرافت است. هر کدام از ابعاد این طراحی غیرمتعارف و عجیب است در حالی که تخت در مرکز اتاق با سادگی و لطافت، تضادی چشمگیر ایجاد می­‌کند.


سرویس خواب مدرن

همچنین قاب­‌کاری­‌های دیوار باعث ایجاد ظاهری چشمگیر برای این سرویس خواب با سقف بلند می­‌شوند. سایر عناصر معماری مانند شکستگی­‌های سقف نشان­گر فضای کاملاًمدرن هستند.لوازم داخلی به گونه‌­ای انتخاب شده که به مبلمان مدرن جلوه‌­ای کلاسیک می­‌بخشد، مانند چرم تیره­‌ای که سالن اسوون را با فضای کپنهاک پوشش می‌­دهد.


قیمت سرویس خواب نوجوان

رنگ­‌های‌خنثی و آرام نقطه اشتراک طراحی‌­های انتقالی هستند. این سرویس خواب با طیفی از رنگ کرم روشن آغاز می‌­شود که با جلوه­‌هایی از طلایی درخشان در سراسر آن تکمیل می­شود. در سمت دیگر این طیف، عناصری به رنگ آبی به عنوان نقاط کانونی قرار دارند: مبل­‌های تک­‌نفره که توسط متیا بونتی طراحی شده‌­اند و صندلی شفافی که در ساخت آن از مجموعه الا ژاکوپو فاژینی الهام­‌گرفته شده است.


تخت خواب دونفره پسرانه

هنگام طراحی فضای داخلی انتقالی با رنگ­‌های خنثی، منطقی است که تنوعی غنی از بافت­‌ها برای ایجاد جذابیت بصری وجود داشته باشد. در این سرویس خواب، لایه‌­هایی از پارچه و اثاثیه با هم ترکیب شده­‌اند و در کنار عناصر فلزی چشمگیر مانند قطعه هنری روی دیوار و چراغ­های آویز جذاب قرار گرفته‌­اند.


تخت خواب عروس

یکی‌دیگر از روش­‌های‌ به‌­کارگیری رنگ­ها در طراحی­‌های انتقالی، استفاده از پالت زیبا و مرغوب است. اینجا، قطعات سبز دودی و کهربایی، رنگ­‌های محبوب در دهه 1960 را بازتاب می­‌کنند. این طیف­‌های زیبا، حضوری چشمگیر در این سرویس خواب منسجم و خوش‌­ترکیب دارند.


قیمت سرویس خواب بزرگ

یک سرویس خواب بزرگ و با شکوه در مرکز روشنایی این اتاق قرار دارد و نگاه­ها به لوستر در مرکز جلب می‌­شوند. کاغذ دیواری­ها در میان قاب­‌های دیوار قرار گرفته­‌اند که این امر اقدامی اقتصادی است. این الگوی آمازیلیا توسط هارلوین می­‌باشد.


خرید اقساطی سرویس خواب

سرویس خواب­‌های انتقالی می­‌تواند زمینه­‌های تیره نیز داشته باشند. این مورد، عناصر تیره‌­­رنگ را معرفی می‌­کنند در حالی که فضا حس خنثی و روشن دارد.


سرویس خواب

و در نهایت از بالا نگاهی اجمالی به یک سرویس خواب انتقالی دوست‌­داشتنی بیندازیم. این سبک با توجه به طبیعت ساده آن برای فضاهای کوچک عالی است ولی به علت انعطاف‌­پذیری ذاتی‌­اش برای فضاهای وسیع هم مناسب می­‌باشد.

منبع:هوم دیزاینینگ