Menu
Your Cart

سرویس خواب نوجوان

سرویس خواب نوجوان و ویژگی های آن

خواب نیاز اساسی همه انسان هاست. تقریبن انسان دو سوم زندگی خود را در خواب است . خواب در گروه سنی نوجوان از 8 تا 11 ساعت متغییر است. حال که به اهمیت خواب پی بردیم پس می توانیم بگوییم که تخت خواب نوجوان نیز گزینه مهمی است که باید بدان توجه شود. این روزها دیگر تخت خواب فقط به عنوان یک وسیله برای استراحت بشمار نمی آید بلکه جزء جدایی ناپذیر دکوراسیون اتاق نوجوان محسوب می شود. در این نوشتار سعی شده به نکات مهم در انتخاب و خرید سرویس خواب نوجوان بپردازیم.


اندازه اتاق خواب

برای سرویس خواب نوزاد نوجوان معمول ترین اندازه ها دارای عرض 90 و 120 است. توصیه می شود اگر فضای اتاق کوچک است عرض 90 خریداری شود و اگر فضای اتاق خواب بزرگ است عرض 120 مناسب است زیرا با بالاتر رفتن سن کودک این اندازه برای وی بهتر خواهد بود.


رنگ سرویس خواب نوجوان

رنگ هایی که بصورت پیش فرض در بازار موجود هستند همگی تنالیته روشن دارند.رنگ های سفید، کرم و شیری و رنگ های ترکیبی از پر طرفدارترین رنگها بشمار می آیند زیرا رنگ روشن فضای اتاق خواب را بازترو تمیزترنشان می دهد.


جنس سرویس خواب

در سرویس خواب نوجوان از متریال مختلفی چون چوب، نئوپان،MDF و فلز  استفاده می شوند .جنس ام دی اف در میان  طرفداران زیادی دارد  زیرا از زیبایی خاصی برخوردار است و  دارای دوام ،استحکام و مقاومت بالایی است . آهن بخاطر سرد بودن روح آن پیشنهاد نمی شود.البته تخت هایی با فرفوژه در بازار موجود است و طرفداران خاص خود را دارد اما از نظر قیمت در مقایسه با ام دی اف مناسب تر و ارزان تر است.


اجزاء سرویس خواب نوجوان

تخت خواب، کمد ، دراوراز اجزاء اصلی یک سرویس خواب محسوب می شوند اما با توجه به اقتضای سن فرد وسایل جانبی دیگری نیز در کنار اجزاء اصلی قرار می گیرد که شامل میز تحریر، میز کامپیوتر و حتی مبلمان اتاق نوجوان است. امروزه تولیدکنندگان بسیاری وجود دارد که بصورت اختصاصی بر روی سرویس خواب نوجوان تمرکز کرده اند.

لازم به ذکر است که علاوه برموارد گفته شده ظاهرو زیبایی سرویس خواب نوجوان از دیگر نکاتی است که به آن باید توجه شود. برای خرید یک سرویس خواب زیبا و با کیفیت بهتراست فرزند خود را در هنگام خرید با خود همراه ببرید تا مطابق نظر او انتخاب درستی داشته باشید.

   

 

ادامه مطلب
تولید کننده: آرام چوب مدل: مدل 514
معرفی اجمالی محصولمحصول یک تکه برند آرام چوب شامل تخت خواب نوجوان با سه کشو در زیر تخت می باشد.در طراحی سرویس خواب مدل 514 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای فرزند دلبندتان را داشته باشد و همچنین قابلیت استفاده برای..
قیمت: 9,900,000تومان
قیمت ویژه: 5,600,000تومان
تولید کننده: آرام چوب مدل: مدل 520
معرفی اجمالی محصولاین محصول از برند آرام چوب شامل یک تخت خواب نوجوان است.در طراحی سرویس خواب مدل 520 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای فرزند دلبندتان را داشته باشد و همچنین قابلیت استفاده برای جوان دختر و پسر ..
قیمت: 8,450,000تومان
قیمت ویژه: 5,600,000تومان
تولید کننده: آرام چوب مدل: مدل 521
معرفی اجمالی محصولمحصول یک تکه برند آرام چوب شامل تخت خواب نوجوان می باشد.در طراحی سرویس خواب مدل 521 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای فرزند دلبندتان را داشته باشد و همچنین قابلیت استفاده برای جوان دختر و پسر را ..
قیمت: 9,550,000تومان
قیمت ویژه: 5,700,000تومان
تولید کننده: آرام چوب مدل: مدل 522
معرفی اجمالی محصولسرویس خواب  نوجوان و جوان  شامل تخت جوان و پاتختی می باشد. مجموعه آرام چوب برای کسب رضایت بیشتر خریداران این امکان را فراهم نموده است تا با توجه به نوع سلیقه کاربر،رنگ لمسه این سرویس خواب انتخاب شود و محصول مطابق سلیقه و خواست خریداران آماده شود.در مراحل ساخت&nb..
قیمت: 9,800,000تومان
قیمت ویژه: 6,800,000تومان
تخت خواب کودک و نوجوان مدل شروین
جدید -36 %
تولید کننده: آرام چوب مدل: مدل شروین
معرفی اجمالی محصولمحصول یک تکه برند آرام چوب شامل تخت نوجوان می باشد. در طراحی سرویس خواب نوجوان مدل شروین سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای فرزند دلبندتان را داشته باشد و همچنین قابلیت استفاده برای نوجوان دختر و پسر ..
قیمت: 12,900,000تومان
قیمت ویژه: 8,300,000تومان
سرویس خواب 4 تکه نوجوان مدل استرانگ
رایگان ناموجود
تولید کننده: آرام چوب مدل: مدل استرانگ
معرفی اجمالیاین مجموعه 4 تکه شامل تخت خواب نوجوان، میز تحریر، پاتختی، کمد دو درب می باشد.نام این محصول از مجموعه محصولات برند آرام چوب، مدل استرانگ می باشد.سرویس خواب نوجوان مدل استرانگ بسیار ساده و زیبا بوده و قابلیت استفاده برای نوجوان دختر و پسر را دارا می باشد.جنس ب..
0تومان
سرویس خواب 4 تکه نوجوان مدل پارادایس
-19 % ناموجود
تولید کننده: آرام چوب مدل: مدل پارادایس
معرفی اجمالی محصولاین مجموعه 4 تکه شامل تخت خواب نوجوان، میز آرایش، ویترین، میز تحریر می باشد.نام این محصول از مجموعه محصولات برند آرام چوب، مدل پارادایس می باشد.سرویس خواب نوجوان مدل پارادایس بسیار ساده و زیبا بوده و قابلیت استفاده برای نوجوان دختر و پسر را دارا می باشد.جنس..
قیمت: 26,400,000تومان
قیمت ویژه: 21,450,000تومان
تولید کننده: آرام چوب مدل: مدل پرنس
معرفی اجمالی محصولاین مجموعه 4 تکه شامل تخت خواب نوجوان، میز آرایش، پاتختی، کمد سه درب می باشد.نام این محصول از مجموعه محصولات برند آرام چوب، مدل پرنس می باشد.سرویس خواب نوجوان مدل پرنس بسیار ساده و زیبا بوده و قابلیت استفاده برای نوجوان دختر و پسر را دارا می باشد.جنس بدنه م..
قیمت: 26,100,000تومان
قیمت ویژه: 17,400,000تومان
تولید کننده: آرام چوب مدل: مدل 510
معرفی اجمالی محصولمحصول 6 تکه برند آرام چوب شامل تخت خواب، کمد سه درب، میز تحریر، ویترین، دراور آینه و پاتختی می باشد.در طراحی سرویس خواب نوجوان مدل 510 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای فرزند دلبندتان را داشته ب..
قیمت: 45,350,000تومان
قیمت ویژه: 27,250,000تومان
تولید کننده: آرام چوب مدل: مدل 511
معرفی اجمالی محصولمحصول 2 تکه برند آرام چوب شامل تخت‌خواب نوجوان که در دو طرف آن یک کمد دو درب و یک کمد تک درب و در قسمت بالای تخت کمد کوتاه 4 درب تعبیه شده است و  یک کتابخانه می باشد.در طراحی سرویس‌خواب نوجوان مدل 511 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا&nb..
قیمت: 27,950,000تومان
قیمت ویژه: 18,400,000تومان
تولید کننده: آرام چوب مدل: مدل 512
معرفی اجمالی محصولمحصول 3 تکه سرویس خواب نوجوان برند آرام چوب شامل تخت خواب، دراور و پاتختی می باشد.در طراحی سرویس خواب جوان مدل 512 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای فرزند دلبندتان را داشته باشد و همچنین قا..
قیمت: 18,100,000تومان
قیمت ویژه: 11,100,000تومان
تولید کننده: آرام چوب مدل: مدل 513
معرفی اجمالی محصولمحصول 3 تکه برند آرام چوب شامل تخت خواب ، دراور کتابخانه تلفیقی و پاتختی می باشد.در طراحی سرویس خواب نوجوان مدل 513 سعی شده که این محصول بسیار ساده و زیبا تولید گردد و کارایی لازم را برای فرزند دلبندتان را داشته باشد و همچنین قابلیت..
قیمت: 21,980,000تومان
قیمت ویژه: 11,700,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 32 (3 صفحه)